koga biste izabrale da ste na mom mestu?

ulli

Početnik
Poruka
7
naime ovo stanje me vec duze vreme muci..a misljenja moje okoline su toliko razlicita da vise ni sama nista neznam...naime imam dva "prosca" ( :? )..jedan je prelep,obrazovan,nesituiran,"hemija" sa njim je profunkcionisala na prvi pogled...imamo jako puno zajednickog..
drugi je takodje lep i zgodan,obrazovan,mnogo bolje situiran nego prethodni..jako pazljiv..zanimljiv..totalno drugaciji tip od prethodnog..
a ako se ja pitam svako mi je na svoj nacin privlacan...prvi, zbog emocija i fluida medju nama,drugi zato sto je toliko interesantan i pozitivan lik da sa njim stvarno nikad nije dosadno!
verovatno ce sad neko da misli da sam zivim u nekom selu cim mi se dogadjaju ovakve stvari ,ali naprotiv..a nisam ni mnogo mlada pa da kaze covek da sam nezrela (29)..zelim da cujem vase misljenje!!thanks!
 
ulli:
naime ovo stanje me vec duze vreme muci..a misljenja moje okoline su toliko razlicita da vise ni sama nista neznam...naime imam dva "prosca" ( :? )..jedan je prelep,obrazovan,nesituiran,"hemija" sa njim je profunkcionisala na prvi pogled...imamo jako puno zajednickog..
drugi je takodje lep i zgodan,obrazovan,mnogo bolje situiran nego prethodni..jako pazljiv..zanimljiv..totalno drugaciji tip od prethodnog..
a ako se ja pitam svako mi je na svoj nacin privlacan...prvi, zbog emocija i fluida medju nama,drugi zato sto je toliko interesantan i pozitivan lik da sa njim stvarno nikad nije dosadno!
verovatno ce sad neko da misli da sam zivim u nekom selu cim mi se dogadjaju ovakve stvari ,ali naprotiv..a nisam ni mnogo mlada pa da kaze covek da sam nezrela (29)..zelim da cujem vase misljenje!!thanks!

Izaberi drugog.

Fluidi koji su izmedju tebe i ovog prvog mogu da ne traju vecno , a samim tim sto ih vec ima mogli bi ranije da se zavrse (!?) U drugog se jos nisi ocigledno zaljubila, a ni on u tebe, pa samim tim imate vise vremena za decije ludorije, neko kao "drugarstvo" pre zaljubljenosti i bla bla bla...

Shvatas poentu price...
 
Ja imam 27 godina i prosle godine sam prosla kroz tome slicnu situaciju, svi oko mene su vristali a ja sam pustila da prodje vreme( jeste da mi je trebalo 6 meseci) i konacno su se stvari iskristalisale u korist jednog - tamo gde je sve bilo kako treba,ali me srce nije vuklo kao za onim drugim. Sad sam luda za ovim i o onom starom skoro i da ne razmisljam( a rekla sam da nikog necu uspeti da volim ko njega) :roll: !
Sudbina je cudo!
 
E pa glupavije teme od ove nisam citala a procitala sam ih ihhhhh ti pitas kojeg ces prosca da izaberesh od dva a ja ti kazem ma od milion izabraces naravno onog kojeg volish samo ces se nacekati dok te zaprosi ali svejedno kada ti birash, birash onog kojeg volish draga moja kakvi fluidi, hemije i ostale priche za malu decu.
 
nzena:
E pa glupavije teme od ove nisam citala a procitala sam ih ihhhhh ti pitas kojeg ces prosca da izaberesh od dva a ja ti kazem ma od milion izabraces naravno onog kojeg volish samo ces se nacekati dok te zaprosi ali svejedno kada ti birash, birash onog kojeg volish draga moja kakvi fluidi, hemije i ostale priche za malu decu.
svi koji misle da je ova tema glupa ...njihovo misljenje me i ne interesuje..
nisam dzabe napisala "prosci"..sto u prevodu znaci i od jednog i od drugog sam dobila konkretnu ponudu za brak!.....mozda ces ti morati da se "nacekas" da neko tebe zaprosi...ostalima hvala! :)
 
