Razmena linkova sa sajtom PR5

blubokiz

Zainteresovan član
Poruka
235
Kao sto rekoh u naslovu, radim razmenu linkova... Sajt na kome ja Vama nudim link ima PR 5, a od Vas trazim da uperite link ka mom drugom sajtu...
Znaci ja Vama dajem link sa hahablog.wordpress.com na vas sajt, a vi sa vaseg sajta postavljate link ka www.bpretraga.net...

Ako je neko zainteresovan, neka mi se javi...
Pozz
:super:
 
Pozdrav

Ako si raspolozen za razmenu, pogledaj nas sajt axf pa da radimo posao :ok:

Dobronameran savet:

To sto si pocela da radis nikako ne valja. Stavljas u footer linkove ka sajtovima koji tematski nemaju nikakve veze sa tvojim sajtom. Na najboljem si putu da budes penalizovana od strane Googla i tvoj domen ce nakon toga biti bezvredan.

Nemoj gomilati linkove na taj nacin. Bolje uradi razmenu nekog malog banera (ako vec sajt sa kojim menjas link tematski nema veze sa tvojim) i te banere rasporedi negde po stranici.

Ako te zanima vise, reci.
 
E Vazon, sorry sto ti nisam odgovorio ranije... Nisam posecivao forum, tj. jesam, ali jako slabo... Si jos zainteresovan za razmenu?
Ajd reci sa kojim sajtom pa cemo da radimo...

Nema frke ;)

Razmena banera i linkica mi je posao, tako da sam uvek zainteresovan :)

Hajde javi mi se na ndjukic at neobee net i dogovoricemo se. Sad je nedavno Google radio update Page Ranka sajtova i pokazalo se da smo velikom brojem sajtova koji su odlucili da saradjuju sa nama jako fino podigli PR... Tako da se akcija koju sam pokrenuo pokazala kao jako dobra i za nas i nase saradnike. Cujemo se! :)
 
Dobronameran savet:

To sto si pocela da radis nikako ne valja. Stavljas u footer linkove ka sajtovima koji tematski nemaju nikakve veze sa tvojim sajtom. Na najboljem si putu da budes penalizovana od strane Googla i tvoj domen ce nakon toga biti bezvredan.

Nemoj gomilati linkove na taj nacin. Bolje uradi razmenu nekog malog banera (ako vec sajt sa kojim menjas link tematski nema veze sa tvojim) i te banere rasporedi negde po stranici.

Ako te zanima vise, reci.

Odradjeno, hvala za savet :ok:
 

Back
Top