Zvacu te kasnije...

apocalypse_iki

Aktivan član
Poruka
1.497
Zasto muskarci kazu "Zvacu te kasnije", pa onda ne zovnu? Ne mislim na ono "zvacu te" nakon prvog dejta, nego na osobe s kojima imamo relativno prisan kontakt... Koja je poenta? Ne moraju da zovu, ali ako vec kazu da ce zvati, sto onda ne nazovu (ili, obrnuto-ako nemaju nameru da zovu, zasto uopste spominju to)? :dontunderstand: :lol:
 
  • Podržavam
Reactions: ®
Zasto muskarci kazu "Zvacu te kasnije", pa onda ne zovnu? Ne mislim na ono "zvacu te" nakon prvog dejta, nego na osobe s kojima imamo relativno prisan kontakt... Koja je poenta? Ne moraju da zovu, ali ako vec kazu da ce zvati, sto onda ne nazovu (ili, obrnuto-ako nemaju nameru da zovu, zasto uopste spominju to)? :dontunderstand: :lol:

Verovatno zato $to nisi jedina zhena, a ni osoba u njegovom zhivotu
 
Pa zato sto znaju da ocekujes da te nazovu... A, ako ti kazu otvoreno da te nece nazvati, samo ce izazvati rapravu bez kraja i konca, i koja ce se pride izroditi u ko zna sta...
Ovako je bezbolnije...

Ali fazon je u tome sto ja i ne ocekujem da nazove...tj, nisam ni ocekivala, ali onda kaze da ce zvati... a on zna da ja i ne ocekujem poziv..pa zasto onda kaze tu nepotrebnu recenicu koju ionako ne planira da ispuni?
 
Aaaaa, ja bio karakter i zvao i zvao i zvao i svaka se pravila blesava... :eek: ... ono "a ko si ti, a da sad se secam i te fore" ... pa sve nesto ubunjene neraspolozene... od tad promenio uzrecicu...
Ajd pa se cujemo dogodine... ili
Javi se...
 
Zasto muskarci kazu "Zvacu te kasnije", pa onda ne zovnu? Ne mislim na ono "zvacu te" nakon prvog dejta, nego na osobe s kojima imamo relativno prisan kontakt... Koja je poenta? Ne moraju da zovu, ali ako vec kazu da ce zvati, sto onda ne nazovu (ili, obrnuto-ako nemaju nameru da zovu, zasto uopste spominju to)? :dontunderstand: :lol:

Bolje je da te takvi ne zovu. Nije bitan razlog, ali bolje je što pre da se otkriju.
 

Back
Top