Olympic Beach

ginny_93

Početnik
Poruka
38
Da li je neko bio tamo? Kako vam se chini?
Uzela sam ponude iz agencije ali je ostalo mesta za pochetak jula samo za vile Spiros i Artemis koje nemaju klimu( nemaju je uopshte, znachi nema mogucnost doplate).... Mene zanima da li je moguce boraviti tamo bez klime? ide mi se tamo mnogo al ako ne mozhe bez nje onda nishta....
Proshle godine sam bila u Pefkohoriju i pokvarila nam se klima i 2 dana smo bili bez nje...ukratko, crkli smo....
 
Proslog leta sam bila sa porodicom,vila Janis,od 20-30 juna.Imali smo klimu,ali je nijednog dana nismo ukljucili,jer u tom periodu nije bilo potrebno.Mesto je super,za decu ima puno parkova sa toboganima i ljuljaskama,more je cisto,cene pristupacne,uvece je puno i zivo.Blizu je i Paralia,koja je sto se tice nocnog zivota,zivlja.Pogledaj ponudu agencije ATLAS TOURS iz Arandjelovca,ja sam proslog leta isla preko njih i sve pohvale,ponovo imaju ovu vilu u ponudi!Pozz
 
Nije lose,samo more nije cisto i toplo kao u Pefkohoriju,a klimu obicno placas na licu mesta i uzmi je obavezno pa ako treba upalis je.Plaza je ogromna i lepa,peskovita (bolja nego u Pefkohoriju).Ali svejedno mislim da je Halkidiki daleko kvalitetniji nego ova Olimpska regija.Poz.
 
Vratio sam se sa porodicom 8.jula iz Olympic Beach-a,voda je bila stalno prljava,puno trave i meduza,uzmes masku i ne vidis nista kao u Dunavu maltene.Definitivno ne idem vise na ovu Olimpsku stranu-MNOGO JE PRLJAVO!
 
Nikada neću shvatiti porodice koje idu na taj potez, najgori u celoj Grčkoj, kada na jednakoj udaljenosti od granice imaju predivno čisto more na Halkidikiju.
Ovde nemate uopšte osećaj da ste na moru, providnije je jezero na Adi.

U redu je za mlade, jer je zaista mnogo bolji provod, na Halkidikiju je mrtvo, osim u Kalithei
 
E ljudi poz svima. ove god idem u olympic beach od 20.jula do 7-og augusta....u hotel kostas...prenstveno me zanima da li je neko bio i da li je more cisto to mi je najbitnije......ostalo sve znam.....zeleo bi da cujem vase utiske......i ako je neko usput bio u kostasu kako je tamo?....HVALA UNAPRED......:)
 
E ljudi poz svima. ove god idem u olympic beach od 20.jula do 7-og augusta....u hotel kostas...prenstveno me zanima da li je neko bio i da li je more cisto to mi je najbitnije......ostalo sve znam.....zeleo bi da cujem vase utiske......i ako je neko usput bio u kostasu kako je tamo?....HVALA UNAPRED......:)

olimpic beach i paralija su najgori mogući izbor.mesto ko mesto može i da prođe ali more..
prljavo mutno meduze trava katastrofa. paralija jedino da svratiš i kupiš bundu
 
E ljudi poz svima. ove god idem u olympic beach od 20.jula do 7-og augusta....u hotel kostas...prenstveno me zanima da li je neko bio i da li je more cisto to mi je najbitnije......ostalo sve znam.....zeleo bi da cujem vase utiske......i ako je neko usput bio u kostasu kako je tamo?....HVALA UNAPRED......:)

dosli smo pre neki dan, super smo se proveli :)
plaza je fenomenalna,siroka,pescana za decu super!!! voda ok. samo je dva dana bilo malo trave,meduza nije bilo :D mi smo bili u kuci panagiotis ali videla sam kostas i super je. lepo mesto,ljubazni ljudi.mirno i super za odmor!!!!
 
dosli smo pre neki dan, super smo se proveli :)
plaza je fenomenalna,siroka,pescana za decu super!!! voda ok. samo je dva dana bilo malo trave,meduza nije bilo :D mi smo bili u kuci panagiotis ali videla sam kostas i super je. lepo mesto,ljubazni ljudi.mirno i super za odmor!!!!

da li u olimpik bicu ima neki supermarket.. kako stoji situacija sa komarcima,,,i da li je morska voda prozirna ili neprozirna..pozdrav i unapred hvala
 
pozdrav svima koji su se vratili sa mora i srecan put onima koji se spremaju na put.
Pocetkom avgusta idem u olympic beach u vilu panagiotis. Molim vas da mi kazete kako je u toj vili? Ono sto mi je jako bitno (idem sa decom od 1 i 3 godine), koliko je daleko od plaze? Svuda pise 100m, jel to stvarno 100m?
Znam da je plaza za klince ok, zato sto je velika i plitko je more, ali koliko cemo da setamo do te plaze?:think:
 
dosli smo pre neki dan, super smo se proveli :)
plaza je fenomenalna,siroka,pescana za decu super!!! voda ok. samo je dva dana bilo malo trave,meduza nije bilo :D mi smo bili u kuci panagiotis ali videla sam kostas i super je. lepo mesto,ljubazni ljudi.mirno i super za odmor!!!!

Paralijan, molim te opisi mi kako izgleda smestaj u kuci Panagiotis. Koliko ima da se seta do plaze?
 
da li u olimpik bicu ima neki supermarket.. kako stoji situacija sa komarcima,,,i da li je morska voda prozirna ili neprozirna..pozdrav i unapred hvala

supermarket lidl je udaljen 5min kolima prema paraliji. komaraca ima ali ne tako mnogo kao sto sam i ja cula pre polaska,ukljucivala sam rajd u app. a u setnji nas ni jedan nije gricnuo :D.a sto se ticemorske vode,pa nije bas prozirna :mrgreen: topla jeste i plitko je za decu ali nije onako lepa plava prozirna. :bye:
 
Paralijan, molim te opisi mi kako izgleda smestaj u kuci Panagiotis. Koliko ima da se seta do plaze?

stvarno nije daleko,za 3 min si na plazi. akuca je bas u centralnom delu o.b.tako da pravo od kuce izlazis na sredinu plaze.mi smo isli malo prema paraliji jer je manja guzva i deca su imala prostor za igru.smestaj u kuci panagiotis je ok.kuca je nova i namestaj i kupatla su super!:bye:
 

Back
Top