Одлуке

QueenOfClubs

Veoma poznat
Poruka
10.064
Колико се ослањате на партнера када су важне одлуке у питању?
(Па добро, нека буду и ситнице... Летовање, кречење, куповина намештаја, одабир школе за дете...)
Да ли је потребно да вас вољена особа подстиче на нешто или одлуке доносите сами, без саветовања, па само издате саопштење за јавност. :lol:
И да ли сте можда ви та/тај који подстиче, гура, вуче напред?
Или можда кочите...

А ево и мене: Саопштавам тек кад сам донела одлуку, мада та одлука не мора да буде коначна. :manikir:
 
Imala sam tipa koji me nikad nije pitao sta hocu da popijem,nego je on narucivao u moje ime.Prvi put mi je bilo simpaticno, drugi put sumnjivo, treci put sam ga pitala zasto a on me gleda ko da nisam normalna sta pitam.:confused:
Otiso je u zaborav vrlo brzo.Odlucujem sama a s njim mogu da se posavetujem.:)
 
Imala sam tipa koji me nikad nije pitao sta hocu da popijem,nego je on narucivao u moje ime.Prvi put mi je bilo simpaticno, drugi put sumnjivo, treci put sam ga pitala zasto a on me gleda ko da nisam normalna sta pitam.:confused:
Otiso je u zaborav vrlo brzo.Odlucujem sama a s njim mogu da se posavetujem.:)

znači, na četvrto si izašla sa drugaricama
 
Колико се ослањате на партнера када су важне одлуке у питању?
(Па добро, нека буду и ситнице... Летовање, кречење, куповина намештаја, одабир школе за дете...)
Да ли је потребно да вас вољена особа подстиче на нешто или одлуке доносите сами, без саветовања, па само издате саопштење за јавност. :lol:
И да ли сте можда ви та/тај који подстиче, гура, вуче напред?
Или можда кочите...

А ево и мене: Саопштавам тек кад сам донела одлуку, мада та одлука не мора да буде коначна. :manikir:

Ja uradim uvek ono sto zelim..ako je to nesto sto je vezano samo za mene, ne pitam nikog.
 
Колико се ослањате на партнера када су важне одлуке у питању?
(Па добро, нека буду и ситнице... Летовање, кречење, куповина намештаја, одабир школе за дете...)
Да ли је потребно да вас вољена особа подстиче на нешто или одлуке доносите сами, без саветовања, па само издате саопштење за јавност. :lol:
И да ли сте можда ви та/тај који подстиче, гура, вуче напред?
Или можда кочите...

А ево и мене: Саопштавам тек кад сам донела одлуку, мада та одлука не мора да буде коначна. :manikir:

Iskreno,nisu to neke odluke,ali se dogovaramo,unaprijed planiramo,od izlaska,jela,pa nadalje..Sitnice neke ali meni tako godini zajedno se trudimo,nekada kada nesto zelim vise trudim se da ubijedim da je to tako ali u sustini sve se svodi na neki dogovor,jer je bolje tako obje strane budu zadovoljne,nema onog puhandarenja i slicnih nezgodnih stvari.Volim da mi je u vezi uvijek lijepo :) I da ugodim i partneru i sebi :)
 
Колико се ослањате на партнера када су важне одлуке у питању?
(Па добро, нека буду и ситнице... Летовање, кречење, куповина намештаја, одабир школе за дете...)
Да ли је потребно да вас вољена особа подстиче на нешто или одлуке доносите сами, без саветовања, па само издате саопштење за јавност. :lol:
И да ли сте можда ви та/тај који подстиче, гура, вуче напред?
Или можда кочите...

А ево и мене: Саопштавам тек кад сам донела одлуку, мада та одлука не мора да буде коначна. :manikir:

međusobne konsultacije i zajedničko odlučivanje i ništa osim toga...ne može i ne sme drugačije...
 
Углавном ми је лакше да сам донесем одлуке јер се жене премишљају и око боје трулекса за судоперу, а камоли за нешто озбиљније и паметније... е сад, ако имам времена онда је наведем да сама донесе одлуку која мени одговара и да мисли да је успела у животу и донела важну одлуку за човечанство и то САМА :lol: Мада у суштини волим да чујем мишљење друге стране, чисто да знам какву реакцију да очекујем када саопштим одлуку којој ћемо се повиновати :mrgreen:
 
Колико се ослањате на партнера када су важне одлуке у питању?
(Па добро, нека буду и ситнице... Летовање, кречење, куповина намештаја, одабир школе за дете...)
Да ли је потребно да вас вољена особа подстиче на нешто или одлуке доносите сами, без саветовања, па само издате саопштење за јавност. :lol:
И да ли сте можда ви та/тај који подстиче, гура, вуче напред?
Или можда кочите...

А ево и мене: Саопштавам тек кад сам донела одлуку, мада та одлука не мора да буде коначна. :manikir:

100% Njemu sve prepustam, posto sam ja tradicionalno i patrijarhalno vaspitana, obavezno slusam sta mi on govori da radim.
 
Углавном ми је лакше да сам донесем одлуке јер се жене премишљају и око боје трулекса за судоперу, а камоли за нешто озбиљније и паметније... е сад, ако имам времена онда је наведем да сама донесе одлуку која мени одговара и да мисли да је успела у животу и донела важну одлуку за човечанство и то САМА :lol: Мада у суштини волим да чујем мишљење друге стране, чисто да знам какву реакцију да очекујем када саопштим одлуку којој ћемо се повиновати :mrgreen:
Бираш намерно такве жене или једноставно ниси имао среће? :confused:
 
Искрено, у појединим тренуцима ми је долазило да му потурим папир да потпише да је одлуку донео он а ја прихватила. Баш због те командне одговорности. :lol:
 

Back
Top