Šta muškarci žele????

Na to pitanje bi ipak muskarci morali dati odgovor...kako mi zene mozemo znati sta Vi muskarci zelite...mi mozemo reci sta zahtevate,ali Vase zelje su samo Vama znane:lol:
Evo sta je jedan muskarac mislio o tome sto se tice zena:

...Ne mogu ti preporuciti nijednu, niti se biranjem nesto postize...Ako je zena lepa, varace te; ako je ruzna, nece ti se svidjati; uzmes li sirotu, propasces; uzmes li bogatu, zapovedace ti; ako je pametnija od tebe, prezirace te; ako je glupa, bice ti nesnosna; ako bude zla imaces prilike da upoznas pakao.


Sokrat
 
iz ličnog iskustva,
šta ću , krenulo me,
tj dok me još uvek drži jučerašnje vino, ili , dok još uvek mogu da se vadim na to, da kažem još nešto...

...možda me muškarci i ne žele na prvi pogled, ali sam ja sigurno ta koju žele da vide svojim poslednjim pogledom...

a ? jel dobro vino ? vidi kakve efekte pravi...:D
 
:think:hmmm...diskutabilno pitanje...veoma,veoma diskutabilno,jer predpostavljam da ni svi muskarci nisu isti kao uostalom ni sve zene....neko se zadovoljava sa manje,neko sa vise,ja muskarcu pre svega ostalog,pruzam iskrenost,ali potpunu,a tek posle...pa dobro,posle nije ni bitno...toliko...hehe:rumenko:
 
poljubi me...
dok u snove tonem
poljubi me...
ti sitni lopove
ti kradljivice moga sna
ti kraljice moga srca
ti nežnosti moja
poljubi me...
i omotaj se mojim
snovima
poljubi me...
jer
ti i ja
mi smo kao magija
koja nestaje
pa opet se
iznova pojavljuje
poljubi me...


beijo88596-1-1.gif
 
Verovatno isto sto i žene ....

jedan pogled...jedan dodir..jedan poljubac...jedno VOLIM TE......

Ja sam jedan od takvih,kojma je to sto si naveo neophodno...Podrsku u teskim trenucima,razumevanje za neku gresku....a ne zvocanje o istoj,iako si se iskreno izvinio...jedno volim te...iskrenost....poljubac....vernost....obostranu komunikaciju...mogucnost kompromisa oko nekih stvari koje ne vidimo na isti nacin...eto..ukratko to bi bilo to...za sada..

Toliko od mene...

P.S

Dobra tema druze...:ok:

:bye:
 

Back
Top