KRASTAVAC kao pomagalo..

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
"Molim vas, dajte mi jedan veliki, debeli krastavac", rece zena coveku za tezgom.
"Meni jedan malo tanji", kaze "feminiziran" tip.
"Izvolite, sta vi zelite?", obrati se prodavac gospodji koja strpljivo ceka na red.
"Meni je svejedno. Trebaju mi za salatu."
 
Dve plavuse na pijaci se raspituju kod prodavca banana.
"posto su banane :?: "-upita jedna
"15 dinara komad"-kaze prodavac
"uuuuuu,skupo je :? "-rekose plavusice skoro u glas
"pa dobro 'ajde evo vam 3 banane za 30din :roll: "-rece prodavac
Posle kraceg razmisljanja plavojke rekoshe:"Pa dobro 'ajde daj,tu trecu mozemo i da pojedemo :wink: ...."
 
nesto nemam poverenja u tu modernu tehnologiju narocito sto je sve to kod nas sumnjivog(kineskog porekla),a sto se tice prstica nije lose ponekad,ali ce ti dosaditi.Zato sam ti i predlozio oguljeni krastavac kao prirodni i zdrav novitet,tj.stimulans kojeg posle upotrebe mozes i pojesti.Vidis dakle:dvostruka korist!
 
MisterRomantik:
nesto nemam poverenja u tu modernu tehnologiju narocito sto je sve to kod nas sumnjivog(kineskog porekla),a sto se tice prstica nije lose ponekad,ali ce ti dosaditi.Zato sam ti i predlozio oguljeni krastavac kao prirodni i zdrav novitet,tj.stimulans kojeg posle upotrebe mozes i pojesti.Vidis dakle:dvostruka korist!

Prvo se sa krastavcem poyeBes,a onda isti pojeDes,ako sam te ja dobro razumela to je ono sto ti propagirash??
 
MisterRomantik:
nesto nemam poverenja u tu modernu tehnologiju narocito sto je sve to kod nas sumnjivog(kineskog porekla),a sto se tice prstica nije lose ponekad,ali ce ti dosaditi.Zato sam ti i predlozio oguljeni krastavac kao prirodni i zdrav novitet,tj.stimulans kojeg posle upotrebe mozes i pojesti.Vidis dakle:dvostruka korist!

Ili jos bolje posle upotrebe da od njega napravis salatu i serviras tashti... :lol: ahahahahahahaha
 
eh, u danasnjem dobu gde imate vibratora i dildo-a svih mogucih velicina, oblika, reljefa, namena itd. itd., bas ce neko da uzme krastavac...

P.S. Jeste znali da je lubenica biljka iz porodice krastavaca? :D ... Lubenica za 'napred', kornison za pozadi, pa da vidis :lol: ... Think about it... ;)
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top