Euforija

Sally_Solomon

Poznat
Poruka
9.519
Jel vas uhvati nekad euforija zbog najmanje sitnice? Mene uhvati petkom to stanje i skakucem po kancelariji ne mogu da se sredim...kao nadrogirana.
Moje pitanje je jel uvek veca euforija cekati nesto ili momenat kad se to sto cekate dogodi?
 
Jel vas uhvati nekad euforija zbog najmanje sitnice? Mene uhvati petkom to stanje i skakucem po kancelariji ne mogu da se sredim...kao nadrogirana.
Moje pitanje je jel uvek veca euforija cekati nesto ili momenat kad se to sto cekate dogodi?

Ne bi' to baš nazvala euforija.
Užitak je u iščekivanju pogotovo kad znaš da ćeš i dočekati.
 
Jel vas uhvati nekad euforija zbog najmanje sitnice? Mene uhvati petkom to stanje i skakucem po kancelariji ne mogu da se sredim...kao nadrogirana.
Moje pitanje je jel uvek veca euforija cekati nesto ili momenat kad se to sto cekate dogodi?
Не могу да западнем у такво стање због ситнице.
Године... :(
Па еуфорија је могућа само док се ишчекује...
После уживаш. :)
 
Jel vas uhvati nekad euforija zbog najmanje sitnice? Mene uhvati petkom to stanje i skakucem po kancelariji ne mogu da se sredim...kao nadrogirana.
Moje pitanje je jel uvek veca euforija cekati nesto ili momenat kad se to sto cekate dogodi?

*Sitnicama se najcesce i radujem a isto tako one umeju da me izbace iz takta.

*Kod mene i jedno i drugo s tim da dok cekam nesto i dok se to ostvaruje pored euforije propratno je veliko uzbudjenje koje se manifestuje izmedju ostalog da u momentu kada se to desava osoba mora da me stipne da bi me uverila da ne sanjam :lol:
 
Jel vas uhvati nekad euforija zbog najmanje sitnice? Mene uhvati petkom to stanje i skakucem po kancelariji ne mogu da se sredim...kao nadrogirana.
Moje pitanje je jel uvek veca euforija cekati nesto ili momenat kad se to sto cekate dogodi?

Greska u koracima...

Jesi li sigurna da si htela da upotrebis bas tu rec???

euforija (grč. euphoria lako podnošenje, strpljenje) osećanje prijatnosti, stanje u kojem se bolesnik oseća neobično prijatno, zadovoljan je sam sobom, misli i osećanja puni su mu spokojstva i vedrine; ovakvo osećanje se javlja obično kod raznih duševnih i živčanih oboljenja, zatim kod tuberkuloznih bolesnika, morfinista, kokainista i alkoholičara; po Flisu (Fliesz) naročito se javlja pred samu smrt.

Milan Vujaklija - Recnik stranih reci i izraza
 

Back
Top