REMBRACO - AGENT PRODAJE

Nasa firma se bavi distribucijom espresso kafe, od nedavno smo poceli sa postavljanjem kucnih espresso aparata.
Nasa politika firme je: besplatni espresso aparat uz minimalnu obavezu od 3 kg kafe mesecno. Moguce su i neke druge opcije, ako ste zainteresovani da zaradite (postanete diler espresso kafe) ili da nabavite kafe aparat - gratis, posaljite vase podatke ili pitanja na sledecu e-mail adresu:
d.group@yahoo.com
 
Kompanija Rembraco je ugledni brazilski proizvodjač kafe i napitaka na bazi kafe. Rembraco pored glavne fabrike u Brazilu, poseduje sopstvene kapacitete i to po najvišim svetskim standardima u Barseloni i Beogradu. Izbor zaposlenih kandidata u komercijalne poslove prodaje vrši se isključivo na osnovu njihovih kvalifikacija i to njihovom slobodnom voljom. Inače, samom kandidatu, se nakon prezentovanja i odredjenih checking – a (po pitanju sposobnosti za obavljanje odredjenih dužnosti) uručuju sredstva za rad, za koje isti ostavlja jednu vrstu novčanog depozita, a koji mu se vraća u punom iznosu ukoliko se isti odluči na prestanak obavljanja dužnosti. Više o samoj Kompaniji, kao i načinu poslovanja, možete videti na www.rembraco.com.
 
U Srbiji je jako tesko da ljudi saznaju sta je MLM.Ima dosta literature na tu temu,slobodno procitajte pa se informisite,a ne da pricate u prazno.Najbogatiji ljudi na svetu su upravo iz MLM poslovanja.Ali postoji jedan problem,treba imati velikog zalaganja,nema tu para preko noci,to jos nikome nije poslo za rukom.Ali danas je lepse staviti nick kulerica ili nesto slicno,i praviti se pametan sta jeste a sta ne.Ja licno svima porucujem ko god ima mogucnosti poslovanja MLM neka udje,nece se pokajati,ako istraje u poslu,ima mnogo mogucnosti,a kulericama sta da porucim,kulirajte i dalje,nece tata i mama biti vecni.....
 
Poslednja izmena:
Bio "kulerica" ili bio na dnu lanca ishrane u MLM-u - dodje mu na isto sto se tice zarade. Ustvari, bolje je biti "kulerica" jer bar ne smaras prijatelje i ne vuces za rukav koga stignes.

Da, ima dosta ljudi koji su se obogatili na MLM-u, ali samo ako se njihovi proizvodi prodaju na taj nacin, ili ako su generalni distributeri te robe. Obicnim MLM "saradnicima" ostaju samo mrvice. I to na par meseci dok ne "izvrte" ceo krug prijatelja i dok ne prestabnu da im se javljaju na telefon.
 
Bio "kulerica" ili bio na dnu lanca ishrane u MLM-u - dodje mu na isto sto se tice zarade. Ustvari, bolje je biti "kulerica" jer bar ne smaras prijatelje i ne vuces za rukav koga stignes.

Da, ima dosta ljudi koji su se obogatili na MLM-u, ali samo ako se njihovi proizvodi prodaju na taj nacin, ili ako su generalni distributeri te robe. Obicnim MLM "saradnicima" ostaju samo mrvice. I to na par meseci dok ne "izvrte" ceo krug prijatelja i dok ne prestabnu da im se javljaju na telefon.
Vidis da se ne razumes u MLM.To sto ti znas,to nije MLM,ja licno ni jednom svom prijatelju nisam ponudio proizvod,jer to nije sustina MLM,ako imas dobar proizvod on se sam prodaje.Druga stvar,u MLM-u,nikada nisi na dnu,sta tebe briga ko je iznad tebe,o tome se i ne razmislja,ti ako si uspesan,ti ces stvoriti svoju mrezu,imaces 100,200,5000ljudi,i sada mi kazi oces li uzeti pare ili ne ?Naravno da hoces......a ako nisi uspesan,ili bolje receno u tvom primeru,ti nikada ne bi uspeo u MLM-u,jer sa takvim stavom od pocetka....Zato nemoj ni da komentarises,ja em sto sam u tome,i studirao sam marketing i menadzment....pozdrav i srecno
 
Vidis da se ne razumes u MLM.To sto ti znas,to nije MLM,ja licno ni jednom svom prijatelju nisam ponudio proizvod,jer to nije sustina MLM,ako imas dobar proizvod on se sam prodaje.Druga stvar,u MLM-u,nikada nisi na dnu,sta tebe briga ko je iznad tebe,o tome se i ne razmislja,ti ako si uspesan,ti ces stvoriti svoju mrezu,imaces 100,200,5000ljudi,i sada mi kazi oces li uzeti pare ili ne ?Naravno da hoces......a ako nisi uspesan,ili bolje receno u tvom primeru,ti nikada ne bi uspeo u MLM-u,jer sa takvim stavom od pocetka....Zato nemoj ni da komentarises,ja em sto sam u tome,i studirao sam marketing i menadzment....pozdrav i srecno

Ja ne bih MLM ni komentarisao - to je toliko marginalna pojava da ne zasluzuje paznju - nego me razni MLM-ovci ubise od smaranja ("prijatelji" koje nisam video po 10 godina, prijatelji od prijatelja...) Posebno me ubise sa polisama osiguranja. Drangulije mi nude da prodaju, ali za polise im to nije dovoljno - prvo me ubedjuju da ih kupim, a onda i da se ja ukljucim u prodaju.

