kraj godine

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

~S~T~E~F~A~N~

Obećava
Poruka
55
posto je kraj skolske godine i do godine nemamo ni gradjansko ni sport ni informatiku i te
hniku ( ja sam VI razred)
dogoworili smo se da napravimo nesto kao zahvalnicu ili sl za profesore tih predmeta i da se swi potpisemo i da im to damo
ima li neko nesto slicno tome ili u krajnjem slucaju ima li neko neku ideju :worth::worth::worth::worth::worth::worth::worth:
 
Pa ono,ja imam ideju ali vise za sebe onako...ne bi ti bas preporucio....iza jednog coska lepo sacekati,sve sa dobrom zavrsnicom..ghr...pardon zahvalnicom:D....ali ipak cu to cuvati za kraj cetvrte:) mislim kad onako svi budu plakali,bice jos i full atmosfera:)
 
posto je kraj skolske godine i do godine nemamo ni gradjansko ni sport ni informatiku i te
hniku ( ja sam VI razred)
dogoworili smo se da napravimo nesto kao zahvalnicu ili sl za profesore tih predmeta i da se swi potpisemo i da im to damo
ima li neko nesto slicno tome ili u krajnjem slucaju ima li neko neku ideju :worth::worth::worth::worth::worth::worth::worth:

Mi smo na kraju osmog nasoj razrednoj dali neku lepu belu majicu i svi se potpisali...:)

A uz to smo joj naravno dali i cvece i neku ogrlicu(mislim:think:)...:p
 
Poslednja izmena:
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top