delic koji nedostaje

DiVljA

Elita
Poruka
15.398
Posto ovde ima ljudi sa dosta ljubavnog iskustva, a opet mnogo njih je samo, jedno pitanjce za iskusne. Kad pogledate sve te neuspele veze iza vas, sta je to sto je tim vezama nedostajalo da bi imale srecan kraj ili da ne kazem kraj nego trajanje?
Sta je to sto trazite, a niste nasli, do sada naravno?
I izbegnite da vicete da je to ljubav, trazi se malo konkretniji odgovor.

Druga stvar, da li se ljudi trose tako lutajuci ili je uvek prisutan isti elan kad su u pitanju vasa nadanja?

Svima po srculence.:heart::P
 
Posto ovde ima ljudi sa dosta ljubavnog iskustva, a opet mnogo njih je samo, jedno pitanjce za iskusne. Kad pogledate sve te neuspele veze iza vas, sta je to sto je tim vezama nedostajalo da bi imale srecan kraj ili da ne kazem kraj nego trajanje?
Sta je to sto trazite, a niste nasli, do sada naravno?
I izbegnite da vicete da je to ljubav, trazi se malo konkretniji odgovor.

Druga stvar, da li se ljudi trose tako lutajuci ili je uvek prisutan isti elan kad su u pitanju vasa nadanja?

Svima po srculence.:heart::P

:heart: za Maju

Kako bi jedna dama rekla, a to se retko desava u njenom slucaju da izgovori....Kada vidim u njenim ocima nasu decu, tad znam da sam pronasao ono sto sam trazio u zenama tj. u jednoj zeni
 
Uglavnom im je nedostajalo to sto me shishaju mnogo u iskustvu. Zivotnom, sexualnom . ljubavnom. Sto sam za njih bila klinka. Bilo je tu ljubavi u to sam sigurna, ali ne i materijala za nesto dugotrajnije. I nisam imala neke propale mnogo veze za koje bih rekla da su promasaji. Uglavnom ih se secam sa osmehom :)
 
Posto ovde ima ljudi sa dosta ljubavnog iskustva, a opet mnogo njih je samo, jedno pitanjce za iskusne. Kad pogledate sve te neuspele veze iza vas, sta je to sto je tim vezama nedostajalo da bi imale srecan kraj ili da ne kazem kraj nego trajanje?
Sta je to sto trazite, a niste nasli, do sada naravno?
I izbegnite da vicete da je to ljubav, trazi se malo konkretniji odgovor.

Druga stvar, da li se ljudi trose tako lutajuci ili je uvek prisutan isti elan kad su u pitanju vasa nadanja?

Svima po srculence.:heart::P

Nisu me dovoljno osjećali niti razumjeli. Toliko s moje strane za početak ove teme. Imaju i oni svoju.
 
Posto ovde ima ljudi sa dosta ljubavnog iskustva, a opet mnogo njih je samo, jedno pitanjce za iskusne.
1.Kad pogledate sve te neuspele veze iza vas, sta je to sto je tim vezama nedostajalo da bi imale srecan kraj ili da ne kazem kraj nego trajanje?
2.Sta je to sto trazite, a niste nasli, do sada naravno?
I izbegnite da vicete da je to ljubav, trazi se malo konkretniji odgovor.
3.Da li se ljudi trose tako lutajuci ili je uvek prisutan isti elan kad su u pitanju vasa nadanja?

Svima po srculence.:heart::P

Oh, odlična tema, najzad :heart:

1.Prvenstveno razlika u karakteru, mom i njegovom...
Onda... neodlučnost..
Nedostatak inicijative...
Nemogućnost međusobnog razumevanja i shvatanja želja i nada i svega (sve je to proizilazilo iz razlike u karakteru)

2.Tražim onog nekog koji bi rekao - Mačak, pakuj prnje idemo u beli svet i gde bi se ja složila i već izvadila svoj odavno spakovani zavežljajčić za hitna putovanja :)
Banalan i možda glup primer, ali taj neki nivo razumevanja želja i (možda je ispravnije reći- potreba).. ne znam... opet, ta neka pokretačka energija i volja da se pomaknemo sa mesta i zajedno uradimo i promenimo neke stvari...

3.Što se tiče nadanja-ona su mi uvek ista, zaista se nadam mnogim stvarima...
Ali razne prilike su me naučile da ne smem ništa da očekujem... jer ako počnem nešto previše da očekujem uglavnom se neće desiti, nego čak i suprotno... a na tim razočarenjima se jesam trošila (ne mislim samo na ljis, nego uopšteno)..
Zato, očekivanja su mi vrlo mala a nade vrlo velike... i zato gledam i dalje na sve malo svetlije nego što možda jeste..
I da, imam energije i volje da sačekam to nešto pravo jednog dana što će doći... :)
 
Posto ovde ima ljudi sa dosta ljubavnog iskustva, a opet mnogo njih je samo, jedno pitanjce za iskusne. Kad pogledate sve te neuspele veze iza vas, sta je to sto je tim vezama nedostajalo da bi imale srecan kraj ili da ne kazem kraj nego trajanje?
Sta je to sto trazite, a niste nasli, do sada naravno?
I izbegnite da vicete da je to ljubav, trazi se malo konkretniji odgovor.

