Kosovo vs. Makedonija

adem_ks

Buduća legenda
Banovan
Poruka
33.624
secate se da makedonski predsednik nije pozvao predsednika kosova na prijemu. secate se da je kasnije sejdiju pozvan, ali umesto u zvanicnu posetu, sa svim drzavnim pocastima, predomislio se i preinacio je u privatnu, sto je ovaj 'ladnoodbio. e sada makedonija, tj. predsednik makedonije, koji se uvredio, tako javljaju na nasim vestima, hoce da povuce priznanje. i predsednikalbanije ga je pozvao i ocitao mu bukvicu. uskoro se ocekuje jos jedna poseta bamir topija makedoniji gde ce u cetiri oka razgovarati o uvredjenosti makedonskog predsednika. za sada nemam link, ali to je to.
 
secate se da makedonski predsednik nije pozvao predsednika kosova na prijemu. secate se da je kasnije sejdiju pozvan, ali umesto u zvanicnu posetu, sa svim drzavnim pocastima, predomislio se i preinacio je u privatnu, sto je ovaj 'ladnoodbio. e sada makedonija, tj. predsednik makedonije, koji se uvredio, tako javljaju na nasim vestima, hoce da povuce priznanje. i predsednikalbanije ga je pozvao i ocitao mu bukvicu. uskoro se ocekuje jos jedna poseta bamir topija makedoniji gde ce u cetiri oka razgovarati o uvredjenosti makedonskog predsednika. za sada nemam link, ali to je to.
Sejdiju predsjednik??? Ko je sad pa taj lik??? Kakav predsjednik??? Čime taj predsjedava????:dash::dash::dash:
 
Pa ako su Makedonci zapretili povlacenjem priznanja to znaci da je nesto veliko u igri a ako su dozvolili da im albanski predsednik cita bukvicu onda su stvarno na dnu i nize ne mogu pasti.
U prvom slucaju Ademe ova vest zasluzuje da ti se da lep "mustuluk" ( u Bosni naziv za poklon koji se daje glasniku lepih vesti) a u drugom vi imate bas razlog da im se smejete i vi i celi svet.
 
Pa ako su Makedonci zapretili povlacenjem priznanja to znaci da je nesto veliko u igri a ako su dozvolili da im albanski predsednik cita bukvicu onda su stvarno na dnu i nize ne mogu pasti.
U prvom slucaju Ademe ova vest zasluzuje da ti se da lep "mustuluk" ( u Bosni naziv za poklon koji se daje glasniku lepih vesti) a u drugom vi imate bas razlog da im se smejete i vi i celi svet.

sumnjam da ce biti mustulaka sa tvoje strane.
ps.inace rec je turcizam, a jednoj osobi sa kosova ne treba pojasnjenje turcizma.:ok:
 
secate se da makedonski predsednik nije pozvao predsednika kosova na prijemu. secate se da je kasnije sejdiju pozvan, ali umesto u zvanicnu posetu, sa svim drzavnim pocastima, predomislio se i preinacio je u privatnu, sto je ovaj 'ladnoodbio. e sada makedonija, tj. predsednik makedonije, koji se uvredio, tako javljaju na nasim vestima, hoce da povuce priznanje. i predsednikalbanije ga je pozvao i ocitao mu bukvicu. uskoro se ocekuje jos jedna poseta bamir topija makedoniji gde ce u cetiri oka razgovarati o uvredjenosti makedonskog predsednika. za sada nemam link, ali to je to.


-secamo se....
-secamo se....
-laz da se uvredio
- laz da ce da povuce priznanje...
-da li mu je ocitao bukvicu ne znam...moguce.
 
prvo nemoj da vices. drugo, to sto neke u srbiji ova vest ne inteesuje, to ne znaci da ja lazem. mogao sam dati link, ali posto je na albanskom, mislio sam da nema potrebe. ali evo samo naslova vesti, mislim da toliko tihi razume i moze da potvrdi.



http://www.gazetaexpress.com/index.php/artikujt/lexo/8907/C4/C13/

А који је службени језик на форуму ???

И да ли би ја сад требао да неку "невероватно важну вест" из братске нам Кине
требао да пријавим у оригиналу и да се позовем на текст на Мандаринском ???
 
...U prvom slucaju Ademe ova vest zasluzuje da ti se da lep "mustuluk" ( u Bosni naziv za poklon koji se daje glasniku lepih vesti) a u drugom vi imate bas razlog da im se smejete i vi i celi svet.

...na Kosmetu se mushtuluk kazhe myzhde...
zna on to dobro...

kako se mozhe naslutiti iz ovoh pamfleta svima se tresu gaqe od predsednika Shqipërije...
zabole doope makedonce za nego...

nego, ti mora da si uzhasnoj frci kada potezhesh ovakve teme, ponestalo ideja, shta li....
 
Poslednja izmena:
А који је службени језик на форуму ???

И да ли би ја сад требао да неку "невероватно важну вест" из братске нам Кине
требао да пријавим у оригиналу и да се позовем на текст на Мандаринском ???

kao sto obicaj nalaze, dva su jezika sluzbena, to je minimum. trenutno srpski i engleski, sto ne znaci da ce tako biti i sutra.i normalno to vazi trenutno samo za krstu. van krste, pravila se menjaju. kao sto ima ona tema od jominija o srpskom i majdarskom
sto se mene tice ti mozes otvoriti i na arapskom, ako razumem taj jezik, i ako me tema interesuje, ucestvovat cu na njoj, ako ne, nikom nista. jednostavno cu je preskociti. a ako das prevod, onda zavisi od toga kakav ti je rejting, da li lazes cim zines, ili ti se moze verovati na rec.
ja mislim da nikada ne lazem, ne mora znaciti da ce se obistiniti to sto sam cuo, jer ipak samo prenosimtu vest, ali mislim da mi se moze verovati da sam ja to cuo.
evo ti npr. ova vest od juce
http://forum.krstarica.com/showpost.php?p=9965717&postcount=235

i evo potvrde
Salvador priznaje Kosovo?
Autor: FoNet | 02.06.2009. - 13:30

Salvador će tokom ovog meseca priznati nezavisnost Kosova, piše danas prištinski Lajm, pozivajući se na izjave funkcionera Alijanse za novo Kosovo Bedžeta Pacolija.

Prema rečima Pacolija, Salvador će inicirati priznavanje Kosova odmah posle inauguracije novog predsednika te latinoameričke države Maurisija Funjesa.
ja sam mislio da ce trebati par dana, ali...

ps. zamislite samo... nestalo je struje cak i kod mene skoro dva sata
 

Back
Top