Izvini na koju foru si dobila konkretnu ponudu za brak od obojice?
Da bi te neko zaprosio, trebalo bi puno da se volite, to podrazumeva da ste u relativno dugoj (duzoj) vezi, posveceni jedno drugom, da imate poverenja jedno u drugo, da se volite itd. bar bi tako moralo da bude..pa makar na pocetku.
I sad, kako si ti ostvarila tako prisan odnos, sa 2 razlicita muskarca, do te mere da su te oni zaprosili, u priblizno istom trenutku?
Ma daj...tema je glupa do bola, niko tebe nije zaprosio, ja da ti kazem... :lol: svadbe nece biti :lol: :lol: :lol:
 
ulli:
naime ovo stanje me vec duze vreme muci..a misljenja moje okoline su toliko razlicita da vise ni sama nista neznam...naime imam dva "prosca" ( :? )..jedan je prelep,obrazovan,nesituiran,"hemija" sa njim je profunkcionisala na prvi pogled...imamo jako puno zajednickog..
drugi je takodje lep i zgodan,obrazovan,mnogo bolje situiran nego prethodni..jako pazljiv..zanimljiv..totalno drugaciji tip od prethodnog..
a ako se ja pitam svako mi je na svoj nacin privlacan...prvi, zbog emocija i fluida medju nama,drugi zato sto je toliko interesantan i pozitivan lik da sa njim stvarno nikad nije dosadno!
verovatno ce sad neko da misli da sam zivim u nekom selu cim mi se dogadjaju ovakve stvari ,ali naprotiv..a nisam ni mnogo mlada pa da kaze covek da sam nezrela (29)..zelim da cujem vase misljenje!!thanks!
Savet-Čekaj trećeg 8)
 
ulli:
naime ovo stanje me vec duze vreme muci..a misljenja moje okoline su toliko razlicita da vise ni sama nista neznam...naime imam dva "prosca" ( :? )..jedan je prelep,obrazovan,nesituiran,"hemija" sa njim je profunkcionisala na prvi pogled...imamo jako puno zajednickog..
drugi je takodje lep i zgodan,obrazovan,mnogo bolje situiran nego prethodni..jako pazljiv..zanimljiv..totalno drugaciji tip od prethodnog..
a ako se ja pitam svako mi je na svoj nacin privlacan...prvi, zbog emocija i fluida medju nama,drugi zato sto je toliko interesantan i pozitivan lik da sa njim stvarno nikad nije dosadno!
verovatno ce sad neko da misli da sam zivim u nekom selu cim mi se dogadjaju ovakve stvari ,ali naprotiv..a nisam ni mnogo mlada pa da kaze covek da sam nezrela (29)..zelim da cujem vase misljenje!!thanks!

Jel prvi zanimljiv ili jok
 
Anonymous:
Izvini na koju foru si dobila konkretnu ponudu za brak od obojice?
Da bi te neko zaprosio, trebalo bi puno da se volite, to podrazumeva da ste u relativno dugoj (duzoj) vezi, posveceni jedno drugom, da imate poverenja jedno u drugo, da se volite itd. bar bi tako moralo da bude..pa makar na pocetku.
I sad, kako si ti ostvarila tako prisan odnos, sa 2 razlicita muskarca, do te mere da su te oni zaprosili, u priblizno istom trenutku?
Ma daj...tema je glupa do bola, niko tebe nije zaprosio, ja da ti kazem... :lol: svadbe nece biti :lol: :lol: :lol:
zbog prirode posla kojim se bavim(u inostranstvu)na stalnoj sam relaciji izmedju dva grada..te je tako i doslo do toga da imam dve veze u dva razlicita grada i to traje vec neko vreme a i sa jednim i sa drugim sam postigla vec "odredjeni" stepen prisnosti...i stvarno je doslo do toga da su me zaprosili i jedan i drugi u priblizno istom trenutku,jer sam obojicu u priblizno isto vreme i upoznala.... a meni je polako muka od cele situacije i "paralelnog" zivota..tako da i ja pocinjem da sumnjam da ce do svadbe uopste doci,jer kad si sam makar imas svoj mir,ovako pakao..definitivno mi je muka od svega!!..
 
