Club Religion >>>

Da li ste za otvaranje teme "Club Religion"

  • Da, treba postojati chaerska i spam tema.

  • Moze se pokusati sa temom, ako krene po starom zatvoriti je.

  • Na, ne treba postojati chaerska i spam tema.


Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Schuhart

Domaćin
Poruka
4.982
Ovo je tema na kojoj trebate glasati u anketi i mozete se izjasniti da li ste za otvaranje teme "Club Religion" ili ne sa i zbog cega kratkim komentarima bez medjusobne rasprave.
Spam, neprimerni komentari i medjusobna rasprava ce biti sankcionisani.

Tema ce biti otvorena 5 dana.
 
Poslednja izmena:
Evo mene među prvima. Pa normalno da treba da bude otvoren klub gde mogu ljudi da se šale i da pričaju svašta. Ne vidim razlog da bude zatvorena tema i ako se posvađaju i vređaju, već po prijavi treba eliminisati one koji su nepristojni i vređaju.
 
otvorite ali poostrite sistem kaznjavanja, nadgledajte....a ne da vam kaznjavanje bude kljuc...nego lepo kaznis one koji se dovate da kopaju oci i cao zdravo....

Ovde mora odgovor..:)
Nemamo mi toliko vremena da nadgledamo jurnjavu po klubu i da vidimo ko je prvi počeo
da vredja od ko zna koje stranice..jer je ovo pdf religija gde su teme takve da zahtevaju punu koncentraciju,praćenje i iščitavanje..
Svi bi toga trebalo da budu svesni..
Toliko..
 
Ovde mora odgovor..:)
Nemamo mi toliko vremena da nadgledamo jurnjavu po klubu i da vidimo ko je prvi počeo
da vredja od ko zna koje stranice..jer je ovo pdf religija gde su teme takve da zahtevaju punu koncentraciju,praćenje i iščitavanje..
Svi bi toga trebalo da budu svesni..
Toliko..

ко у свакој кафани...чим се загужва, фајронат!
 
dve stvari trebaju u startu da budu jasne.
Na ovoj temi se nece tolerisati prepirka i ubedjivanje.
Druga stvar .. primetili ste da je anketa javna..namerno je tako uradjeno da bi se videlo ko je glasao.
Priznavace se samo glasovi ucesnika ovog foruma..glasovi onih koji ne pisu na ovom forumu ce biti biti proglaseni nevazecim...tajkodje i oni za koje se sumnja da su klonovi ce biti ponisteni (ko sumnja da je neki klon glasao neka kaze i provericemo tu tvrdjnju)
 
Ovo je tema na kojoj trebate glasati u anketi i mozete se izjasniti da li ste za otvaranje teme "Club Religion" ili ne sa i zbog cega kratkim komentarima bez medjusobne rasprave.
Spam, neprimerni komentari i medjusobna rasprava ce biti sankcionisani.

Tema ce biti otvorena 5 dana.

Мислим, да би 24 часа било сасвим довољно...ни избори не трају 5 дана:confused:
 
Слабо навраћам у КЛУБ - али потпуно је природно и нормално да он као и на сваком пдф постоји. Зашто стално правите баук од овог пдф? Такође је потпуно нормално и природно да се тамо корисници и посвађају и спамују и зезају - али није нормално да тамо мора стално да дежур модератор да не кажем пандур и да контролише ко је шта рекао. Нека се и посвађају - после ће сами и да се помире, као у свакој кафани.

Онај ко уђе у неки кафић, ресторан или кафану - свакако не очекује да тамо седи неко ко контролише ко је шта рекао. У Клубу треба да буде једноставно "опуштенција" и "зезанција" - а најважније је да буде ШТО МАЊЕ ТУЖАКАЊА... даклеМ коме се не свиђа, не мора да долази у Клуб.
 
