obrezivanje???

bundeva:
More bit'.Nekako mi se ucini da razmisljas kao muskarac.Inace,bundeva ima obicaj drugaricama da kaze"ma ti si moj drug".

Ma opet skrecete sa teme...Devojka mi se pohvalila kako mi je i ovako obrezan lep.E sad,sta joj pa to znaci?Kako moze biti lep a kako ruzan?Ponovo vam skrecem paznju da drugi sem svog nisam video tako da ne znam razliku...Ajmo malo o temi ljudiiiiiiiiiiii :o :o :o :o
 
malecki:
:?:

Ljudi,sta vi mislite o tome?Naravno,pitam i devojke?Ja sam morao da se operisem zbog fimoze i sada se osecam nekako obelezenim.Da li sam stvarno obelezen?Da li ima razlike u sexu izmedju likova koji imaju i koji nemaju kozicu?Fora je sto nikada nisam video neciji uzivo koji ima kozicu!Prosto ne znam kako to izgleda?Da li ta operacija moze da utice na velicinu penisa?Koja je razlika sto se tice masturbiranja?Hvala unapred svima!
Ništa ti se strašno nije desilo, sad ćeš biti čist kao suza.
 
Anonymous:
malecki:
:?:

Ljudi,sta vi mislite o tome?Naravno,pitam i devojke?Ja sam morao da se operisem zbog fimoze i sada se osecam nekako obelezenim.Da li sam stvarno obelezen?Da li ima razlike u sexu izmedju likova koji imaju i koji nemaju kozicu?Fora je sto nikada nisam video neciji uzivo koji ima kozicu!Prosto ne znam kako to izgleda?Da li ta operacija moze da utice na velicinu penisa?Koja je razlika sto se tice masturbiranja?Hvala unapred svima!
Ništa ti se strašno nije desilo, sad ćeš biti čist kao suza.

U kom smislu cu biti cist?
 
malecki:
bundeva:
More bit'.Nekako mi se ucini da razmisljas kao muskarac.Inace,bundeva ima obicaj drugaricama da kaze"ma ti si moj drug".

Ma opet skrecete sa teme...Devojka mi se pohvalila kako mi je i ovako obrezan lep.E sad,sta joj pa to znaci?Kako moze biti lep a kako ruzan?Ponovo vam skrecem paznju da drugi sem svog nisam video tako da ne znam razliku...Ajmo malo o temi ljudiiiiiiiiiiii :o :o :o :o

Ruzan je ako ima dlakavi cir na glavicu :shock:
 
Nisam Musliman, a obrezan sam, al se toga ne secam, i nije mi jasno kad?! U kartonu mi pise da na rodjenju nisam, a nemam kozicu?! Jel moze to da pukne kad sam ga natezao kad sam bio mali, posto sam kao mnogo mali otkrio cari masturbacije?!
 
klon:
Nisam Musliman, a obrezan sam, al se toga ne secam, i nije mi jasno kad?! U kartonu mi pise da na rodjenju nisam, a nemam kozicu?! Jel moze to da pukne kad sam ga natezao kad sam bio mali, posto sam kao mnogo mali otkrio cari masturbacije?!

Pa takve operacije se najcesce rade kada si bas bas mali tako da se i ne secas. Fimoza se vrlo brzo odradi, a postoperativni tok je kratak i ne bas bolan. Zato se i ne secas!
 
Aj sad ovako: Nisam obrezan, a i kad se digne, ima (i to poprilicno) kozice preko glavica :shock: :oops: . Nijedna devojka mi nije nista zamerila zbog toga, al pogledam neki film i vidim one ogoljene likove, pa se cisto zapitam: Ima li to neke veze, mislim, sa zenske strane, jer je se ne stvara isto trenje sa i bez kozice u akciji? Bar moja devojka primeti kad rukom zategnem kozicu(onda bude ko obrezan), i druzimo se tako par minuta, iako kaze da joj je lepse bez tog trenja... ?? :?:
 
Gazdarica:
Tema je u redu...
Nisi obiljezen malecki, zasto bi bio... Ima mnogo muskaraca koji su obrezani, bilo iz zdravstvenih ili religioznih razloga...
Imala sam odnose i sa obrezanima i nisam primijetila nikakvu razliku, osim vizuelne, u odnosu na neobrezane...

Kakva je ta vizuelna razlika?
Nego ajd malo pa ozbiljno... Pored fimoze, postoji i parafimoza. Dakle delimično suženje kožice, ali može da se "prevuče", što dovodi puno muškaraca u "problem". Potrebno je da roditelji (ponosni tata) bebi, budućoj tatinoj junačini, omogući pokretljivost iste, da ne bi došlo do slepljivanja perpuciuma za glans penisa. Kasnije će "junačina" znati kako da "razvlači" Jer kad je u pitanju fimoza onda ništa "od posla" a kod parafimoze muški ne mogu baš "s' nogu", valja se ženskoj malo strpeti, pa onda raspali...
Osim religioznih razloga za ovim "svetim činom" sakaćenja ljudskog tela, tačnije dečjeg i isto tako NEVOLJNOG (uglavnom i BESPOTREBNOG), ne vidim razlog zašto bi se neko podvrgavao tome? Gde su tu ljudska prava? Naša medicina to ne praktikuje. Tom prilikom se seče nerv koji spaja perpucijum sa "koronom", i na žalost, gubi se 60% osećaja dok se obavlja penetracija. Uzbuđenje mora biti i psihičko da bi se došlo do orgazma a samim tim i do ejakulacije...
Ovim putem želim, da zahvalim mladoj doktorki (tada je bila mlada, sada sam ja), koja mi je svojevremeno "pomogla" da mi "Malecki" izgleda "ko na filmu" a bez potrebe da se seče i baš me briga da li bi bilo za kaput posle...
Sećam se njenih reči - "priroda je sve udesila", i od tog trenutka verujem u prirodu a religiju mrzim iz dna duše. Po religiji, ogoljivanje glansa penisa je "ogoljivanje duše" tj "onaj gore" treba da vidi "dušu"? Šta je taj gore? Voajer? Pa ako je to duša onda neka me u isto poljubi onaj skot muški koji je tu frazu izmislio (muški su i izmislili celu ovu glupost)i svi ostali koji ga podržavaju! Nećete vi moju kožu na šiljak! Leti je ok da je "kabriolet" ali zime su hladne... Na svu sreću, unutra je toplo... Dakle, ua religija, živele mlade doktorke. Priroda je čudo, zaista!
8)
 

Back
Top