:D :D :D :D :D :D ...kakvo ogorcenje.. :D ..woooooooow...pa,bre na ovom forumu sve sami "sveci" ,izgleda.? :D.. ja izgleda nacisto zalutala ,a?..pa ljudi ja nisam ni ocekivala reci pohvale od vas za "to" sto radim..niti aplauz...ja sam svesna da to nije "lepo"..kapirate?..zbog toga sam i rekla da mi je muka od svega...zato je i pitanje formulisano "koga biste izabraLE da ste na mom mestu"? a ne "sta vi mislite o tome"?.....prema tome ko ne kapira sta pitam nek preskoci..
a inace kad muskarci "to" rade(mislim na paralelan zivot) onda su oni "super frajeri" (znam takvih slucajeva puno s obzirom da zivim u inostranstvu),a kad zena to isto radi onda je ona "jadnica" ...ma ajde .. :D...
...a ,da..gle cuda stvarno su obojica lepi i obrazovani...nisu oni jadni krivi sto su nagazili na meene!!
 
To sto mislis za muskarce, skroz si u pravu. Za njih je svaka devojka koja ima vise momaka ili jadnica... ili... da ne kazem sta. A cim oni to rade, oni su skroz pametni, sve je to u reu, glavne face... i to.
Jednostavno ponekad ne mogu da podnesu da je neka zena uspesna, misle da mi nismo sposobne da imamo vise veze, ili malo vise srece, zar je nama to zabranjeno? Alo ljudi ne zivimo u srednjem veku!
Ali ok, da ne menjam temu, mnogo bi mi trebalo, nego sto se tice tebe...
Ja bih ti savetovala da se ne odlucis ni za jednog! Jer sama cinjenica pokazuje da ti ne volis iskreno ni jednog ni drugog! Da je tako, verovatno bi do sad ostavila nekog.
Nego razmisli, pa se udaj sa pravu osobu! Brak nije tako mala stvar!
Srecno!
 
ulli m.:
:D :D :D :D :D :D ...kakvo ogorcenje.. :D ..woooooooow...pa,bre na ovom forumu sve sami "sveci" ,izgleda.? :D.. ja izgleda nacisto zalutala ,a?..pa ljudi ja nisam ni ocekivala reci pohvale od vas za "to" sto radim..niti aplauz...ja sam svesna da to nije "lepo"..kapirate?..zbog toga sam i rekla da mi je muka od svega...zato je i pitanje formulisano "koga biste izabraLE da ste na mom mestu"? a ne "sta vi mislite o tome"?.....prema tome ko ne kapira sta pitam nek preskoci..
a inace kad muskarci "to" rade(mislim na paralelan zivot) onda su oni "super frajeri" (znam takvih slucajeva puno s obzirom da zivim u inostranstvu),a kad zena to isto radi onda je ona "jadnica" ...ma ajde .. :D...
...a ,da..gle cuda stvarno su obojica lepi i obrazovani...nisu oni jadni krivi sto su nagazili na meene!!

Ja sam rekao da mi se gade ljudi poput tebe a ne zene... tako da tu uopste ne pravim razliku... a i na samu temu sam ti odgovorio, svejedno je koga izaberes kada se dvoumis... kod takvih stvari ne bi smelo da bude dvoumljenja, jednostavno ili volis ili ne volis.. kazem ti, ta dvojica su slepci i ti ih sigurno ne volis... ponavljam, koga god izaberes na kraju ces TI izvuci deblji kraj... at the end bad guys always LOSE!!!
 
