Marko Milošević mi je platio da ubijem Tadića

strawbbery_city

Iskusan
Poruka
6.580
Zaječar - Ja sam fanatik. Slediću sva uputstva Marka Miloševića i razneću bombom sebe i Borisa Tadića, kako je naručio. Za to mi je uplatio 50.000 evra na račun, dojavio je u noći 30. maja Miodrag S. (48) iz sela Lasovo kod Zaječara na telefon dežurne službe beogradske policije.

Budući da je psihijatrijski bolesnik, Miodrag S., kako je kasnije utvrđeno, policiju je zvao s mobilnog telefona i ubrzo je lociran i priveden na saslušanje u zaječarsku policiju, a zatim i kod istražnog sudije Opštinskog suda, koji mu je zbog ometanja policajca u vršenju dužnosti odredio pritvor do osam dana.
- On nam je poznat odranije. Često zove i policiju i vatrogasce, žali se i preti. Zbog tih pretnji i proveravan. Policija je pretresla njegovu kuću, ali unutra nije nađeno nikakvo oružje niti eksplozivna naprava. Utvrđeno je i da se leči u psihijatrijskoj bolnici - kaže za „Blic” izvor iz vrha MUP Srbije.
Ušuškano selo Lasovo, na samo četrdesetak kilometara od Zaječara, izgleda kao da je stalo u pretprošlom veku. Putuje se do Lasova i troduplo duže nego što bi bilo da put nije razrovan, da nema visinske izmaglice, a juče i zbog jakog nevremena, kiše, vetra i grmljavine. Dometa za mobilne nema, a zbog grmljavine nisu radili ni fiksni telefoni.
Meštani se ne mogu da se načude kako je to njihov Mile uvredio Tadića, pa „ sad leži apsu“. A još manje mogu da poveruju, iako kažu da su svojim očima gledali, kako su im Mileta hapsili. Glavna je to tema u selu.
- Došla dva puna automobila policije, kao da jure onog Mladića. Stgli baš u sam mrak i rasporedili se krišom oko Miletove kuće. Dreždali tako sve do zore, čekali da Mile izađe, a on unutra spavao ko jagnje. Mislili, valjda, da će da ih pobije, a on mrava nije zgazio.Uhapsili su ga čim se probudio i krenuo na ulicu – pričaju meštani.
U selu Lasovo kuća Miodraga S. je prazna. Majka je, kažu komšije, ili u Zaječaru ili je možda izvela na ispašu stado od 80 ovaca o kome brine.
- Ona je stara žena. Ne zna ništa. Samo je rekla da su Mileta uhapsili jer se posvađao s Tadićem - pričaju komšije.


http://www.blic.rs/hronika.php?id=95468

:hahaha::hahaha::hahaha::hahaha:
 
Zaječar - Ja sam fanatik. Slediću sva uputstva Marka Miloševića i razneću bombom sebe i Borisa Tadića, kako je naručio. Za to mi je uplatio 50.000 evra na račun, dojavio je u noći 30. maja Miodrag S. (48) iz sela Lasovo kod Zaječara na telefon dežurne službe beogradske policije.


http://www.blic.rs/hronika.php?id=95468

Odlična reakcija organa unutrašnjih poslova, a to da li je lud illi šta već, nije bitno.
Puna podrška državnom aparatu, tako je i onaj štrajkač bio blesav pa sevnuo sa dve bombe.

Pravila i procedure su tu da se sprovode.
 
Odlična reakcija organa unutrašnjih poslova, a to da li je lud illi šta već, nije bitno.
Puna podrška državnom aparatu, tako je i onaj štrajkač bio blesav pa sevnuo sa dve bombe.

Pravila i procedure su tu da se sprovode.

Што се овог тиче. слажем се са тобом. Мора да се поштује закон и процедура, ма ко да их зеза ... :hahaha::hahaha::hahaha::hahaha::hahaha:
 
Odlična reakcija organa unutrašnjih poslova, a to da li je lud illi šta već, nije bitno.
Puna podrška državnom aparatu, tako je i onaj štrajkač bio blesav pa sevnuo sa dve bombe.

Pravila i procedure su tu da se sprovode.

hbes mi lili, pravila i procedure

a dinkic

a boza zvani 11 milona evra

a glasanje tudjim karticama

a raznorazne, nikad osudjene mafije

a most preko ade sto sa 30 milona evra poskupi na skoro 200 miliona

a za sta god da se uhvatis u ovom rezimu, ono je zagadjeno, al ajde policijom na bolesnika, seljaka, u zabacenoj i zaboravljenom selu
 
:roll: A komentar na uvodnom postu kao :hahaha::hahaha::hahaha: stvarno... tužno.



- Došla dva puna automobila policije, kao da jure onog Mladića. Stgli baš u sam mrak i rasporedili se krišom oko Miletove kuće. Dreždali tako sve do zore, čekali da Mile izađe, a on unutra spavao ko jagnje. Mislili, valjda, da će da ih pobije, a on mrava nije zgazio.Uhapsili su ga čim se probudio i krenuo na ulicu – pričaju meštani.
:hahaha::hahaha::hahaha::hahaha:
 
Registra,predsednika vlade su ubili svesni,inteligentni i obučeni atentatori.I dan danas verovatno nijedna od naših specijalnih jedinica ne bi mogla da spreči takve.A ove i ovakve bi mogli po potrebi da uhapse obični policajci.

Pa reče Dell malopre - i onaj sindikalac blesav, pa sa dve bombe ušao u zgradu u kojoj je bio i predsednik.

Kako možeš da znaš šta mentalno obolelom čoveku može da padne na pamet. Vidiš da je ortak s Markom.
 
hbes mi lili, pravila i procedure

a dinkic

a boza zvani 11 milona evra

a glasanje tudjim karticama

a raznorazne, nikad osudjene mafije

a most preko ade sto sa 30 milona evra poskupi na skoro 200 miliona

a za sta god da se uhvatis u ovom rezimu, ono je zagadjeno, al ajde policijom na bolesnika, seljaka, u zabacenoj i zaboravljenom selu

Čovek zvao, pretio-akcija, stigla policija, nahvatali ga-reakcija. Kraj priče.

Ostatak nema veze sa temom, što i sam znaš.
 
- Došla dva puna automobila policije, kao da jure onog Mladića. Stgli baš u sam mrak i rasporedili se krišom oko Miletove kuće. Dreždali tako sve do zore, čekali da Mile izađe, a on unutra spavao ko jagnje. Mislili, valjda, da će da ih pobije, a on mrava nije zgazio.Uhapsili su ga čim se probudio i krenuo na ulicu – pričaju meštani.
:hahaha::hahaha::hahaha::hahaha:

:lol::lol::lol: Sećam se ovoga , to je bilo pre par meseci ( ako je isti lik u pitanju)...pričao valjda da skriva Mladića šta li?:lol:

p.s. A jesu mu proverili račun il' slamaricu...missim, 'de su te pare-evri koje mu je Marko uplastio?:think:
:mrgreen:
 

Back
Top