PROFESORI I PIPKANJE

Bas skoro sam citao pricu o profi muzickog koji je optuzen da je dirkao i pipkao oko 30 ucenika. :shock:

Katastrofa.
Nikad mi se nije tako nesto desilo.

Mnogo je interesantnije kad na falkultetu razmenjujes poglede sa asistentkinjama, pogotovo sto ih ima jako mladih. :lol: Uzgred, moja prva erotska pricica bila je o sexu sa asistentkinjom. :lol:
 
Meni se tako nesto nikad nije desilo. Srecom!
Ali jedna moja drugarica mi je pricala da je nju i sve ostale, pozamasne devojcice u razredu (4. razred osnovne), stalno pipao ucitelj. Zavlacio im ruku ispod majica i tako to! ODVRATNO! Zalili su se direktoru ali niko im nije verovao, sve dok otac jedne devojcice nije dosao da "ubije" profu. Tako je i on zavrsio svoju karijeru!
 
chokolada:
Meni se tako nesto nikad nije desilo. Srecom!
Ali jedna moja drugarica mi je pricala da je nju i sve ostale, pozamasne devojcice u razredu (4. razred osnovne), stalno pipao ucitelj. Zavlacio im ruku ispod majica i tako to! ODVRATNO! Zalili su se direktoru ali niko im nije verovao, sve dok otac jedne devojcice nije dosao da "ubije" profu. Tako je i on zavrsio svoju karijeru!

TAKO I TREBA KO JOS NORMALAN RADI TAKVE STVARI,MADA MORAM PRIZNATI DA SAM IMALA SANJARENJA O JEDNOM PROFI IZ SREDNJE,PREDAVAO JE FIZICKO I MNOGO JE BIO DOBAR(I DANAS SE NAJEZIM KAD GA VIDIM!!!) :wink:
 
Nije bilo bas pipkanje ali sam svakog (bukvalno svakog) casa iz informatike u IV god gimnazije prva prozivana tipa :"hajde Danijela da nam objasnis to i to..."...u razredu bi nastao takav urnebes, zezanje i ostalo....to se ponavljalo dobrih 2 meseca...i sve isto pitanje...a profa je... :D :oops: dobar ali je profa..i eto! :D :D :D
 
Acka:
Kod mene u skoli ne samo da pipkaju vec i mnogo konkretnije. Mene je jedan skot poljubio pre nekih mesec dana, ali sam mu zapretila pa me je ostavio na miru.
A jedan drugi je pre par godina napravio nekoj klinki dete ali ga zamislite josh nisu izbacili - ne znam na koju foru. Ona i dan danas dolazi kod njega i nikom nista, svi se prave da ne primete. Inace, tip je najveci j*bac kog sam upoznala, puni nam 2 profesorke koje se druze i pojma nemaju jedna za drugu (a cela skola zna). Inace lik predaje fizicko i insistira da sve klinke igraju u kratkim sorcicima i non-stop ih 'vata kad im kao nesto objasnjava. Ali josh gore su mu neke perverzne izjave. Bash juce ga je moja ortakinja molila da sledece godine uzme nase odeljenje da nam predaje (jer svi imaju 5-ice kod njega). Posle 10 minuta on je meni na punom hodniku rekao : Jesi ti cula sta tvoja drugarica trazi ? E pa nju necu da uzmem. Ali tebe sigurno hocu, nista se ne brini. Inace, taj moron me stalno proganja i zivka i uskoro cu da mu smestim nesto JAKO opako da se otkaci od mene. (imate li kakvu ideju?)
Ali nista gore od BIBLIOTEKARA - dekica od nekih 60 godina redovno iz'vata svakog ko dodje po knjigu - dok se provlacis izmedju polica. I rekli smo psihologu, i direktoru, i snimali ga na magnetofon i nikom nista - jer je on direktorov stari prijatelj.
A extremni slucaj - jedna mladja srpkinja sto vata DEVOJKE za dupe na hodniku i onda se pravda kao `Izvini, srce, guzva je, gurnuli su me ...`

SVE U SVEMU, STRAVA I UZAS KOD MENE !!!
jer ti to reče da ideš u školu??
 
:lol: kod nas je bio jedan :lol: , ali su svi to njegovo "jao sto ti je lep amblem" (pa te uhvati za isti),ili dodavanje filma u mracnoj komori, pa krene od tvojih ramena na nize, jer kao ne moze u mraku da nadje tvoju ruku (koja mu inache stoji ispred nosa ), dozivljavali vise kao zezanje, nego kao neko uznemiravanje, tako mu je 'bilo oprosteno' (shvatili smo njegovu opsednutost zenskim grudima, samo kao rezultat profesionalne deformacije :wink: :lol: :lol:, nista vishe :lol: )
 
Danas sam eto imala prilike da ja profu pipnem,tj.malo mi je faliloda ga uhvatim za guzu.Sta cu kad ima dobru pozadinu,a i sve ostalo(difovac,telo boli glava,mozak 0,a tu nam jos pokazuje vezbe oblikovanja i to na meni..... :) !)Strasno,jos jedno iskusenje kom sam odolela........jedva!!
 
devojcica_20:
Nije bilo bas pipkanje ali sam svakog (bukvalno svakog) casa iz informatike u IV god gimnazije prva prozivana tipa :"hajde Danijela da nam objasnis to i to..."...u razredu bi nastao takav urnebes, zezanje i ostalo....to se ponavljalo dobrih 2 meseca...i sve isto pitanje...a profa je... :D :oops: dobar ali je profa..i eto! :D :D :D


Izgleda da si dobra i ti....
 
imao sam u gimnaziji neku profesoricu istorije,zove se Marija a tepaju joj Maca,kod nje smo 5-ice dobijali na 'mishice',koje samo pomislite,a shto se tice pipkanja,ne to je bilo na nivou kao razgovora a posle...
mada sam cuo da su neke ribe imale 'iskustva' sa profesorima,doduse mladjim
 

Back
Top