Ko je ubio Arkana!?

Nisam te pitao za Arkana nego za JFK-a ?

Arkan je bio popularan u svetskim medijima cak su i u Indiji nedeljnici objavljivali na celim stranama fotografije Arkana.

Pa ti si poludeo skroz...:mrgreen:

Ne zna CIA ko je ubio JFK , a ti pitas mene:mrgreen:...ja kapiram da ste vi, momci sa ovog foruma maestralni poznavaoci politike od praistorije do danas, i siguran sam da znate i ko je ubio JFK , ali nismo svi takvi majstor...:mrgreen:

Ajde ti nama reci , jednu od vecih misterija :" ko je ubio JFK":think:

A Arkan je bio popularan u svetskim medijjima koliko i masovni ubica i ljudozder iz rusije , Cikatilo...uvek ima budala koje patoloski likovi privlace , kao i price o njima:think:
 
Vukasin-coral
:hahaha: Kakva teorija, da nisi navijač? Inicijalna kapisla 5. Oktobra su bili Čačani koji su jednostavno doneli tu kap energije, ali to je druga tema.

Arkan je pre svega bio razbojnik, njegovo poslovanje se svodilo na uslovljavanje i skretanje poslova. 'Šapu' je držao na cementarama (gle čuda, nisu se ni mogle prodati bez njegovog odobrenja), a posao je obavljao tako što je prvo lepo objasnio direktorima cementara da se sav cement prodaje samo njemu, ko nije hteo da sluša prošao je bolnu torturu i nešto seksualnog zlostavljanja te postajao dosta poslušniji, oni koji nisu hteli da prodaju samo njemu ili imali 'vezu' da dobiju cement iz Kosjerića (njih je malo teže kontrolisao) doživljavali su razne 'nesreće' ili izvršavali samoubistva (krajnje brutalno zar ne). Koloko je to unosno bilo govori činjenica da samo desetak dana pre stavljanja 'šape' na posao sa cementarama džak cementa koštao 8-10 maraka, a po uspostavljanju novih finansijskih uslova - 15-20 maraka. Da pokušamo računicu? Šleper nosi 450-500 džakova cementa, jače stovarište proda po šleper dnevno, a gde su gradilišta.... Milioni, zar ne, i to konvertabilnih novčanica. Ali to nije jedina sfera gde se mešao....

Obzirom da je tako skončao, a nije bio nimalo naivan, kakvi li su oni koji su ga smakli? To sigurno nije banda običnih zlikovaca.
Naravno da Arkan nije bio nevinasce, a bavio se biznisom kao svi predjasnji i sadasnji srpski bizmismeni, s tom razlikom sto je u poslovanju vise od ostalih koristio samaranje i slicne pregovaracke metode. Znam da je neki lik izvrsio samoubistvo pucajuci sebi u glavu ispred njegove pekare - moguce zbog reketa i slicno.

No nekada su cementare bile srpske, sada vise nisu - pa nam cenu cementa odredjuju francuski, nemacki ili ko zna ciji "Arkani".

Inace, Arkan je ubijen 15 januara 2000-te, sto im ostavilo 7-8 meseci da isplaniraju 5 oktobar 2000-te, jer sada nije bilo nikoga da ih zaustavi. Mislim na zemunske kriminalce i navijace. Sto se cacana tice tice, neka se ne uvrede ako neko od njih cita ove redove, al ako je suditi po Velji onda oni ne bi mogli da oslobode ni sopstveno dvoriste, a kamoli Srbiju, vec je u pitanju planirano skretanje paznje sa zemunaca i navijaca. Iz istog razloga su posle 5 oktobra zemunce streljali, a navijace i dalje zlostavljaju i zastrasuju.

Postojanje americko/DS grupe u DB-u nije nikakva tajna i Milosevic je smatrao da ce na taj nacin pokazati Amerikancima da nema sta da krije od njih.
 
Poslednja izmena:
Pa ti si poludeo skroz...:mrgreen:

Ne zna CIA ko je ubio JFK , a ti pitas mene:mrgreen:...ja kapiram da ste vi, momci sa ovog foruma maestralni poznavaoci politike od praistorije do danas, i siguran sam da znate i ko je ubio JFK , ali nismo svi takvi majstor...:mrgreen:

Ajde ti nama reci , jednu od vecih misterija :" ko je ubio JFK":think:

A Arkan je bio popularan u svetskim medijjima koliko i masovni ubica i ljudozder iz rusije , Cikatilo...uvek ima budala koje patoloski likovi privlace , kao i price o njima:think:

Pa ja sam tog Arkana upozna mislim 1996 ili 1997. nije mi delovao tako kako ga ti opisujes.

A sto se JFK-a tice ne znam ko ga je ubio, samo znam da je iz bogate porodice i da mu je otac bio ambasador u Velikoj Britaniji za vreme II svetskog rata.
Mislio sam da ti znas posto vidim da si se izajasni za ubice Zeljka Raznatovica.

A ti prestani da se izrazavas kao primitivac ako hoce uopste da diskutujemo.
 
