Devojka skorpija

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
ja sam škorpija i moja do sada apsolutno najduža i najjača veza bila je sa tipom koji je vaga/jarac. naravno, mnogi su faktori tu bitniji od znaka i podznaka, ali uglavnom odgovor na tvoje pitanje je da je takva veza apsolutno moguća
 
(ne)upućena:
ja sam škorpija i moja do sada apsolutno najduža i najjača veza bila je sa tipom koji je vaga/jarac. naravno, mnogi su faktori tu bitniji od znaka i podznaka, ali uglavnom odgovor na tvoje pitanje je da je takva veza apsolutno moguća
Osetio sam i ja da tu ima neka visa sila izmedju mene i nje ali moracu da sacekam da raskine sa sadasnjim deckom :cry:
 
Pzite sad ovo u kineskm horoskipu ja sam ''svinja'' :D a ona je zec a najbolji partner svinji je zec.A i sve ovo pre sto ste mi rekli za vagu i skorpiju mi je bas znacilo.Glavna stvar u svemu tome je sto sam ja sa njom dobar drug trenutno jer zajedno treniramo a ona je devojka zbog koje cu da poludim, posto moram da cekam, jer sve dok ima decka meni je neprijatno da je sad kao muvam a dobri smo drugovi.Samo da je nevidjam i valjda ce mi biti bolje sta mislite??
 
POP Mare:
Pzite sad ovo u kineskm horoskipu ja sam ''svinja'' :D a ona je zec a najbolji partner svinji je zec.A i sve ovo pre sto ste mi rekli za vagu i skorpiju mi je bas znacilo.Glavna stvar u svemu tome je sto sam ja sa njom dobar drug trenutno jer zajedno treniramo a ona je devojka zbog koje cu da poludim, posto moram da cekam, jer sve dok ima decka meni je neprijatno da je sad kao muvam a dobri smo drugovi.Samo da je nevidjam i valjda ce mi biti bolje sta mislite??
Ovako ja sam skorpija i zivjela sam sa vagom deset godina...Skorpije su direktne osobe,a kod vas vaga je kao i sto sam horoskop kaze sve na vagu.Kad sam krenula sa mojim bivsim deckom(vagom)izasli smo pa da te ne slazem jedno pet puta bez da me uhvatio za ruku a o poljupcu ni da ne govorim.To me uzasno nerviralo al sta ces takvi ste vi prvo vazete situaciju i mislite jao ako uradim ovo pomislice da sam napastan ili ako uradim ono sta bi mogla da pomisli.Moj savet ti je opusti se i prepusti se.Skorpije vole kad im se sarmira cak i kad su u vezi!
 
Ella:
POP Mare:
Pzite sad ovo u kineskm horoskipu ja sam ''svinja'' :D a ona je zec a najbolji partner svinji je zec.A i sve ovo pre sto ste mi rekli za vagu i skorpiju mi je bas znacilo.Glavna stvar u svemu tome je sto sam ja sa njom dobar drug trenutno jer zajedno treniramo a ona je devojka zbog koje cu da poludim, posto moram da cekam, jer sve dok ima decka meni je neprijatno da je sad kao muvam a dobri smo drugovi.Samo da je nevidjam i valjda ce mi biti bolje sta mislite??
Ovako ja sam skorpija i zivjela sam sa vagom deset godina...Skorpije su direktne osobe,a kod vas vaga je kao i sto sam horoskop kaze sve na vagu.Kad sam krenula sa mojim bivsim deckom(vagom)izasli smo pa da te ne slazem jedno pet puta bez da me uhvatio za ruku a o poljupcu ni da ne govorim.To me uzasno nerviralo al sta ces takvi ste vi prvo vazete situaciju i mislite jao ako uradim ovo pomislice da sam napastan ili ako uradim ono sta bi mogla da pomisli.Moj savet ti je opusti se i prepusti se.Skorpije vole kad im se sarmira cak i kad su u vezi!
Znaci kad i ako budemo izasli ja i ona treba odma da predjem na stvar :D a ne da smaram 8)
 
POP Mare:
Ella:
POP Mare:
Pzite sad ovo u kineskm horoskipu ja sam ''svinja'' :D a ona je zec a najbolji partner svinji je zec.A i sve ovo pre sto ste mi rekli za vagu i skorpiju mi je bas znacilo.Glavna stvar u svemu tome je sto sam ja sa njom dobar drug trenutno jer zajedno treniramo a ona je devojka zbog koje cu da poludim, posto moram da cekam, jer sve dok ima decka meni je neprijatno da je sad kao muvam a dobri smo drugovi.Samo da je nevidjam i valjda ce mi biti bolje sta mislite??
Ovako ja sam skorpija i zivjela sam sa vagom deset godina...Skorpije su direktne osobe,a kod vas vaga je kao i sto sam horoskop kaze sve na vagu.Kad sam krenula sa mojim bivsim deckom(vagom)izasli smo pa da te ne slazem jedno pet puta bez da me uhvatio za ruku a o poljupcu ni da ne govorim.To me uzasno nerviralo al sta ces takvi ste vi prvo vazete situaciju i mislite jao ako uradim ovo pomislice da sam napastan ili ako uradim ono sta bi mogla da pomisli.Moj savet ti je opusti se i prepusti se.Skorpije vole kad im se sarmira cak i kad su u vezi!
Znaci kad i ako budemo izasli ja i ona treba odma da predjem na stvar :D a ne da smaram 8)
ja znam da vage vole mnogo da pricaju :wink: al pokazi joj da ti je stalo do nje,a u svemu tome ostani musko znas vec kako mislim to obozavamo,jake i stabilne muskarce.Pricam ti iz iskustva i nikad joj ne pokazi koliko ti je ustvari stalo do nje,ako to uradis izgubice se sve cari.Ne odgovaraj recimo nikad odmah na njen sms to ti je samo jedan primer.Drzi je malo u neizvesnosti al opet da zna da ti je stalo do nje.Najprostije receno neka ima osecaj da je volis najvise na svetu al isto tako da ima osecaj da bi mogao u secundi da je ostavis.Funkcionise 100%.Skorpija sam !!!
 
