Mastaju li muskarci o drugim muskarcima?

e ali tema ti je total trash...jer ovo tvoje pitanje ce da izazove ovde lanac nekih jebaca materi fegetima i slicno..dok oni fegetivegeti sad sede i nemaju muda da kazu da im se dize rackunaracku :neutral: + naravno.....ja se zalazem da se u osnovnim skolama uvrsti predmet u nastavu....OSNOVI HOMoSEKSUALIZMA I PRAKTIKUM IZ ISTOG !!!!!! i sve naravno radi sirenja svesti o Ljudskim pravima i slobodama :P

To bi ovo posrnulo drustvo jos vise gurnulo u moralnu provaliju.
 
Daleko bilo cero, kakve tebi gluposti padaju na pamet. Nemoj na navlaciti te nastrane bolesnike na forum, sto se mene tice to je njihovo opredeljenje ali ih ne zelim u blizini, a iza ledja posebno. Znas kako se kaze pamet u glavu i dupe uza zid. Pored toliko lepih zena da se zalepis za nekog uhhfff ne mogu ni ..... Ej gurnes ruku u korpu punu prelepih jagoda i uhvatis se za trulu bljak !!!!
 
S obzirom na to da postoji tema sa slicnim naslovom, ali o zenama, odlucila sam da napravim spinoff temu o muskarcima. Mislim da su se mnoge forumasice pitale o tome, a i poneki forumas.

Ne,ne mastam,siguran sam u svoju sexualnost tako da to nekako nije mi ni prirodno a ni u skladu sa mnom,samo cice za mene postoje,mozda sam zaostao.

Kako kaze meni draga Tina Ivanovic(najjaca cica ispred sandre) :"Svaki decko zgodan lep il je zauzet il gej!"
 

Back
Top