monitor-TFT OBRISAN VODOM :)

salbo_pismena

Ističe se
Banovan
Poruka
2.767
imam laptop,TOSHIBA,odlicno radi ,,ali sam pozelela da bude malo cistiji..
uzela sam tecnost za tft ekrane,,i obrisala sam ga,,ali mi se ucinilo da je potrebno da prebrisem i ,,malo vise vlaznom krpom,,,iii,,pojavila se malo veca fleka u ekranu
ao da je usla voda,,sada mi je deo ekrana,,svetliji :)
sta da radim?
 
imam laptop,TOSHIBA,odlicno radi ,,ali sam pozelela da bude malo cistiji..
uzela sam tecnost za tft ekrane,,i obrisala sam ga,,ali mi se ucinilo da je potrebno da prebrisem i ,,malo vise vlaznom krpom,,,iii,,pojavila se malo veca fleka u ekranu
ao da je usla voda,,sada mi je deo ekrana,,svetliji :)
sta da radim?

pa kad kupujesh te plastikanere. pravi laptop se ne moze uprljati osim ako ga ne dirash prljavim i masnim rukama. a ni tada u vecini slucajeva. ja prebrishem samo suvom magicnom krpom jednom godisnje i to je to. prashinu isto ne smije da skuplja
 
pa kad kupujesh te plastikanere. pravi laptop se ne moze uprljati osim ako ga ne dirash prljavim i masnim rukama. a ni tada u vecini slucajeva. ja prebrishem samo suvom magicnom krpom jednom godisnje i to je to. prashinu isto ne smije da skuplja

LAPTOP-TOSHIBA. kupljen na Novom Zelandu,pre oko godinu i po dana
sluzi jako dobro,za razliku od istih modela ovde kupljenih
ne znam o cemu se tu radi,Predpostavljam da se radi o robi koja
je namenjena razlicitim trzistima,,
Fleka polako nestaje,tj,bice da se susi..
Inace,ovaj laptop koriste dva deteta ,jedan je pubertetlija-koji
zvace sve zivo nad tastaturom,drugo dete je peti razred,, to ne moram uopste napominjati..
da je puno fleka od cokolade,i ostalih masnoca
a inace,
ja ne znam od kojih je taj tvoj laptop materijala napravljen,pa da je otporan na masnocu i prasinu ..
mora da je neki materijal buducnosti hehhe
Pre sam za varijantu da tvoj laptop nije izlozen hrani i ostalim masnim stvarima,,drugim recima
,,,vodi se racuna da se ne zamasti
 

Back
Top