Posto kazete da su skorpije super prijatelji, ne vole foliranja da li ja onda toj doticnoj skorpiji treba da priznam i kazem da mi se svidja pa sta bude nek bude???!!! :? Samo da napomenem da smo mi dobri drugovi a da ona ima decka trenutno.
 
zasto sam ja mislio da je najbolji partner svinji vepar? :lol:

ama bre covece, horoskop je kenjanje, uvek brzo predji na stvar, i uspeh ti je zagarantovan, pa da je konj u horoskopu...
ako ne odma', ono posle nekog vremena; SVAKA pada ako si dovoljno uporan (i pametan) i horoskop ti nema veze sa tim, bre.
 
POP Mare:
Posto kazete da su skorpije super prijatelji, ne vole foliranja da li ja onda treba toj doticnoj skorpiji treba da priznam i kazem da mi se svidja pa sta bude nek bude???!!! :? Samo da napomenem da smo mi dobri drugovi a da ona ima decka trenutno.
Ah da jos da navedem,ako kojim slucajem nebude od prve nista nemoj niukom slucaju da je pocnes gnjaviti.Drzi malo distancu,a ako i bude nesto nemoj onda da te iznenadi ako ti ne bude pokazivala osecanja to zene skorpije retko kad rade,a znaju da vole,ne misli da neznaju samo je stvar kako to pokazuju,recima retko kad bar sam ja takva...
 
evo ovako ja sam stanovao (citaj bio) sa skorpijom 1+1/2god. i mogu ti reci one su CUDO!!! Za sada zanemari pricu o horoskopu samo vi uzivajte a zvezde ce vec same da se nameste ako sto jedno za drugo. Ne brini se sinko LOVE IS A DRUG AND YOU NEED A SCORE
 
vodolijicu :? lavicu :? pa sta jel ti to hoces da ubijes coveka :wink: pazi skorpijama nista ne fali,stavise mislim da su idealni partneri.mnoge devojke ih ne vole jer su fenomenalne u seksu.lavica se plase,a neke ih postuju pa je pavo011 verovatno predlozila jednu iz postovanja,a vodolije su tako mlake da mi nije jasno zasto ih je uopste navela :?
 
Ella:
POP Mare:
Molim vas da mi kazete sve sto znate o zenama skorpijama iz horoskopa i licnog iskustva i da li je moguce da se spoje muskarac vaga(podznak jarac) i zena skorpija??!! Puno hvala za svaki odgovor[/quote
I????????? Sta bi? Bas sam radoznala... :oops: :oops: :wink:
Pogldeaj nastavak ovoga na forumu ljubav i sex tema: prijatelj=devojka.Radi se o istoj devojci
 
pava:
vodolijicu :? lavicu :? pa sta jel ti to hoces da ubijes coveka :wink: pazi skorpijama nista ne fali,stavise mislim da su idealni partneri.mnoge devojke ih ne vole jer su fenomenalne u seksu.lavica se plase,a neke ih postuju pa je pavo011 verovatno predlozila jednu iz postovanja,a vodolije su tako mlake da mi nije jasno zasto ih je uopste navela :?

Mnogo sam srecna sto te ne poznajem, pa cu ti odgovoriti, bez obzira sto mi je jako tesko da komuniciram sa bezobraznim ljudima kao sto si ti.
Zene skorpije postuju sve ljude, nema veze to sa znacima.
 
pavo011:
POP Mare:
pavo011:
Zena skorpija,..., voli "igre" ali sa dostojnim "protivnikom".

PS. Nadam se da nije prekasno
Nikad nije prekasno :D


Kad malo bolje razmislim, pusti ti to "niz vodu". One obicno nose neki "teret" koji ih tera na "dno".
Prema tome, ako zelis da zadrsis taj osmeh, nacices ti neku vodolijicu, lavicu, .... ima toliko mogucnosti.

Pozdrav

Druze, izvinjavam se na ovom odgovoru, bio je namenjen nekom drugom.
Skorpija moze da bude "malko" nezgodna ali nije strasno, moze da voli jako.
Ali, moja preporuka bi u stvari bila sledeca:
pusti znake i horoskop za sada, vreme ce pokazati.
A,jos i ovo, nemoj da se ljutis, nemoj "uletati" u tudju vezu, nije lepo.
Pozdrav
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top