Sta to fali danasnjoj vlasti u Srbiji?

BLAJBI

Zaslužan član
Poruka
103.720
Svi, generalno svi kukaju na vlast u Srbiji....

Te ovo, te ono....Nesto zakukuljeno i zamumuljeno...

Ja bio tamo pre tri godine i blago receno se zaprepastio: Na sve strane se gradi, zida hiljade novih privatnih radnji, supermarketa, raznih proizvoda, domacih i uvoznih, koliko zelis...

Na osnovu drecanja i kukanja ja sam mislio da nema nicega, da je pola stanovnistva u kontejnerima, a kad ono...Nikada se nije toliko gradilo... Subotica, Novi Sada, Beograd, Mladenovac......Milina bre!

Kafane, kafici - puni naroda...maldi obuceni po poslednjoj modi....

STA SRBI USTVARI HOCE??

Da zivite kao Svedjani? Kao Norvezani? Svajcarci?...

A svakih 40 godina da ratuju......

E to ne moze braco....

Vi morate jos duuuuuugo ispastati nakaradnu politiku Srbije u zadnjih 20 godina.

Bilo ko da je na vlasti.

Jos je neverovatno dobro kako je moglo biti. Budite srecni i cutite!


Koju KONKRETNU primedbu imate na vlast u Srbiji danas?
 
Sta to fali danasnjoj vlasti u Srbiji?

ja sve nesto mislim da njim nista ne fali, sve su zauzeli, na ovaj ili onaj nacin

mozda im samo fali jedna stvar, kako ameri kazu majnd kontrol, e onda bi imali veciti mandat, ko tito i jos bolje

Pa i sam znas da nije tako, da nisu dozivotno izabrani..

A vlast je vlast, mora sve da zauzme. Tako je svuda na svetu.

Sta je tu nenormalno?
 
Nedostatak bilo kakvih rezultata.
Gomila neostvarenih obecanja.
Partijska podela plena.
Pad zivotnog standarda.
Korupcija.
Povecana stopa kriminaliteta.
Nezainteresovanost za problema gradjana.
Sraradnja sa SPS i PUPS.
Selektivna primena pravde.
Zavisno sudstvo.
Nedostatak patriotizma.
Izgubljen kontakt sa gradjanima.
Zatvaranje ociju pred ocitim kriminalom u vecini politickoh partija (LDP, Ceda Jovanovic, G17+...)
 
Nedostatak bilo kakvih rezultata.Ima resultata. Ne preteruj
Gomila neostvarenih obecanja. Demokratija ima tu gresku
Partijska podela plena.Normalno za visepartiske sisteme
Pad zivotnog standarda.Posledica rata
Korupcija.Kiseli plod demokratije
Povecana stopa kriminaliteta.Drugi kiseli plod demokrtaije
Nezainteresovanost za problema gradjana.Gleda se stanovnistvo u celini
Sraradnja sa SPS i PUPS.Svuda na svetu partije saradjuju ako im je to u interesu
Selektivna primena pravde.Uvek bilo, u svim sistemima od prvobitne zajednice
Zavisno sudstvo.SVA sudstva u svetu su zavisna
Nedostatak patriotizma.Treba li da se ratuje sa NATOM pa da se pokaze patriotizam?
Izgubljen kontakt sa gradjanima.Ne cini mi se
Zatvaranje ociju pred ocitim kriminalom u vecini politickoh partija (LDP, Ceda Jovanovic, G17+...)
Svuda na svetu postoji korupcija u partijama. Pa zbog necega su i clanovi partija i zbog necega si i bore da dodju na vlast. Ne mislis da toga ima negde iz pukog patriotizma? Nemoj biti naivan
 
Poslednja izmena:
Svuda na svetu postoji korupcija u partijama. Pa zbog necega su i clanovi partija i zbog necega si i bore da dodju na vlast. Ne mislis da toga ima negde iz pukog patriotizma? Nemoj biti naivan

ne lupaj

srbija je najneuredjenija najkorumpiranija i najlopovskija drzava u evropi u kojoj sam ja bio -a bio sam u mnogim.

srbija ima najgoru vlast u evropi , vlast koja samo obecava ali nista ne ispunjava.

vlast koja je prezaduzila drzavu , fabrike zatvorila i unistila a narod dovela na ivicu gladi.

u srbiji nikad nije bilo gladnih od drugog svetskog rata dok ih danas ima 500.000
 
ne lupaj

srbija je najneuredjenija najkorumpiranija i najlopovskija drzava u evropi u kojoj sam ja bio -a bio sam u mnogim.

srbija ima najgoru vlast u evropi , vlast koja samo obecava ali nista ne ispunjava.

vlast koja je prezaduzila drzavu , fabrike zatvorila i unistila a narod dovela na ivicu gladi.

u srbiji nikad nije bilo gladnih od drugog svetskog rata dok ih danas ima 500.000

Kada tako govoris, ja vidim da ti uopste NIGDE nisi bio....
 
lako je tebi da prdis kad ovde ne zivis

lepo kaze ona poslovica "100 batina po tudjoj guzici nije mnogo"

tako tebi ne smeta nista ovde sa cim zivimo mi koji zivimo u ovoj posranoj zemlji

zato ne *****j banacanine sa svojih 50 nickova

Ne govoris UZROK zasto je posrana?

Neces da prevalis preko usta da su se SILNE MILIJARDE potrosile na besmisleni rat.

Ovo sto sadasnja vlast dize kredite su IZNUDJENI POTEZI, da pola stanovnistva Srbije ne ode u kontejner, sto je mudrom Milosevicevom (i Seseljevom) politikom bilo zacrtano.

Izvini ti gosp. Tihi, ja imam SAMO JEDAN nick.
 
u kom ratu su to bile ove vlasti...osim u ratu za polozaje,fotelje,funkcije,mesta u upravnim odborima...u ratu za pljackanje sopstvenog naroda !!!

Vidi bogati!

Ti se pitas u kom ratu su bile ove vlasti!

Pa nije svet od njih poceo....

Sloba im je zabiberio taj dug, pa se sada nesretnici vade kako naju i umeju!

Sta ti mislis je Slobine dugove lako otplatiti!?

da su zaboravljeni??

malo morgen.
 
Ne govoris UZROK zasto je posrana?

Neces da prevalis preko usta da su se SILNE MILIJARDE potrosile na besmisleni rat.

Ovo sto sadasnja vlast dize kredite su IZNUDJENI POTEZI, da pola stanovnistva Srbije ne ode u kontejner, sto je mudrom Milosevicevom (i Seseljevom) politikom bilo zacrtano.

Izvini ti gosp. Tihi, ja imam SAMO JEDAN nick.

ne lupaj banacanine. znamo tvoju pricu odavno.
 

Back
Top