Pa ja sam tog Arkana upozna mislim 1996 ili 1997. nije mi delovao tako kako ga ti opisujes.

A sto se JFK-a tice ne znam ko ga je ubio, samo znam da je iz bogate porodice i da mu je otac bio ambasador u Velikoj Britaniji za vreme II svetskog rata.
Mislio sam da ti znas posto vidim da si se izajasni za ubice Zeljka Raznatovica.

A ti prestani da se izrazavas kao primitivac ako hoce uopste da diskutujemo.

o, pa ti si Arkanov prikan??:hahaha:

da ti izjavim saucesce??..tebi i uceljenoj udovici??:mrgreen:

kakvu ti diskusiju ocekujes na tako glupavoj temi :" ko je ubio Arkana"???
ubice su uhapsene, osudjene , i taj predmet je ad acta...

e , sada , ako ti, kao njegov verni Tigar imas neke nove cinjenice, moras da ih prezentujes drzavnom tuziocu, a ne da se provaljujes ovde preko foruma...:think:
 
Da bilo je mnogo ubistava u Beogradu pre promena 2000.

Ubistvo zamenika ministra unutrasnjih poslova Srbije Radovana Stojicica Badze
Ubistvao Zeljka Raznatovica Arkana
Ubistvo ministra odbrane SRJ Pavla Bulatovica

Za prvu dvojicu, očekivano iliti ko se mača laća , od mača i gine ili opet u mom prevodu , svakom prema zasluzi.:worth::P

Što se tiče Pavla Bulatovića, za njega nisam čula ništa loše , čak naprotiv ali to je bilo onomad...sada bih i njegovo ubistvo najverovatnije posmatrala kroz prizmu crnih i još gorih:lol:

p.s. Jedno pitanje za sve , a uklapa se u temu : Ko će napokon da doaka mafijaškoj udovici pevaljki od Žitorađe Svetlani, išĆera je sa Dedinja i sprovede u ćuzu gde joj je i mesto...ima li takvog kod nas ?:evil:
 
o, pa ti si Arkanov prikan??:hahaha:

da ti izjavim saucesce??..tebi i uceljenoj udovici??:mrgreen:

kakvu ti diskusiju ocekujes na tako glupavoj temi :" ko je ubio Arkana"???
ubice su uhapsene, osudjene , i taj predmet je ad acta...

e , sada , ako ti, kao njegov verni Tigar imas neke nove cinjenice, moras da ih prezentujes drzavnom tuziocu, a ne da se provaljujes ovde preko foruma...:think:

Ma nisu problem izvrsioci proble su naredbodavic o njima se vodi diskusija ne o ruci koja je pucala nego o glavi koja je osmislila zlocin.

Nisam bio pripadnik njegovo jedinice mada sam ih na ratistu sretao imali su kombinezone iz Velike Britanije, mogu ti reci da su raspolagali sa najboljom vojnom opremom na prostorima SFRJ a i sire.
 
pa zar je bitno ko ga je ubio?..ubijen je i to je to...pozadina je politicko mafijaska...ko je ispalio hitac je ne bitno...a kome je odgovaralo da ga nema..to je pitanje...a odgovaralo je vecini normalnih..samo da su se normalni pitali oni ga ne bi ubili jer je to normalno..ne zeleti neciju smrt..znaci nije ubijen da bi normalnima bilo bolje..vec onima drugima
 
SANDRINAbg
Što se tiče Pavla Bulatovića, za njega nisam čula ništa loše , čak naprotiv ali to je bilo onomad...sada bih i njegovo ubistvo najverovatnije posmatrala kroz prizmu crnih i još gorih:lol:
U pitanju je serija atentata koju su sproveli Amerikanci kako bi najzad skinuli Milosevica: posle Arkana (koga je tipova Djindjic), 7 februara 2000-te je ubijen Pavle Bulatovic, 26 aprila 2000-te ubijen je Zika Petrovic, 20 maja 2000-te u Novom Sadu je ubijen visoki funkcioner SPS-a Bosko Perosevic... sto su sve bili ljudi koji su mu bili odani, a propaganda je bila: "Eto moj narode, vidite da je Milosevic poludeo i poceo da ubija svoje ljude". Ove sto su preostali amerikanci su kupili, a par godina kasnije vecinu njih pobili ili poslali u Hag.


p.s. Jedno pitanje za sve , a uklapa se u temu : Ko će napokon da doaka mafijaškoj udovici pevaljki od Žitorađe Svetlani, išĆera je sa Dedinja i sprovede u ćuzu gde joj je i mesto...ima li takvog kod nas ?
Sto ne uzmes hekler koji krijes iza tegli sa zimnicom, umesto na nogu stavis carapu na glavu, upadnes joj u kucu i opljackas "mafijske pare" koje je nasledila od Arkana, ali i one koje je zaradila pevajuci. Naravno da bi i zbog nekoliko hiljada pljacki koje je rezim odradio u zadnjih 9 godina, verovatno trebalo optuziti Arkana.
 
Poslednja izmena:

Back
Top