Gde su nase besplatne akcije...

Papa Smurf

Elita
Poruka
17.348
Da li neko od vas ima bilo kakve informacije o nasim besplatnim akcijama...

Secam se da je pred same izbore Dinkic prevario narod obecavajuci im besplatne akcije... Mnogi su bili obmanuti da ako ne izadju na izbore nece imati prava na te besplatne akcije... Malo nakon toga je bilo pomena da ce se na te akcije cekati mozda pola godine duze nego sto je planirano, i od tada ja nisam cuo nista o tome...

Ima li bilo kakvog traga od nasih besplatnih akcija...
 
:hahaha: :hahaha: :hahaha:
Pa je ne znam ko je bio toliko glup da poveruje da ce kao da daju svim gradjanima po 1000 eura :hahaha:
Meni u skoli kao drug sav srecan bio pricao kao dobice 1000 eura(ponavljao je razred pa je bio punoletan tada :mrgreen:), ja se cepam. To jedino neka deca da poveruju u te gluposti, ali eto izgleda i velika vecina naroda veruje u to :mrgreen:
 
Sada je Dinkić kriv zato što ste svi vi pohrlili da upišete te akcije?
Ne bih rekla.

Nije Dinkic to obecao kao dokoni komsijski kandidat za odbornika u mesnoj zajednici, pa da mu se odbije na glupost... Smesan je tvoj pokusaj opravdanja... :thumbdown:

Ja imam prava da budem lakom koliko god hocu... Mogu da budem i glup... To je sve moj problem... Ako mi drzava nesto obeca... Onda ocekujem i da ispuni to obecanje... Ovo je cak bilo i vise od obecanja... Cak smo to i bacili na papir...
 
Nije Dinkic to obecao kao dokoni komsijski kandidat za odbornika u mesnoj zajednici, pa da mu se odbije na glupost... Smesan je tvoj pokusaj opravdanja... :thumbdown:

Ja imam prava da budem lakom koliko god hocu... Mogu da budem i glup... To je sve moj problem... Ako mi drzava nesto obeca... Onda ocekujem i da ispuni to obecanje... Ovo je cak bilo i vise od obecanja... Cak smo to i bacili na papir...

Taman da ima cime bulju da obrises :D
 
Sada je Dinkić kriv zato što ste svi vi pohrlili da upišete te akcije?
Ne bih rekla.

Jok ja sam :roll::dash:

Savetujem ti da odes u apoteku,kupis karton diazepama i sve ih progutas na ex.......ovo sto si napisala nije glupost.....ovo je mnogo gore od toga....zato me poslusaj,ne isplati ti se da zivis :ok:

Ovako nesto reci je u principu odmakla faza ZES ludila. Subjekat pati od visokog poremecaja, nije u stanju da uopste rezonuje, prividjaju mu se stvari, nije u stanju vise da razlikuje sta je imaginacija a sta stvarnost. Predlazem ili psihijatrijska ustanova, ili sto je vec dobronamerni korisnik foruma rekao :)
 
Da li neko od vas ima bilo kakve informacije o nasim besplatnim akcijama...

Secam se da je pred same izbore Dinkic prevario narod obecavajuci im besplatne akcije... Mnogi su bili obmanuti da ako ne izadju na izbore nece imati prava na te besplatne akcije... Malo nakon toga je bilo pomena da ce se na te akcije cekati mozda pola godine duze nego sto je planirano, i od tada ja nisam cuo nista o tome...

Ima li bilo kakvog traga od nasih besplatnih akcija...

eh,da je doticni samo to slagao ni po jada ..ali ????
 
znachi nije kriv dinkic shto obmanjuje javnost nego javnost jer je obmanuta lol
pa onda treba pustiti sve krimose iz zatvora na ulicu
nije kriv obijach trafike nego trafika shto je obijena
blago nama tako pametnima
jer izmedju dinkica i neke bitange sa ulice koja dzepari na zelenjaku nema apsolutno nikakve razlike osim u pokradenom iznosu
 

Back
Top