filozofski fakultet-pedagogija

Ja sam se swojewremeno raspitiwao o owom faksu, jer sam hteo da upisxem pedagogiju ili psihologiju, medjutim predomislio sam.
Swe sto mogu da ti kazxem je da je konkurentzija u principu welika. Trebatje ti oko 82 poena da budesx sigurna na budzetu. Sxto se ticxe posla, ima narawno. U swakoj sxkoli imasx pedagoga. Imas onda posao u raznim ustanowama, radu sa detzom i tako to. Kontam da mozxes da cxak i radis priwatno uz neku spetzijalizaciju. Ono radisx u kantzelariji sa detzom ometenom u razwoju na primer ili tako..
Moj sawet ti je da se zapitasx da li stwarno zxelisx da radisx sa detzom, i koliko ih wolisx (:.
Pricxao sam sa dosta studenata koji su zawrsxili owaj smer, i ono manje wisxe ako ga wolisx i razumesx o cxemu se radi, samo napred. ako ne, razmisli o psihologiji, ili andragogiji
Pozz
 
Krecem u cetvrtu godinu ekonomske skole i razmisljam o upisu na Filozoski fakultet u Novom Sadu smer pedagogija. Rad sa decom je ono sto volim i sto me zanima. Interesuje me sta mogu da ocekujem od ovog smera i uopste fakulteta... Kakva je perspektiva kod nas u drzavi a kakva van nje? ;) Zaposlenje? :) Hvala unapred!
 

Back
Top