Zasto zene placaju za seks?

ja ne znam ni jednu zenu koja je iznajmljivala kurvara :( ne znam cak ni starije gospodje koje iznajmljuju zigola :per: al kontam da tih ipak ima mnogo vise...ovo sa tusiranjem je bas crnjak,ono decko se tusira a gospoja sedi na stolici i pipka se :lol:
 
ja ne znam ni jednu zenu koja je iznajmljivala kurvara :( ne znam cak ni starije gospodje koje iznajmljuju zigola :per: al kontam da tih ipak ima mnogo vise...ovo sa tusiranjem je bas crnjak,ono decko se tusira a gospoja sedi na stolici i pipka se :lol:


:lol:Da bas tako...Kaze taj decko da se trudio da je ne gleda bas cesto....ali i to da su mu to najlakse zaradjene pare;) i ja mu verujem:D
 
Zato što je lakše platiti nego slušati muškarca, koji vas ne zanima, kako vam priča o sebi, kako analizira vas i kako osuđuje što ga samo žeite za kres, mada ni on ne želi više. Ipak, vi ste žena i nemate prava da želite samo seks. Vaša obaveza je da se zaljubite i to baš u njega.
 
Zato što je lakše platiti nego slušati muškarca, koji vas ne zanima, kako vam priča o sebi, kako analizira vas i kako osuđuje što ga samo žeite za kres, mada ni on ne želi više. Ipak, vi ste žena i nemate prava da želite samo seks. Vaša obaveza je da se zaljubite i to baš u njega.

Mislis :think: ,ne bi bas tako rekao :)
Hehe Pa to ti ja velim muskarci su emotivna,romanticna bic :) :hahaha:
 
Pa nadobivao se on svasta,dobro je prolazio :)
Ja znam jednog koji je kiriju otplacivao kod jedne starije zene 50tak godina zivio kod nje u stanu i 1 mjesecno je zvekne i ne placa kiriju ni rezije :) Ebiga nije bila cica losha dobro ocuvana.
Coek pun kesa bio,starci sto posalju za stan i rezije +dzeparac sve njemu u padze islo :)
 

Back
Top