Kako se branilo Kosovo

najzalosnije je da je DSS i dalje ima najvise pristalica na kosovo. jednostvno drzi monopol na partije kod nas. da li su toliko jaki politcki, ili jednostvano ne daju [bezobrazni] da se ni jedna partija "probije" na kosovu, ili su ovi moji zemljaci toliko naivni, to ne bih komentarisao.
 
najzalosnije je da je DSS i dalje ima najvise pristalica na kosovo. jednostvno drzi monopol na partije kod nas. da li su toliko jaki politcki, ili jednostvano ne daju [bezobrazni] da se ni jedna partija "probije" na kosovu, ili su ovi moji zemljaci toliko naivni, to ne bih komentarisao.
Za razliku od vas, koji glasate za moralne gromade poput Hasima Tacija i Ramusa Haradinaja.
 
Za razliku od vas, koji glasate za moralne gromade poput Hasima Tacija i Ramusa Haradinaja.

ja glasam za koga hocu, ako uopste i izadjemda glasam. ali srbi na kosovu ne mogu glasati a koga hoce,i da bi to izbegli, neki uopste ne glasaju. retki su ti koji otvoreno glasao za neku drugu partiju osim DSS-a. i verujem da su sliva veci deo novca koji stize na kosovu, na njihove "redare" ili "cuvare". od vise osoba sam cuo kako se odvija glasanje. koliko mi je poznato i neki diktatori su malji deca za ove na kosovu.
 
Нојкић је СПО-вска јајара коју знам још из Приштине..пар пута је проневерио и страначки новац...
А када смо правили протесте на Факултету у Приштини..јер нас СПС продао арбанасима....он нам носи јабуке и крушке..а слали паре....да једемо јагњетину сваки дан..
Шабанчина издјаничка!

Ajde Marti Mizerijo ne lazi!!! Sta si ti studirao obraza ti!!! Pcelarstvo??? :hahaha:
 
a to je bila tako lepa kampanja :think:
klaus.png
 
Za jednu ozbiljnu državu taj novac je takva sića da to nije vredno ni spomena.

Nije problem u tome, kao što on kaže - Da je samo deo tih sredstava uložen na Kosovo, situacija bi bila drugačija.-- već u tome što je čitava ta kampanja bila teška besmislica, od samoga starta. Nešto kao bedž na kaputu stranačkog prvaka da se njime okiti pred izbore.

ma ja ne znam odakle si rodom i gde zivis te tvrdis da je za drzavu to sica!!!!!!!!
imam 42 godine,sumadinac sam ,od kad znam za sebe pored ostalih crnogorci i srbi sa kosova su smatrali da ono sto srbija izdvaja ZA NJIH JE SICA,i EVO DOKLE DODJOSMO !!!!
srbi sa kosova i srbi iz CG misle da CE VECITO SRBIJA DA IZDVAJA PO NJIMA SICU ZA NJIH A ONI CE VECITO DA VODE POLITIKU I DIZU TENZIJE A ZA TO DA DOBIJAJU SICU <A O NEKOM POSTENOM RADU OD KOGA BI ZIVELI-NI GOVORA!!!!!!!
 
Dobro,naravno da ne bih nasao,ali kakve to veze ima sa Kosovom???
Ima, dobri moj Gazija, ima. Vidis, tih 5% Srba koji bi se odrekli Kosmeta sve pevajuci nisu spontano nikli k'o pecurke, nego su rezultat rada LDP-a i tih NVO.

E, vidis, medju bosanskim Muslimanima takvih organizacija nema, pa shodno tome ne postoji ni tih 5% stanovnistva koji se olako odricu drzavne teritorije.
 
Ima, dobri moj Gazija, ima. Vidis, tih 5% Srba koji bi se odrekli Kosmeta sve pevajuci nisu spontano nikli k'o pecurke, nego su rezultat rada LDP-a i tih NVO.

E, vidis, medju bosanskim Muslimanima takvih organizacija nema, pa shodno tome ne postoji ni tih 5% stanovnistva koji se olako odricu drzavne teritorije.
i zato je Samardzic morao da puca pare imbecilne bilborde,pljackaske mitinge i imbecilne reklame u medijima ? :think:
 
i zato je Samardzic morao da puca pare imbecilne bilborde,pljackaske mitinge i imbecilne reklame u medijima ? :think:
Meni su plakati bili skroz OK, reklame osrednje, mada sa dobrim catch phrase-om, a zbog prisustva na mitingu me nece oprati ni Dunav ni Sava. Tim pre sto sam ja bio potpuno siguran da ce to biti stvarno jedna... Pa, yebiga, dostojanstvena manifestacija. Sat vremena ispred Skupstine, pa onda zapalimo svecu u Hramu i kud koji.

