Sabaton

Ko kaze da su nepoznata grupa? Pa bili su predgrupa Hammerfall-u sad skoro na koncertu i kazu ljudi da su razvalili :) Shteta,nisam bio zato sto ne slusam bas Hammerfall a da dam velike pare za Sabaton....nisam bas imao.....ali kazu ljudi da su odvalili :D Sabaton sam malo slusao,malo cu vise da se pozabavim njima uskoro :D
 
NAJJACI SU! NAJ PESME SU IM MASTERS OF WORLD I NARAVNO PRIMO VICTORIA!!! POSLUCAJTE PRIMO VICTORIA
6.0F JUNE 1944
NORMANDY STATE OF ANARCY OVERLORD
 
Odlični su! Ono prvi put, sa Therionom i Grave Diggerom, nisam mnogo obratio pažnju, ali sada sam već više išao na koncert zbog njih i Bloodbounda nego zbog HammerFalla. Inače sviraju i na EXIT-u, 11. jula valjda...
 
Pa *** ne slusam hamerfall pa nisam teo idem na sabaton do Novog Sada da se cimam...mada kao sto sam rekao jos nisu dovoljno popularni u Srbiji-npr u Poljskoj ih obozavaju pa cak i u Nemackoj!Iako pevaju anti nemacke pesme....
 
Одлични су....
Јест' да сам тек на Exitu сазнала за њих, али од тад их прилично обожавам:)
Сад ми жао што нисам гледала наступ од почетка:neutral:
 
Ko kaze da su nepoznata grupa? Pa bili su predgrupa Hammerfall-u sad skoro na koncertu i kazu ljudi da su razvalili :) Shteta,nisam bio zato sto ne slusam bas Hammerfall a da dam velike pare za Sabaton....nisam bas imao.....ali kazu ljudi da su odvalili :D Sabaton sam malo slusao,malo cu vise da se pozabavim njima uskoro :D

Mogao je ladno HammerFall njima da bude predgrupa.
 

Back
Top