Turska muzika

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

ms

Aktivan član
Poruka
1.160
Bila sam prošle godine u Turskoj i mogu vam reći da su svi poludeli za Tarkanom, Sertab Erener, Nez, Sezen Aksu itd...Stvarno su zarazne stvari. Pola autobusa je kupilo jedan CD - Kušadasi - Summer hits 2003/2, interesuje me da li vam se svidjaju te stvari i da li se već sada mogu kupiti hitovi 2004/3...Jedina stvar sa CD-a koja me puno iritira to je Sha Cha Slide od Charlie Brown-a....a ples je užasan...ali, za engleze zarazan...i tako...vaši komentari po pitanju turske muzike...
8)
 
Hadi Bekalim song:


....okadim..skimsim bas...mira djarum sovja juš....indje iš....sensi ribi...sensi rim....đenge inde....halim....ćemerim...dikaaaaaat...

tanana...tanana...nananana...lalala...
ahnićim misje....narandar....givljanu. tumulasaji...aha dinem isej...

:?


Jel može ovo neko da mi prevede :lol:

p.s. Đenka, sad kreće DUDU.......alamandam...detašu...ašk....mrmlimrmli askašz....ade sevija....birbir..tutu jaraška...kjaaa...kičiči....tanaksibi terminis....deniz..... :D

Čekaj da se setim plesa koji ide uz ovo bebe....jedna ruka u levo...pa je desna prati...ne leva...noge klecaju...povijaš se....klimaš glavom u transu....BOLJE OD METALIKE.... :lol:
 
Iskreno cu ti reci. Meni je ta muzika EXTRA, i imam dosta njihovih pesama. Ne znam da li se tebi posebno svidja, ali ja sam odusevljena tom muzikom koliko god je drugi vredjali.
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top