Part II: Izbor za... naj sexipilniji lik na forumu

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Gazdarica:
E da, sad i zvanicno ima veze s forumom "Ljubav i seks"... :wink:
Ali, ja necu, bar ne jos, da iznosim svoju listu, kako me ne bi eventualno optuzili da favorizujem moderatore...
Hebi ga, kad bih tebe stavila medju TOP 3... :D

elem... ja namerno nisam popunila mesta da ne bi sugerirala ljudima... ali obečavam da ču da postujem svoje favorite 8) stvarno bi volela da napišu iskreno onako kako vide likove ovde ne obazirajuči se na funkcije ili bilo šta... sve u svemu svi smo mi samo ljudi :roll:
 
Da dam komentar na osnovu pisanja ili slike?
Ako je na osnovu pisanja:
1)Gazdarica
2)Gazdarica
3)Gazdarica

Ako je po onome sto sam video na slikama:

1)Moon_flower
2)Black_devil
3)La_bambola

Muskarce ne bih da komentarisem,ne zato sto neznam kako izgledaju no zato sto...ma nemoze ovde nikako biti objektivnosti!Blondi,verujem da si imala casne namere,ali tesko ce ovo ici.Daj Boze da gresim.
 
blondi:
Mako:
zenske:
1. Mila Jovovic
2. Julia Ormond
3. Neve Campbel
e moj Mako, bar za tebe sam mislila da si ono "pravo muško"... al i ja grešim izgleda... nije mi jasno gde si izgubio "muškost" u međuvremenu pa se ne usuđuješ popuniti formular kako treba : pppPPPppp

e moja blondi, bar za tebe sam mislio da si ono "sto shvata salu"... al i ja gresim izgleda... nije mi jasno kako mogu popuniti formular kad ucestvujem na ovom forumu jedno 5 dana i nemam pojma niokome jos
: pppPPPppp
 
Mako:
e moja blondi, bar za tebe sam mislio da si ono "sto shvata salu"...
/me je prirodno glOOpa ups plava :roll:
Mako:
nije mi jasno kako mogu popuniti formular kad ucestvujem na ovom forumu jedno 5 dana i nemam pojma niokome jos : pppPPPppp
khmmm... jeftin izgovor... to isto kad bi mi reko da ne bi kresno ženu još isto veče jer ti moraš najpre dobro da je upoznaš: pPp
 
blondi:
Zak:
8) Okej je Blondi mislim da se covek (Basque)ocito nije naljutio bar takvim tonom odzvanja njegova poruka...
:roll: :roll: :roll: ahhh... znaš mene ja uvek trebam podnapise ... ziher je ziher :wink: 8)
:lol: :lol: :lol: Za sada, glasam samo za prva mesta, Blondi broj 1 medju zenkama i Dugi777Jezik medju muzjacima, s tim da Blondiki uvek priznajem da je iznad ispred i oko mene u svakom pogledu i dopipaju... LJUBljanIM te Blondika, sada i uvek , tamo i tako kako i gde ti zelis... :P :P :P
 
blondi:
posmatrac:
* ga, izgleda da je ovde bitno ko pokrece temu, a ne kakva je tema.:(
:( pošto je tvoj komentar osnovan na mojoj funkciji želim... samo da objasnim da nisam JA zapo?ela ovu temu ali ne-tolerantnost usera i ako Basque nije imao nikakve loše namere... dovela je do ispravke topic-a... prema tome vlasnik ove teme je "the great Basque"... 8)

mogla si lepo da predlozis amandman na Basquovu temu, pa da se to usvoji, a ne da je jednostavno zakljucas. tako bi bilo bezbolnije, a kako je Basque (kao sto smo videli) tolerantna osoba mislim da bi sve bilo u redu.

nemoj pogresno da me shvatis ali nekada se stvarno stice utisak o "nedemokratskom" nacinu vodjenja tema.
par puta se desilo da se samo dan nakon sto zakljucate neku temu pojavi slicna tema. moze se steci utisak da se neki forumasi favorizuju.
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top