Druga stvar, da li se ljudi trose tako lutajuci ili je uvek prisutan isti elan kad su u pitanju vasa nadanja?

Svima po srculence.:heart::P

nemam "dosta" ljubavnog iskustva
odnosno nemam nešto preterano više od ostalih forumaša
al bih svejedno dala izjavu/IZJAVIla da je za trajanje nedostajalo mene normalnije,
uravnoteženije, opuštenije, svoje i slobodne (lišene predrasuda, moranja i preispitavanja/merenja)


Tražim nežnost i mudrost
u ravnoteži sa iskustvom i uzrastom


Neprekidno tragaju oni koji veruju da će naći sreću sa drugim bićem,
a ima i onih koji bi radije ostali sami
pa se i ne trude.... (elan za to ne može da "ispari", pitanje je motivacije pre)

Ja sam negde izmedju
ova dva ekstremiteta:neutral:


hvala za :heart: DiVljo,
ja tebi isto....
 
Oh, odlična tema, najzad :heart:

1.Prvenstveno razlika u karakteru, mom i njegovom...
Onda... neodlučnost..
Nedostatak inicijative...
Nemogućnost međusobnog razumevanja i shvatanja želja i nada i svega (sve je to proizilazilo iz razlike u karakteru)

2.Tražim onog nekog koji bi rekao - Mačak, pakuj prnje idemo u beli svet i gde bi se ja složila i već izvadila svoj odavno spakovani zavežljajčić za hitna putovanja :)
Banalan i možda glup primer, ali taj neki nivo razumevanja želja i (možda je ispravnije reći- potreba).. ne znam... opet, ta neka pokretačka energija i volja da se pomaknemo sa mesta i zajedno uradimo i promenimo neke stvari...

3.Što se tiče nadanja-ona su mi uvek ista, zaista se nadam mnogim stvarima...
Ali razne prilike su me naučile da ne smem ništa da očekujem... jer ako počnem nešto previše da očekujem uglavnom se neće desiti, nego čak i suprotno... a na tim razočarenjima se jesam trošila (ne mislim samo na ljis, nego uopšteno)..
Zato, očekivanja su mi vrlo mala a nade vrlo velike... i zato gledam i dalje na sve malo svetlije nego što možda jeste..
I da, imam energije i volje da sačekam to nešto pravo jednog dana što će doći... :)

Ajmo u Bugarsku
 
Posto ovde ima ljudi sa dosta ljubavnog iskustva, a opet mnogo njih je samo, jedno pitanjce za iskusne. Kad pogledate sve te neuspele veze iza vas, sta je to sto je tim vezama nedostajalo da bi imale srecan kraj ili da ne kazem kraj nego trajanje?
Sta je to sto trazite, a niste nasli, do sada naravno?
I izbegnite da vicete da je to ljubav, trazi se malo konkretniji odgovor.

Druga stvar, da li se ljudi trose tako lutajuci ili je uvek prisutan isti elan kad su u pitanju vasa nadanja?

Svima po srculence.:heart::P
sve je nedostajalo..izgleda da sam nezasita i razmazzena..
troshimo se ..starimo
 
Posto ovde ima ljudi sa dosta ljubavnog iskustva, a opet mnogo njih je samo, jedno pitanjce za iskusne. Kad pogledate sve te neuspele veze iza vas, sta je to sto je tim vezama nedostajalo da bi imale srecan kraj ili da ne kazem kraj nego trajanje?
Sta je to sto trazite, a niste nasli, do sada naravno?
I izbegnite da vicete da je to ljubav, trazi se malo konkretniji odgovor.

Druga stvar, da li se ljudi trose tako lutajuci ili je uvek prisutan isti elan kad su u pitanju vasa nadanja?

Svima po srculence.:heart::P

Ima nesto sto me je tjeralo od tih osoba,kao zasitim ih se i ne zelim vise da budem s njima (nije stvar samo sexa,vec i osobnosti). Mnogo njih mi se svidjelo samo fizicki,privuklo,lijepo lice,dobra cica,tvrda gooza,lude provodi super,pristaju na sve.Ali jednostavno kada ih bolje upoznas ispod svega toga se krije neka plitka i povrsna osoba. Ne odgovara ti jednostavno i ono sto sam mislio da sam osjecao je zapravo bilo samo praznjenje,a i godine igraju ulogu jer tada sam mislio da znam sta ja to zelim od zena,zivota,sebe ali zapravo sam bio isto toliko plitak.

