Treba li Srbija da udje u NATO?

Da li Srbija treba da pristupi clanstvu u NATO alijansi?

  • Da

  • Ne


Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.
Директор НВО Фрактал ухапшен приликом куповине сканка
недеља, 31 мај 2009 23:19
Београд – Павловић Филип (35), директор невладине организације “ФРАКТАЛ”, ухапшен је 28.05.2009. у тренутку док је куповао дрогу. Директор НВО ухапшен је у тренутку када је куповао пет грама дроге “сканк“. Иначе организација ”ФРАКТАЛ” која се залаже за признавање независности Косова и Метохије, формирала је Националну мрежу НВО за борбу против дрога.
 
Ево шта кажу само НАТО овце!

nato-60yearstoomany.png
 
Da jer se nalazimo na bitnom geo strateskom polozaju i da nismo jeli ono sto ne treba dali bi smo ranije Bondstil Amerima i sa njima razguzili Siptare,jer smo mi na sredini raskrsnice naroda izmedju Evrope i male Azije zato nas i napadaju,ukoliko ne udjemo u to rasparcace nas totalno!
 
Copy/Paste odgovor sa slične teme od pre par meseci. Ovo je treći put da ga kopiram. Neko BAŠ forsira glupavi NATO.

--------------------

NE! NIKADA U NATO!!! Zar ste zaboravili ko vas je bombardovao? Pre bih pristao da me razapnu nego da sa Amerikancima u bilo kakav savez ulazim, a kamoli vojni.
Kao prvo nisam član nijedne partije, ni idiotske radikalne, ni narkomanske LDP, ni sektaškog DSS, ali ni DS ili SPS kvazidemokratskih. Bogami ni ostalih, sve su debilne. Moje političko opredeljenje je socijalsta sa radikalnim idejama.

Ja živim za dan kada ću videti Ameriku u plamenu i na kolenima, je,bem ih usta da ih je,bem. Dan kada američka hegemonija nad svetom bude srušena i kada budu slomljeni ja bi proglasio za Svetski praznik radosti! Zemlja slobodnih i hrabrih, moj ******. Pogledajte samo na Youtube snimke o iračkoj okupaciji Iraka i Afganistana, njihovu plaćenicku vojsku Blekvoter. Pa oni su gori sto puta od nacista. I Hitleru su u svoje vreme klicali da je najveći demokrata. Danas je zločinac, a javna je tajna da je većina nacističkih doktora i činovnika dobila azil u NOVOM VRLOM SVETU!

NATO, neka hvala.
 
aha i posle dodju rusi i pobiju pola srbije? i jebu nas 40 godina kao bugare rumune i madjare?:eek: ukljuci malo mozak:rtfm:

Pa cim Rus krene da gazi mi ko Italijani fegeti pa i Bugari odmah se privolimo uz Ruje i izadjemo iz Nato pakta! Mislis da pola zemalja u slucaju rata sa Rusima nece izaci iz Nato pakta? Nece mogen,ostace samo Britanci,Francuzi,Holandjani,Nemci,Madjari i Italijani ostali ce biti neutralni!
 
Pa cim Rus krene da gazi mi ko Italijani fegeti pa i Bugari odmah se privolimo uz Ruje i izadjemo iz Nato pakta! Mislis da pola zemalja u slucaju rata sa Rusima nece izaci iz Nato pakta? Nece mogen,ostace samo Britanci,Francuzi,Holandjani,Nemci,Madjari i Italijani ostali ce biti neutralni!

ma zajebi ti to,nismo mi neki dupelisci,prvo pusimo hitleru,pa onda rusima kao hrvati.mi smo srbi a ne suncokreti:evil:
 

Back
Top