icq

salbo_pismena

Ističe se
Banovan
Poruka
2.767
kada instaliram neku stariju verziju ,i ako odem na net,on automacki daje mi poruku da moram preuzeti novu verziju inace nista os komunikacije icq
na koji nacin ja ipak mogu da koristim neku stariju verziju?
 
Ovo je "najbliža" tema koju sam uspela da pronađem (na tridesetprvoj strani :lol:) u vezi ovoga.
Malopre sam nešto švrljala po arhivi Gmail-a. Tamo sa yahoo-a šaljem sebi mejlove sa registracijama za koješta i upisanim šiframa (pošto često zaboravljam šifre :rumenko:) i na yahoo sa Gmail-a čisto da ih imam na više mesta.A yahoo mi samo za to i služi jer je K-R-Š! Između ostalog naletela sam i na mejl od pre 3 godine koji sam mi na Gmail poslala putem Verat-a a sa Sezam-a jer sam u to vreme koristila dial-up.(:zcepanje:valjda me razumete)
Pitanje je sledeće....
ICQ nalog je otvoren sa adresom Verat-a koji je ugašen. Da li ću onda ako mi nekad dune da ga ponovo instaliram i koristim morati da otvaram novi nalog na ICQ-u zbog novog E-mail-a.Znam da ti ako zaboraviš password, na mejl šalju novu privremenu ali šta se radi u ovakvom slučaju.
I za razliku od onog baje iznad :roll: mislim da je bolji od hotmail-a a od skype-u da ne pričam...
 
idi na tvoja podesavanja i ponovo upisi validnu adresu preporuka da otvoris na yahoo-u ili gmail-u nalog. Dobices verovatno poruku da moras da aktiviras to jest da ONI budu sigurni da si bas TI menjala nalog
 

Back
Top