program za vracanje izbrisanih slika s interne memorije telefona

Ako nemas spremljen back up onda si se "slik'o" i od slika nema nista. :)

Back up cuva sve tvoje fajlove i podatke u telefonskoj memoriji, i u slucaju da izbrises nesto ti pokrenes taj back-up, (nesto slicno kao system restore" u win XP-u) i sve ce biti isto kao nekad :)


teoretski je donekle izvodljivo (tipa NASA), ali u kucnoj radinosti to uraditi jako, jako tesko...

Izvodljivo je i bez NASA'e :) ali te slike bi bile u ultra maloj rezoluciji otprilike dimenzija 5mm X 5mm :)
 
Poslednja izmena:
Evo sada sam proverio nesto, nisam siguran, ali se plasim da tvoj mobilni telefon nema opciju za back up.
Pomislio sam da je tvoj mobilni symbian posto oni poseduju tu opciju.


Neka me ispravi neko ako sam pogresio.


PS.
Ako zelis da proveris idi u opcije (najcesce TOOLS) tvog uredjaja, zatim nadji opciju "Memory"zatim idi na "options" i ako vidis opciju "Back up phone memory" onda tvoj mobilni poseduje tu opciju.
 
Cisto informativno, postoje neke firme kod nas, koje spasavaju obrisane podatke sa hard diska, racunara i to je poprilicno skupa avantura. Medjutim ako je preko doticnog izbrisanog fajla presnimljeno nesto drugo, e onda ni NASA ne pomaze. Tako su i meni rekli...Zato kad kupujem telefon, jedna od najbitnijih stavki mi je mogucnost sinhronizacije i konekcije na PC, zbog obimnog imenika, slika itd...
 

Back
Top