Sta mislite o SAAB-u?!

veitesse:
Bio sam ponosni vlasnik jednog, tako da me zanimaju i misljenja drugih posto se malo pise o njemu.
Sto se mene tice jedan od najboljih automobila....

Ajde da cujemo vas.
Pekao sam reli zanat kao suvozač u jednom SAAB- u 96 (motor Ford V- 4, 130 KS). Kada smo se kao ovnovi na brvnu na jednom uzanom mostiću "ukucali" direktno u FAP, shvatio sam koliko je jak auto. Ali, to je bilo davno, a i SAAB je u međuvremenu dobio puno "konfekcijskog". Dakle, koji SAAB? :roll:
 
veitesse:
Bio sam ponosni vlasnik jednog, tako da me zanimaju i misljenja drugih posto se malo pise o njemu.
Sto se mene tice jedan od najboljih automobila....

Ajde da cujemo vas.
O.K. svako hvali svog konja, ali cuo sam poneshto o tom auticu(sorry - carshijske price verovatno). Visok kvalitet izrade, jer SAAB proizvodi i avione pa verovatno odatle ta predanost. Idiot - sad mi se sve zbrljalo po tikvi. :evil: Trenutno nisam u stanju ishta vise da ti kazem. Idiot!
:evil:
CIAO! 8)
 
Candyman:
veitesse:
Bio sam ponosni vlasnik jednog, tako da me zanimaju i misljenja drugih posto se malo pise o njemu.
Sto se mene tice jedan od najboljih automobila....

Ajde da cujemo vas.
O.K. svako hvali svog konja, ali cuo sam poneshto o tom auticu(sorry - carshijske price verovatno). Visok kvalitet izrade, jer SAAB proizvodi i avione pa verovatno odatle ta predanost. Idiot - sad mi se sve zbrljalo po tikvi. :evil: Trenutno nisam u stanju ishta vise da ti kazem. Idiot!
:evil:
CIAO! 8)
I Zastava proizvodi dobro oružje! Htelo se reći da ne treba sabirati babe i žabe. SAAB je davno uletevši u bulu postao vlasništvo SCANIJE, a već nekoliko godina je Ford. Znači, najčistija konfekcija (platforme , motori...)Zato sam i pitao koji SAAB? :roll:
 
I mene interesuje SAB. Kopao sam na internetu ali svaki auto ima svoje tajne i slabosti.Mene lično interesuje SAB 90 i 9000. Nisu na ceni kod nas a čuo sam da su dobri automobili ali i dosta veliki potrošači. Dr Espanol?!
 
Zagor Bg:
I mene interesuje SAB. Kopao sam na internetu ali svaki auto ima svoje tajne i slabosti.Mene lično interesuje SAB 90 i 9000. Nisu na ceni kod nas a čuo sam da su dobri automobili ali i dosta veliki potrošači. Dr Espanol?!
Mislio si verovatno na 900 i 9000? Zaista su velike trošadžije i imaju prilično "nekultivisane" i slabe motore za veliku težinu karoserije. Uz sve to i prilično loše zaštićen lim koji truli gore od Zastave. Iako su bili neki veliki dizajnerski pomak od prethodnog 96, smatraju se prilično neuspešnom serijom.
 
Imao sam SAAB 9000 CDE, 2.0 turbo sa malko dodatnih par konja tako da je imao 200.
U gradu je trosio 13 l sto i nije puno za takvu masinu. Gresite ako mislite da imaju slabe motore a prvi su ubacili turbo bezninac u automobil.
Za nesto vise od 7s stize do stotke a natovaren lako navuce 240 u ne tako visokih 5500 obrtaja, a u trecoj vuce do 160 , do blokade.
Ne znam za karoseriju, nisam doziveo da istruli, posto je moj matori izleteo sa njim sa puta sa 140, sreca nista mu nije bilo. :)
Ovi noviji modeli, 9-5 i 9-3, su nesto tezi a time i tromiji mada to i nije tako strasno. Tjuning je veoma lak, pa posto ima turbo snaga mu se lako poveca za 40 do 70 konja a to vec i nije malo.
Za sada im je najjaci Hirsch 2.3 turbo, 310 konja mislim, to je ipak za respekt.
Sto se tice dugotrajnosti, ajde zamisli auto kom se lamele trose tek na 160000km, i to ne bas laganom voznjom, garantujem pouzdanost, a diskovi jos mogu da trce. :)

POZ
 
veitesse:
Bio sam ponosni vlasnik jednog, tako da me zanimaju i misljenja drugih posto se malo pise o njemu.
Sto se mene tice jedan od najboljih automobila....

Ajde da cujemo vas.
:) Zavisi ko sta voli. Ja sam vlasnik jednog 900 S AERO i za mene je savrsen. U njemu sam nasao sve sto sam zeleo u jednom autu. 8)
 
Anonymous:
veitesse:
Bio sam ponosni vlasnik jednog, tako da me zanimaju i misljenja drugih posto se malo pise o njemu.
Sto se mene tice jedan od najboljih automobila....

Ajde da cujemo vas.
:) Zavisi ko sta voli. Ja sam vlasnik jednog 900 S AERO i za mene je savrsen. U njemu sam nasao sve sto sam zeleo u jednom autu. 8)
Šta ćeš više. Najvažnije i jeste da te auto u potpunosti zadovoljava.
 

Back
Top