Inace, smaraju me zbog toga sto:
1. Nemam novca da kupim precenjene drangulije od 500 evra :per:
2. Radim u totalno bezveznoj firmi koja ne isplacuje plate i u kojoj niko nema love da kupi bilo sta, pa ovima treba "mreza" saradnika bas u takvoj firmi :per:

A prica im je svima ista - "kvalitetan proizvod koji se sam prodaje", "ko hoce da radi i da ne filozofira, taj je uspesan"...
A sustina je da se u MLM-u ide na kvantitet, a ne na kvalitet saradnika. Umesto da zaposlis 4 iskusna i "potkovana" predsatvanika prodaje, ti izgradis "mrezu" od 20.000 likova koji i inace nigde ne bi ni mogli da se zaposle. Oni onda zaradjuju po sistemu "i corava koka zrno nadje", praveci ozbiljne pare onima na vrhu te piramide dok sami dobijaju mrvice.

studirao sam marketing i menadzment
Naravno da jesi, zato i moras da prodajes drangulije i polise osiguranja. Da si studirao iole ozbiljan fakultet, imao bi i ozbiljan posao. :cool:
 
Svako ima svoje misljenje, ima prava na to.Ali u svakom poslu moras imati strpljenja i moras biti jako uporan kako bi dosao do nekog cilja, ukoliko nemas ni jedno ni drugo MLM nije za tebe. Primera radi, ja sam skoro poceo u jednoj jako stabilnoj firmi koja je MLM ali ne klasicni jer neradis nikakvu direktnu prodaju, vec samo reklamiras njihov sajt preko interneta a njihovi instruktori vrse prezentaciju firme preko neta, upoznavaju te sa proizvodima i mogucnostima koje imate poslujuci sa njima. E sada vi zamislite koliko je INTERNET veliko trziste. Moja firma je za samo dve godine prosirila svoje poslovanje u 22 zemlje, a to vam je trziste od preko 300 000 000 korisnika interneta. To moze biti jako unosan posao ukoliko si strpljiv i uporan jer sve zavisi od tvoje predanosti reklamiranja tog sajta, a provizije su im odlicne.
I naravno ako vas zanima mozete nas posetiti OVDE popunite formular potpuno besplatno i dobicete ma e-mail pozivnicu za webinar koji se odrzava preko interneta, gde cete moci dobiti vise informacija o svemu sta god vas zanima.Ili ako hocete da saznate nesto vise o tome bez popunjavanja tog ionako besplatnog formulara mozete to uciniti OVDE
A vi sto radite u propalim firmama niste vi krivi za to nego drzava, zasto onda sedite skrstenih ruku, i internet koristite samo radi zabave ili mozda druzenja i dobijanja korisnih informacija, kada mozete uz sve to BAR POKUSATI NAPRAVITI NEKI POSAO I ZARADITI NESTO.
Toliko od mene, ako vas jos nesto zanima slobodno pisite na daliborsljivic@gmail.com
 
Poslednja izmena:
kako mi je sve ovo zanimljivo :)

MLM sistem poslovanja je apsolutno po dobrovoljnoj osnovi. I u zavisnosti od firme do firme funkcionise drugacije. Neki su ciste navlakuse a ima i dosta veoma ozbiljnih fiirmi. Nego kao sto rekoh sve je na dobrovoljnoj osnovi.Jer,ako je nekome zivotni cilj da radi 40 godina 8-12 sati dnevno da bi u 65 ili 70 godini stekao uslov za penziju koja je oko 200 e i time postao socijalni slucaj,njegova je stvar.
MLM pruza mogucnost da kroz posao koji ti moze biti dodatni izvor prihoda, uz mnogo manje angazovanja nego sto su gore pomenuti "stalni i sigurni " poslovi, steknes takodje gore pomenutu penziju za 2-3 godine.

Znaci,pruza mogucnost,a ne obecava,jednostavno sve zavisi od tebe. A ja bih voleo da znam jednu "pravu firmu sa sigurnim poslom" da ti pruza takvu mogucnost,a ja bih dao sve od sebe da tu mogucnost iskoristim.

A i da pojedinima pobijes sva negativna razmisljanja vezana za MLM poslovanja,na kraju ce opet reci da ih to ne zanima. Tako da nema potrebe trositi ni vreme ni reci na to. Svako ima svoj izbor u zivotu,svoje zelje i nadanja a nadam se i mesta gde svoje zelje moze ostvariti.Neko uz zaposlenje u firmi, radom od 50 sati nedeljno i sigurno podcenjenom platom,a neko .u poslu zvanom MLM.

Samo jedno mi nije jasno. Toliko negativnosti pricate o MlM,a niko na pr nije pomenuo da na jugu Srbije ljudi rade za 10 000 din mesecno u "pravoj firmi" ,a prime svaku petu platu. To je verovatno u redu jel tako? Zakonska "piramida"?

Sve u svemu,nadam se da ce svako od vas ispuniti svoje ciljeve u zivotu,nema veze gde i na kom poslu. Prijatan dan!
 
Pozz svima, ja sam u Rembraco Networkingu vec nekoliko meseci, polako stvaram svoju mrezu i vec se vide rezultati. Pored svega, jako je dobra edukacija, koja je odlican temelj svakome koga i malo interesuje online poslovanje i marketing u sustini. Uzgred proizvod je atraktivan i trazen, i veoma ukusan. Moj savet je da pokusate, jer ulaganja skoro i da nema, sem slobodnog vremena za racunarom, i onako sam do skoro to vreme gubio na blejanje na Fb, nekim igricama i glupostima, ovako se bar necemu nadam, nesto novo naucim, i upoznajem zanimljive ljude koje nikada nebih upoznao van ove price. Uskoro ce biti i prvih para :) Ako se neko odluci evo sajta http://bit.ly/yn02sC
 

Back
Top