obrezivanje???

Daj Bundeva, ne zezaj Maleckog. Vidis da mu nije lako. :( Pozdrav
Malecki, Bundeva je veliki saljivdzija, ne obracaj paznju.

Malisha, nemoj uopste da se opterecujes!!!
Jes da nisam obrezan, ali razmisljam o tome,
cisto zbog higijene.
Nemoj da se iskompleksiras!
Pretpostavljam da si mlad, mogao bi mnogo da izgubis zbog tamo nekih kompleksa.
Veruj mi, imao sam takva - losa iskustva.
Pozdrav
 
Neimenovani iliti NN:
Daj Bundeva, ne zezaj Maleckog. Vidis da mu nije lako. :( Pozdrav
Malecki, Bundeva je veliki saljivdzija, ne obracaj paznju.

Malisha, nemoj uopste da se opterecujes!!!
Jes da nisam obrezan, ali razmisljam o tome,
cisto zbog higijene.
Nemoj da se iskompleksiras!
Pretpostavljam da si mlad, mogao bi mnogo da izgubis zbog tamo nekih kompleksa.
Veruj mi, imao sam takva - losa iskustva.
Pozdrav
Ma ne bi ga bundeva zezao,ali zar ne vidis da nas malecki lozi?Kao,uostalom,i ova u "Pokusaj silovanja" i jos neki da ih ne pomonjem.Hajde,priznaj cika bundevi da ti nas malo...
 
:D :D :D Neces verovati mene su trebali da obrezu,ali igrom slucaja me drug na basketu pogodi loptom u NEZGODNO MESTO.Mene zabolelo ,naravno,odem do klonje kad ono krvarim..DRUG JE TAKO BACIO LOPTU DA ME JE OBREZAO (PREKINUO ONU TANKU KOZICU KOJA DRZI KOZU NA *****)!
 
atomski mrav:
Ma hajde ne brini :) Koliko imas godina? Mozda ce jos da naraste! Probaj malo da ga treniras i razvlacis par puta na dan, pa mozda i na tome dobijes par milimetara... :D

Ma razvlacim ga ja dosta ali ne vredi,izgleda.Drkam ga sto puta dnevno,ali nista. Ko zna,mozda kasnije.Inace,imam 22 god
 
NO NAME:
:D :D :D Neces verovati mene su trebali da obrezu,ali igrom slucaja me drug na basketu pogodi loptom u NEZGODNO MESTO.Mene zabolelo ,naravno,odem do klonje kad ono krvarim..DRUG JE TAKO BACIO LOPTU DA ME JE OBREZAO (PREKINUO ONU TANKU KOZICU KOJA DRZI KOZU NA *)!

ne seri zivotati!!!
kakvo obrezivanje loptom?!
mozda ti je drug prekinuo fimozu (onu tanku zilicu koja povezuje glavic i kozicu, ali te sigurno nije obrezao).
obrezivanje podrazumeva skidanje citave kozice koja pokriva glavic.
 
posmatrac:
NO NAME:
:D :D :D Neces verovati mene su trebali da obrezu,ali igrom slucaja me drug na basketu pogodi loptom u NEZGODNO MESTO.Mene zabolelo ,naravno,odem do klonje kad ono krvarim..DRUG JE TAKO BACIO LOPTU DA ME JE OBREZAO (PREKINUO ONU TANKU KOZICU KOJA DRZI KOZU NA *)!

ne seri zivotati!!!
kakvo obrezivanje loptom?!
mozda ti je drug prekinuo fimozu (onu tanku zilicu koja povezuje glavic i kozicu, ali te sigurno nije obrezao).
obrezivanje podrazumeva skidanje citave kozice koja pokriva glavic.

Ma ko zna,svakakve lopte danas proizvode... :D :D
 
Ne brini u 30toj godini ce da dostigne pravu velicinu pa ces biti ponosan, ali drkaj i je8i sto vise i inercialno ce porasti...a to sto nemas kozicu nije nista strasno, glavic ionako izmili napolje kad zver pomahnita....
 
Evo, izvinjavam se svima koji su se mozda nasli povredjeni mojim komentarima. Misam zeleo nikoga da uvredim i samo se salim(o). Onaj ko ne misli da je ovo sala, ima pravo (ako ne zeli da bude nekulturan u forumu) da mi pise na mail sve sto misli o meni, sa zadovoljstvom cu odgovoriti... :oops:

Gazdarice...jel treba i pismeno ili je ovo ok... :?:
 
Mako:
Evo, izvinjavam se svima koji su se mozda nasli povredjeni mojim komentarima. Misam zeleo nikoga da uvredim i samo se salim(o). Onaj ko ne misli da je ovo sala, ima pravo (ako ne zeli da bude nekulturan u forumu) da mi pise na mail sve sto misli o meni, sa zadovoljstvom cu odgovoriti... :oops:

Gazdarice...jel treba i pismeno ili je ovo ok... :?:

Hehehe, nisi morao nista, ali dobro, ako si imao potrebu... :D
 
Joj bundevo,nije ti to losa ideja,pogotovo kod pohabanih bundi koje se slabo provjetravaju,desi se da se cak tu i moljci zakote pa da vidis onda muke i belaja!Skidaj bundu,svakako ti ne sluzi nicemu.A ti, malecki,ne brini,nije ti manji nego sto bi svakako bio,ali je vjerovatno cistiji i ljepsi.
 

Back
Top