Kasnije,skakanjem iz veze u vezu,prevare,ma trziste nikada nije bilo zasicenije ponudom koja se ogledala u malo slabijoj potraznji jer da bi djevojka bila s nekim mora on biti negdje izmedju ne previse ni klinac ali nikako i neki stariji momak.A s obzirrom kako zene brze sazrijevaju tu je prisutan faktor viska ponude.

Ispunis kvotu,zaljepis se za neku malu,garavu,lijepu,vitku,zgodnu djevojku,koja ima 16 godina a ti 19 i mislis pa eto ajd da probam s njom. Medjutim,mala te prozre,skonta ko si prati te odredjena repp,pa ti lijepo e neces mene odbiti,pa oko nje se podjes natezati,izadjete par puta,podjete se zabavljati i pljus u lice ti si joj prvi momak,prije toga se samo jednom poljubila. Eh sad ti gledas i ne vjerujes,ma daj kako je to moguce,prica mi price i polako natezes se,pa prekines jednom,pa dva puta,pa tri puta,pa se pomirite i onda krene nekako veza da tece ispravnim tokom,samo od sebe uz dosta obostranog truda,valja prihvatiti nekoga i malo posustati od svog zivota kako ga ne bi vrijedjao. Eh onda u toku navedenih prekida,dok si samarao okolo s koje kakvim osobama a i djevojkama,shvatis da to nije to. I onda ti nije problem da zrtvujes neke sitne prolazne stvari jer si upoznao neku malu s kojom mislis da bi mogao opstati i dijeliti nesto.Vrijeme prolazilo bolje se upoznavali,zajedno vrijeme provodili,dijelili dosta stvari.Pa onda neka smaranja,pa svadjanja,pa svakodnevna natezanja ne odustajes ali ni ona jer ima nesto,osim toga sto ne bi mogao podnijeti da provede vrijeme s drugim ili sta vise,jer bi jednostavno popizdio i tako kad pogledas prosle tri godine,mnogo trnja koje se progazilo i progutalo dosta ruznih i teskih stvari i jednostavno ostanete zajedno. Sad i ne pomisljas da odes s nekom drugom,dobro ima trenutaka kada bi kresno odredjenu cicu ali ne ide to tako,mislis pa izgubit cu ovamo nesto sto mislism da je dobro. Drugar kazu sto ne kreses ovu kad ti se nudi ti im odgovoris da ne bi zelio da prevarim djevojku ali oni kazu sta ako ona tebe sutra prevari ocel ti biti zao prvo kazem da oce ali kazem pa nece jer sam se trudio i bio vjeran pored svega toga mnogo volio. Jega ako prevari i ode ona je ta koja nevalja jer znam da sam sklon kajanju i da bi sebe zajebao kada bi ja s,je,bao.

Eto tako jel sta jasnije meni tek sad nije nista jasno :think: :neutral:

Srculence i tebi :heart:
 
Poslednja izmena:
Kad pogledate sve te neuspele veze iza vas, sta je to sto je tim vezama nedostajalo da bi imale srecan kraj ili da ne kazem kraj nego trajanje?
Sta je to sto trazite, a niste nasli, do sada naravno?
I izbegnite da vicete da je to ljubav, trazi se malo konkretniji odgovor.

Druga stvar, da li se ljudi trose tako lutajuci ili je uvek prisutan isti elan kad su u pitanju vasa nadanja?

ja sam imala dvije ozbiljne veze, tj. jedna je okoncana, druga traje
u toj prvoj vezi mi se cinilo da sam nasla sve sto mi treba, zato sam toliko dugo i cekala i na neki nacin trazila muskarca koji bi mi odgovarao u svemu. I zaista, decko je bio divan, kulturan, duhovit, obrazovan, mogli smo razgovarati o bilo cemu, ono sto je meni bilo vazno jeste da nije bilo neprijatne tisine... ali, ono sto ja nisam uvidjela, nekako mi je promaklo, jeste da u toj vezi nije bilo strasti... ma ni malo... sve je moralo biti planirano, spontanost i strast su bile totalno zanemarene...
nakon toga sam trazila strast... nasla to, ali je falilo ostalo... sve ostalo
u ovoj vezi mozda nesto fali, ali, ja to do sada nisam osjetila... ne vidim nikakvu falinku, niti je trazim, samo uzivam

ljudi se trose, svaki promasaj otkine dio srca, i nema oporavka
zato su sa godinama ljudi sve vise ogorceni i ljuti, sve su kruci i teze ulaze u vezu... nakupljaju se strahovi... obruc oko njih se suzava i sve je manje volje za pokusajiima i trazenjem...
 

Back
Top