Da ne pita starost...

hm ali sta definishesh kao najbolje iskorisceno vreme?

najbolje bi bilo da sma napravio x dece i produzio vrstu.

to ti definišeš sam za sebe.
Evo i ja da zborim:
Mislim da sam stvarno proživela sve i svašta...sve sam stigla da probam...I uvek mi je bio dinamičan život,osim 6 meseci koje sam provela u kući jer sam mislila da sam ružna :lol: ali i to je iskustvo,a :lol:
naravno bilo je tu i jako negativnih stvari,svašta bih ispravila...ali makar imam o čemu da pričam narodu :D

Sibil:
da,zvuči malo kao da umiremo :lol: al *** :p
 
hahahahahhaha :lol:
o ne,narednih 6 meseci u kući :D taman da renoviram :lol:
mersi boku mladi gospodine :mrgreen:

shNalim se ba!
svidjaju mi se lokne. :)

jao ja devojke ne mogu da razumem. 6 meseci u kuci zato sto mislish da si ruzna. pa jel to vazno sta neko misli o tebi. vazno je da nisi "ruzna" u dushi (imam viziju sledece teme - Dusha ne postoji). koliko pouta ja izadjem vani bradat i prljav i ne zanima me sta ostali misle. ;)
 
shNalim se ba!
svidjaju mi se lokne. :)

jao ja devojke ne mogu da razumem. 6 meseci u kuci zato sto mislish da si ruzna. pa jel to vazno sta neko misli o tebi. vazno je da nisi "ruzna" u dushi (imam viziju sledece teme - Dusha ne postoji). koliko pouta ja izadjem vani bradat i prljav i ne zanima me sta ostali misle. ;)

brate,ti ne znaš kako sam tad izgledala :lol: nije da sam sad premija,aaaali :D
Sad me samo zabole.A nisam se nešto mnogo menjala,samo manje ličim na Fridu Kalo.
nego nisam se uvredila,pošto je inače moj fizički izgled jedino što je moje,a o čemu nemam visoko mišljenje :mrgreen:
 
A što se mog mišljenja tiče,mislim da nama starijima od 18 nije s oproštenjem odkucalo vreme,još nam je bolje jer neke stvari s oproštenjem možemo legalno da radimo...E već onima sa 28 je ono što bi stari Latini rekli- La comedia e finita...

@Bernar-
ne. odbio sam, bez nekog dobrog razloga da idem u Ameriku. :roll: na neki nacin , ja sam samom sebi zatvorio jedno 30 vrata u zivotu.

30 vrata puta sedamdeset i nešto vrata...:confused: :hahaha:
 
Poslednja izmena:
Osecam se matoro kad dodjem na ovu temu.
Bem ti zivot.

Realno, najbolje sam se provodila izmedju 16-e i 20-e.
Bez obaveza, bez nekog osecaja da ce to uticati na buducnost.
A sad ...
Pa sad bih isto tako ali okolina je promenila stav i postavila granice.
" Sta si uradila uradila si, sad odrasti".
Da li sam zadovoljna..
Naravno da nisam.
Mogla bih tinejdzerski jos sledecih 100 godina.
 
Poslednja izmena:
šta znam, uradio sam, pa haj nika ne može da kažeš sve, al 90% stavri koje sam želeo, niko me nije sputavao, proživeo raznorazne situacije i u smislu zezanja, provoda, eksperimetisanja, emocija, pronalaženja sebe, raznih faza... sad da je moglo bolje, pametnije, više, moglo je sigurno, da sam pravio greške, jesam, al kažem najbitnije mi je da sam sve radio zato što sam ja tako želeo; uvek ima i boljih i gorih primera...
 
Najgora stvar današnjeg"društva"je lenjost i kvazi"blam".:roll:Dođe mi da se u inat svima sam kvalitetno:z**ebavam,iskačem,napijem i nažderem do besvesti,kao da mi je zadnji put.Pošto je kao i uvek ljubomora prisutna,možda bi poželeli da se i oni zezaju kao ja umesto celodnevnog spavanja koje smatraju delirijumom.





P.S.Znam,dobio sam 1 zbog totalno promašene teme.:mrgreen:
 
Najgora stvar današnjeg"društva"je lenjost i kvazi"blam".:roll:Dođe mi da se u inat svima sam kvalitetno:z**ebavam,iskačem,napijem i nažderem do besvesti,kao da mi je zadnji put.Pošto je kao i uvek ljubomora prisutna,možda bi poželeli da se i oni zezaju kao ja umesto celodnevnog spavanja koje smatraju delirijumom.





P.S.Znam,dobio sam 1 zbog totalno promašene teme.:mrgreen:

nisi promašio...a lepo si konstatovao da je danas se "blam,pa neee znam,pa možda bih,pa trebalo bi" itd :D
Miki88:
prvo,drugo,treće nemam tolike seksualne apetite,treće ti si dirižabl,a četvrto,računaju li se puževi? :mrgreen:
 

Back
Top