Znam da si u neobicnoj situaciji. Nazalost meni su se desile tri takve situacije - oduse prve dve nisu bile tako ozbiljne kao sto je bracna ponuda. trebalo je da biram izmedju dva decka, isla sam tamo gde me je hemija vodila. Pogresila sam. Par godina kasnije, opet sam morala da biram. Ovaj put je bila ozbiljnija situacija jer sam sa jednim bila u dugoj vezi a drugi i ja smo imali hemiju. Izabrala sam dugu vezu... Pogresila sam.
Sada imam ok vezu. Decko mi je stvarno super. Ali javlja se lik iz malopredjasnje (druge) price. Za njega me sada veze malo vise nego hemija. Njih dvojica su koliko slicni toliko i razliciti (normalni su sto je najbitnije). Znam da mi bilo sa kim od njih bilo super (na svoj nacin) i da ne bih manjkala ni u ljubavi ni u materijalnim stvarima (nemaju previse ali imaju dovoljno). Znam da me pred mog sadasnjeg decka ceka miran zivot, miran brak i deca i tako bi u "miru" cekala strost. Zivot sa ovim drugim bi bio mnogo dinamicniji, jer je on dinamicnija osoba. Ne bi leteli serpe i lonci, naravno, i imala bih dom, decu i ok brak samo sa mnogo vise zara i strasti i prema zivotu, poslu i svemu, da ne kazem samo medju nama.
Ako ponovo odbijem ovog drugog bojim se da ne napravim gresku kao pre 2,5 godine, mada su moja osecanja sada mnogo manjeg inteziteta (ali mogu da eksplodiraju posle prvog poljupca - takav utisak imam).
Ako se pak odlucim za njega, mnogo cu povrediti osobu koja to ne zasluzuje i koju takodje mnogo volim ali na drugaciji nacin... bez toliko strasti nego vise duboko i sa postovanjem, mirnocom koju ljubav moze da poseduje a daje ti stabilnost sa godinama.
Neko moze da kaze da su ovo gluposti, ali je stvarno tako. I ne daj boze nikome da mora da bira izmedju dvoje (dve ili dvojice). Uvek se pitas sta bi bilo da sam izabrala onog drugog. A najgore je sto nekada ne mozemo da ispravimo gresku posle loseg izbora. Zivot jeste dugacak ali ti ne daje uvek nove sanse!
Ko me je razumeo shvatice!
 
Steffan:
ulli m.:
:D :D :D :D :D :D ...kakvo ogorcenje.. :D ..woooooooow...pa,bre na ovom forumu sve sami "sveci" ,izgleda.? :D.. ja izgleda nacisto zalutala ,a?..pa ljudi ja nisam ni ocekivala reci pohvale od vas za "to" sto radim..niti aplauz...ja sam svesna da to nije "lepo"..kapirate?..zbog toga sam i rekla da mi je muka od svega...zato je i pitanje formulisano "koga biste izabraLE da ste na mom mestu"? a ne "sta vi mislite o tome"?.....prema tome ko ne kapira sta pitam nek preskoci..
a inace kad muskarci "to" rade(mislim na paralelan zivot) onda su oni "super frajeri" (znam takvih slucajeva puno s obzirom da zivim u inostranstvu),a kad zena to isto radi onda je ona "jadnica" ...ma ajde .. :D...
...a ,da..gle cuda stvarno su obojica lepi i obrazovani...nisu oni jadni krivi sto su nagazili na meene!!

Ja sam rekao da mi se gade ljudi poput tebe a ne zene... tako da tu uopste ne pravim razliku... a i na samu temu sam ti odgovorio, svejedno je koga izaberes kada se dvoumis... kod takvih stvari ne bi smelo da bude dvoumljenja, jednostavno ili volis ili ne volis.. kazem ti, ta dvojica su slepci i ti ih sigurno ne volis... ponavljam, koga god izaberes na kraju ces TI izvuci deblji kraj... at the end bad guys always LOSE!!!
:D :D :D izvini ...jel mogu samo da ti predlozim nick "Sveti Stefan" ?.. :D :D :D ....p.s. "grow up"!
 

Back
Top