Prva naznaka da nece biti bas tako su mi bila dva tipa koji su na mitingu bili ispred mene, osureni od alkohola, koji su se potpuno ortacki, bez imalo ljutnje nabadali u brade. Drugi je bio ispred Hrama, kad sam video grupu maloletnih degena kako pevaju "Himnu Svetom Savi" kao navijacku pesmu, vicuci iz sveg glasa i sutirajuci saobracajne znakove. Kad sam se vratio kuci i saznao sta se jos desava po gradu, ostalo mi je samo da pizdim i da me bude sramota.
 
Meni su plakati bili skroz OK, reklame osrednje, mada sa dobrim catch phrase-om, a zbog prisustva na mitingu me nece oprati ni Dunav ni Sava. Tim pre sto sam ja bio potpuno siguran da ce to biti stvarno jedna... Pa, yebiga, dostojanstvena manifestacija. Sat vremena ispred Skupstine, pa onda zapalimo svecu u Hramu i kud koji.

Prva naznaka da nece biti bas tako su mi bila dva tipa koji su na mitingu bili ispred mene, osureni od alkohola, koji su se potpuno ortacki, bez imalo ljutnje nabadali u brade. Drugi je bio ispred Hrama, kad sam video grupu maloletnih degena kako pevaju "Himnu Svetom Savi" kao navijacku pesmu, vicuci iz sveg glasa i sutirajuci saobracajne znakove. Kad sam se vratio kuci i saznao sta se jos desava po gradu, ostalo mi je samo da pizdim i da me bude sramota.
ma aj sto su se tukli , sto nisu znali da se prekste ili otpevaju ,aj i sto su zapalili koju ambasadu ili kontejner ,al kada sam video na bini histericnu Ivanu fuckin Zigon u delirijumu , znao sam to nece na dobro izaci :think:
 
najzalosnije je da je DSS i dalje ima najvise pristalica na kosovo. jednostvno drzi monopol na partije kod nas. da li su toliko jaki politcki, ili jednostvano ne daju [bezobrazni] da se ni jedna partija "probije" na kosovu, ili su ovi moji zemljaci toliko naivni, to ne bih komentarisao.

Odgovor je jednostavan, jedina su slamka spasa na Kosovu, evo vec je skoro godinu dana kako je vlada bez DSS-a, a za tih godinu dana nova srpska vlada je uspela da skine kosovski dodatak(na severu odobravam), da nam dovede Eulex koji nam je skoro svakodnevno bacao tone i tone suzavca , samo zato sto hocemo da vaze isti principi za sve, i da stvar bude najgora , ministar Bogdanovic (inace , kadar kosovske vlade) u rebalansu budzeta Srbije obezbedi za svoju mesnu zajednicu 120 od ukupnih 160 miliona dinara . Radi se o mesnoj zajednici Leshak, koja se nalazi tik uz administrativnu liniju sa uzom Srbijom, a za juzne delove Kosova i za Metohiju mucak, dupli krompir, nula!!!
Slobodan Samardzic je covek koji je uvek bio sa nama na ulici kada je srpski narod bio provociran od strane KFORA i kosovskih institucija, dok Bogdanovica mozes videti samo na TV-u.
Sto se tice Nojkica i Rade Trajkovic, nisu li to isti oni ljudi koji su nas pozvali da izadjemo na predstojece kvazi izbore, kvazi drzave Kosovo, i tako direktno udarili na Ustav rep. Srbije!
Znaci, ne zelim da hvalim ili kudim bilo koju stranku, sve jedno je ko je na vlasti , sve dok brinu o nama na Kosovu, a cini mi se da je profesor Samardzic to najbolje radio. Samo je u Mitrovici , gde ja zivim , izgradio 400 stanova i kuca i vratio vlizu 1000 izbeglica. Setimo se da je bio ministar svega godinu dana. Malo sam preterao sa obrazlozenjem, unapred se izvinjavam, ali sam morao!!!
Pozdrav
 

Back
Top