Sta je sa youtube-om?

Poruka
4.413
Imam brzinu 1024/128, vec par dana pokusavam da stavim neki video na youtube i ne uspeva mi. Primera radi video je tezak 3,4 mega i tri sata ga uploaduje dok ja ne odustanem. Ranije sam uspevala i vece da stavim za nekih pola sata. Nekoliko prijatelja koji takodje imaju adsl i cak vecu brzinu od moje imaju isti problem. Ima li neko ideju o cemu se radi?:dontunderstand:
 
Imam brzinu 1024/128, vec par dana pokusavam da stavim neki video na youtube i ne uspeva mi. Primera radi video je tezak 3,4 mega i tri sata ga uploaduje dok ja ne odustanem. Ranije sam uspevala i vece da stavim za nekih pola sata. Nekoliko prijatelja koji takodje imaju adsl i cak vecu brzinu od moje imaju isti problem. Ima li neko ideju o cemu se radi?:dontunderstand:

matematika .. ako imash 128kbps u idealnim uslovima imatjesh upload 128k=128*1024/8=16384 bajta ili ti 16KB ...

za jedan megabajt koji je 1024KB ti treba 1024/16=64 sekunde
znachi da ti za 3.5MB treba 3.5 * 64 = 224 sekunde ili ti nesto manje od 4 min :)
e sad to je teorija kada bi sve radilo kako trebai kada nebi bio youtube opterecen :)

ti treba da proverish kod tebe kad pogasish sve ali sve programe chak i msn, skype i slichne da li imash neki saobracaj na vezi ka adsl-u ako imash ondak imash neki nezeljni saobracaj ... ili imash virus ili imash trojanac ili slichno :) ...

ako nemash, onda probaj da emailom poshaljesh tih 3.5mb preko nekog webmail-a ... http://mail.yahoo.com naprimer ... pa vidi onda kako ti ''ide'' :)
 

Back
Top