CRNA-REKA I NARKOMANIJA-ZA I PROTIV METODA

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

japanski-strsljen

Aktivan član
Banovan
Poruka
1.577
Svi smo culi sta se dogadjalo u manastirskom kopleksu CRNA REKA.....Da li divljanje pojedini monaha odabravate.Da li ljudima u nevolji treba pomoci batinama.....Da li divljanjenje SPC i cutanje tuzilastva odobravate....Ako upadnete u nevolju zvanu narkomanija da li treba da vas tuku....Da jedna TV stanica nije pokrenula inicijativu jos bi radila 'osvestana' lopata....Kuda ide nase drustvo ako nemate gde da se lecite,a crkva radi sta radi....Sta mislite...
 
Čekaj Georg, zašto ne predložiš ti neku novu metodu za liječenje narkomana?
Država neće da mrdne prstom povodom njih (profit, naravno) a ti ljudi koji ih liječe glavu drže u torbi svaki dan, jer dilerima otimaju mušterije.
I ne dobijaju batine bez veze, već samo kad pokušaju da prokrijumčare drogu, a najvažnije pravilo tamo je zabranjeno unošenje droge.
 
Batina je iz raja izasla :rtfm:
lopata%20oprawna.jpg

:worth::worth::worth:
 
A ako tvoje dete maltretira konstantno tebe i tvoju zenu iznudjujuci novac za drogu?
A vi ste nemocni jer nemate srca da ga prijavite u policiju,jer omg :eek: to je tvoje dete...

:hahaha: da, nemaju srca da ga prijave u policiju, a "imaju srca" da ga daju tamo nekim majmunima da ga tuku i da se izivljavaju nad njim kako im se digne.

Ko god podrzava tako nesto, apsolutno nije normalan =)
 
Samo porodica narkomana zna kako im je.
Oni svakodnevno trpe od svojih potomaka, braće i sestara nasilje.

Mislim da su današnje metode lečenja veoma slabe, ali to ne znači da odobravam batine, jer je to nasilje.

Dodajem i to da prvi put čujem da to popovi rade, hoću reći, kvazi popovi. Odmah bih ih ja razrešio popinstva (ili kako god se to zove), dužnosti.
 
Poslednja izmena:
Taj "centar" je najuspesnija ustanova za lecenje narkomana u Srbiji i radi pod pokroviteljstvom SPC vec godinama,tacnije Vladike Artemija.Metode jesu malo neuobicajene,ali drugacije ne moze.Ne zelis da znas kako lece u "Drajzerovoj" i slicnim ustanovama.Imaju citavu vojsku visokih,debelih celavaca u obezbedjenju koji "smiruju" pacijente.
E sada,da li si se zapitao zasto je taj snimak lansiran bas u trenutku kada Vladika Artemije nije hteo da da blagoslov Bejdenu za odlazak u manastir Visoki Decani?Nisi?Tako sam i mislio ;)
 
Svi smo culi sta se dogadjalo u manastirskom kopleksu CRNA REKA.....Da li divljanje pojedini monaha odabravate.Da li ljudima u nevolji treba pomoci batinama.....Da li divljanjenje SPC i cutanje tuzilastva odobravate....Ako upadnete u nevolju zvanu narkomanija da li treba da vas tuku....Da jedna TV stanica nije pokrenula inicijativu jos bi radila 'osvestana' lopata....Kuda ide nase drustvo ako nemate gde da se lecite,a crkva radi sta radi....Sta mislite...

a sta to lose radi crkva ?
ako je to moje dete i ako je blesavo
i drogira se prvi ima da ga odvedem tamo na lecenje

a ne prijava u policiju
pa zatvor pa tamo jos vise droge
 
Čekaj Georg, zašto ne predložiš ti neku novu metodu za liječenje narkomana?
Država neće da mrdne prstom povodom njih (profit, naravno) a ti ljudi koji ih liječe glavu drže u torbi svaki dan, jer dilerima otimaju mušterije.
I ne dobijaju batine bez veze, već samo kad pokušaju da prokrijumčare drogu, a najvažnije pravilo tamo je zabranjeno unošenje droge.

narkomani se leche paznjom ljudi kojima nije stalo do nechega vec do ljudi u njima a o da u njima postoje ljudi

paznja podrazumeva strpljenje, razumevanje, stvarnu brigu, paznju, razgovor i tome slichno

nasilje je neprihvatljivo

nemam ja tu shta da predlazem ali to stvarno nije nachin. Znam coveka, moj dobar drug, skinuo se s pajda ali zadrzao je ljudsko dostojanstvo niko ga nije tukao ili tome slichno

sve shto je potrebno je stvarna paznja i sticenje ne podrazumeva kaznjavanje kad vaspitac izgubi zivce vec saosecanje i pomoc

well smorila me tema
usta ih bolela sve dabogda
 
narkomani se leche paznjom ljudi kojima nije stalo do nechega vec do ljudi u njima a o da u njima postoje ljudi

paznja podrazumeva strpljenje, razumevanje, stvarnu brigu, paznju, razgovor i tome slichno

nasilje je neprihvatljivo

nemam ja tu shta da predlazem ali to stvarno nije nachin. Znam coveka, moj dobar drug, skinuo se s pajda ali zadrzao je ljudsko dostojanstvo niko ga nije tukao ili tome slichno

sve shto je potrebno je stvarna paznja i sticenje ne podrazumeva kaznjavanje kad vaspitac izgubi zivce vec saosecanje i pomoc

well smorila me tema
usta ih bolela sve dabogda

Da dodam da vaspitač koji izgubi strpljenje nije dobar vaspitač.

Treba poći od korena problema narkomana, nije prvi i jedini problem to što se fiksa, nešto mora da ga je dovelo do toga.
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top