Treba mi pomoc oko Outlook-a

nacin jedan pitaj "prijateljicu" koji je password

nacin dva reinstaliraj outlook express
taj program je deo operativnog sistema ali se ipak moze ukloniti i ponovo dodati

nacin tri namesti microsoft outlook koji je deo office paketa

nacin cetri reinstaliraj windows

i tako..
 
@emillly

Start > Run > regedit > i isprati sledeću putanju... HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Microsoft\Active Setup\Installed Components\{44BBA840-CC51-11CF-AAFA-00AA00B6015C} > selektuj ovu poslednju stavku i u desnom prozoru pronađi DWORD unos "IsInstalled" > desni klik na to > Modify > i pod Value data promeni 1 u 0 > Ok > File > Exit > Restart komp.

Na ovaj način će se ukloniti i unosi iz Registar baze, tako da bi Outlook trebao u potpunosti da se deinstalira. Ako je kojim slučajem i dalje tu, uradi opet ono što ti je kolega @Faust rekao...
Start -> Control Panel -> add or remove programs -> add remove windows components -> select outlooks express -> next.
 
@emillly

Start > Run > regedit > i isprati sledeću putanju... HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Microsoft\Active Setup\Installed Components\{44BBA840-CC51-11CF-AAFA-00AA00B6015C} > selektuj ovu poslednju stavku i u desnom prozoru pronađi DWORD unos "IsInstalled" > desni klik na to > Modify > i pod Value data promeni 1 u 0 > Ok > File > Exit > Restart komp.

Na ovaj način će se ukloniti i unosi iz Registar baze, tako da bi Outlook trebao u potpunosti da se deinstalira. Ako je kojim slučajem i dalje tu, uradi opet ono što ti je kolega @Faust rekao...

Ja nemam problema sa Outlook-om niti sa bilo čime drugim,ali me živo zanima za šta tačno služi tačno ta register baza,pošto sam jednom eksperimentisao sa tim i na kraju nije htela da radi TV kartica.Šta se sve njom može raditi?
 
Moram i ja da zamolim za pomoć. Kliknem na Send/rec. i pojavi se prozor sa tekstom:


Unable to poll for new messages on your HTTP server. Account: 'Hotmail', Server: 'http://services.msn.com/svcs/hotmail/httpmail.asp', Protocol: HTTPMail, Server Response: 'This operation is not permitted for this type of client.', Port: 0, Secure(SSL): No, Server Error: 1203, Error Number: 0x800CCCF7

Šta činiti da se ova greška ispravi ili obriše?
Majstori, hvala unapred. Imate piće. Živeli!
26.gif
 

Back
Top