Bože, kako je glup

Reisa Cerica treba malo u Gvantanamo ,lepo ga vezu ,zatvore mu oci i stave mu na glavu slusalice na kojima 12 sati bez prestanka , na najjace, ide Slayer ili System of a down,a onda kada ogladni posle celog dana posta dobije masnu i socnu svinjsku krmenadlu :D
sto rece jedan kolega -carevi su Ameri ! znaju ljudi kako se izbija serijat i islamizam :super:
 
Dobro, ne znam mnogo o šerijatu, ali ako ne ugrožava druge vernike, onda je ok, jer, kako vidim, to bi se u Ustavu odnosilo samo na prava muslimana, ne bi doticalo druge nacije i vernike...

Sad, možda grešim, nek me neko ispravi.

Ipak, malo je glupo tražiti da se verski zakon (ili šta već) uključi u Ustav.
 
Reisa Cerica treba malo u Gvantanamo ,lepo ga vezu ,zatvore mu oci i stave mu na glavu slusalice na kojima 12 sati bez prestanka , na najjace, ide Slayer ili System of a down,a onda kada ogladni posle celog dana posta dobije masnu i socnu svinjsku krmenadlu :D
sto rece jedan kolega -carevi su Ameri ! znaju ljudi kako se izbija serijat i islamizam :super:

Ma kakav gvantanamo...po onome sto cujem i citam Gvantanamo je mala maca za Crnu Reku:mrgreen:
 
Dobro, ne znam mnogo o šerijatu, ali ako ne ugrožava druge vernike, onda je ok, jer, kako vidim, to bi se u Ustavu odnosilo samo na prava muslimana, ne bi doticalo druge nacije i vernike...

Sad, možda grešim, nek me neko ispravi.

Ipak, malo je glupo tražiti da se verski zakon (ili šta već) uključi u Ustav.

"Bjezi zec iz Bosne!zasto bjezis zeko?ma kastriraju konje!!pa ti si zeko nisi konj?ma dok ja to njima objasnim osta ja bez jaja!!" :hahaha::cool:
 
Dobro, ne znam mnogo o šerijatu, ali ako ne ugrožava druge vernike, onda je ok, jer, kako vidim, to bi se u Ustavu odnosilo samo na prava muslimana, ne bi doticalo druge nacije i vernike...

Sad, možda grešim, nek me neko ispravi.

Ipak, malo je glupo tražiti da se verski zakon (ili šta već) uključi u Ustav.
Šerijat ne ugrožava druge vernike?:hahaha:
Šerijat marginalizuje nemuslimane,tretira ih kao životinje i opravdava svaki kriminal koji neki musliman počini nad nemuslimanom.Takođe stavlja žene u skroz podređen i zavisan položaj od muškarca i religije.
 
I ovaj Ceric poceo da puca po savovima :mrgreen:

On je lud ako misli da uvede serijat u zemlju u kojoj zivi veliki broj pravoslavaca i katolika...

nije on lud..samo radi ono sto je pre mnogo godina zapoceto pa zaustavljeno.!!!!!!
znam da se mnogi nece sloziti sa mnom da je krajina nastala naseljavanjem pravoslavnog zivlja prvenstveno da SPRECI PRODOR ISLAMA U EVROPU.taj proces je trajao razicitim intenzitetima sve do gradjanskog rata u bivsoj SFRJ.Tada pod pritiskom i uz pozamasnu finansisku pomoc muslimanskih zemalja posebno saudiske arabije dolazi do stvaranja muslimanske drzave BIH.dugorocni cilj je da svi muslimani evrope budu ujedinjeni pod jednim vodjom cije je sediste u SARAJEVU.I sad CERIC VIDI SEBE KAO PRVOG COVEKA UJEDINITELJA,i zato nece dozvoliti da muslimani u srbiji imaju muslimansku versku zajednicu koja je samostalna !!!!!
i zato gospodo iz EU trazili ste dobili ste !!!!!!!
 
ko je gledao emisiju,da mozda ne ???? pa jeste li videli da zagovornik jedinstvene muslimanske verske zajednice /srbija i BIH /trazi da srbija u budjetu izdvoji isto para u ministarstvu vera za muslimansku i pravoslavnu crkvu i da se to barem donese zakonom kao pravilo ako ne ustavom ???????
 
Dobro, ne znam mnogo o šerijatu,
ali ako ne ugrožava druge vernike, onda je ok, jer, kako vidim, to bi se u Ustavu odnosilo samo na prava muslimana, ne bi doticalo druge nacije i vernike...

Sad, možda grešim, nek me neko ispravi.

Ipak, malo je glupo tražiti da se verski zakon (ili šta već) uključi u Ustav.

А због чега онда пишеш ???
Умеш ли да прескочиш тему, или баш на свакој мораш да оставиш траг ???
 

Back
Top