Svakako da treba da postoji kafanče. I da je non-stop.
Ja recimo ovde svrćem poradi da se malo pričam sa ljudima. Nikoga od njih nisam video uživo, ali se ipak dobro poznajemo. Za neke bih mogao reći da smo ratni drugovi iz doba Jacobizma. :D
Lično, baš me briga da li će papa imati prejemstvo, da li će se neko krstiti škropljenjem ili kiseljenjem u buretu. Ili će se jednostavno stubiti. Ne interesuje me u koju frakciju će na kraju balade upasti Vlada iz Šume.
Nezamislivo mi je da ovaj moj pokušaj druženja sa neobičnim i druženja vrednim ljudima bude uslovljen time da se okupljamo po niskim temama gde ćemo biti proganjani kao rugači, klevetani i proklinjani.
Što se tiče kafanskog nereda, koliko ja pratim, a pratim od početka, svi ali apsolutno svi krupni incidenti bili su planski provocirani.
U vezi sa tim, setite se - da da nije bilo zatvaranja kafane, ne bi bilo ni jacobizma. :)
Blagodarim. :mrgreen:
 
Ako će to biti mesto gde mogu samo da kačim sličice, spotiće i govorim ''dobar dan, dobro jutro i laku noć'', onda ne mora ni da postoji..
to mogu na bilo kojoj čat temi na ofom forumu...:confused:

Nemate vremena da pratite ko upada i postavlja mine?
Ok.
Postavite jednog moderatora koji će biti, na prvom mestu zadužen da prati šta se u kafani dešava. (dakle ovo mu ne bi bilo jedino zaduženje, niti znači da ostali moderatori ne bi mogli da reaguju ukoliko ''dežurni'' nije tu)
U izbor vam se neću mešati, a ne bi me ni poslušali...:lol:
Samo predlažem da to bude neko ko je na temi često i kome neće biti ''smor'' da prati šta se dešava. (npr. Jakob, Metla, Krcko... )

Dakle.. u slučaju da prihvatite moj predlog, glasala bih za..
u slučaju da ga ne prihvatite, glasala bih protiv...

Zato neću ni da glasam. :lol:

I još nešto bih dodala - grozno mi je da slušam da se često prozivaju ljudi koji pišu samo u kafani a ne i na ostalim temama...
Pri tom im se, naravno, imena ne pominju. Valjda bi trebali sami da se nađu pa da otperjaju odavde. :roll:
Jer.. ima ljudi koji ne pišu nigde sem na čat temama po forumu, pa ih još niko nije oterao sa foruma zbog toga...
Svako ima pravo da piše tamo gde se oseća prijatno i gde ima šta da kaže.


Hvala. :kpozdrav:
 
Glasao sam za opciju 2, iako mislim da je opcija 3 ona prava, al neću ljudima da kvarim zabavu...
Ubacati moderatora za kafanu je krajnje smiješno....Možda još jednog moderatora za ceo pdf, ali samo za kafanu, svakako ne...:confused:
Znači, neka dobije još jednu, poslednju šansu...Prošla kafana je živela samo 6 dana...Mislite o tome...:neutral:
 
Углавном се слажем са оним што су остали рекли овде. Лично нисам долазио често у КЛУБ РЕЛИГИОН јер сам се бавио озбиљнијим темама али то не значи да понекад нећу долазити у кафану да опуштено причам са неким. Мислим да треба да постоји та тема као неки вентил где ће да се празне људи од озбиљних религијских тема и опуштено причају, како је и писало у уводу теме раније. Ако се неко у стварном животу посвађа у кафани треба њега опоменути а не да полиција затвара целу кафану. Мислим да модератори треба да буду опуштенији а не тако строги у овом подфоруму.

Слажем се са Еремитом да не треба реаговати на сваку свађу јер често се посвађани људи брзо помире и забораве на свађу, сем тога и свађа је саставни део живота, није то ништа страшно. Треба само опомињати оне који користе тешке увреде и ружне речи. И не треба се узбуђивати због свађа и препирки учесника форума јер на КЛУБУ РЕЛИГИОН се брзо пише и свађе иду у заборав а кога од учесника форума занимају озбиљне теме он ионако слабо долази у кафану па неће ни моћи да види свађе, нити да се саблазни (згрози), нити га занима шта други људи пишу у тренуцима доколице. Кафана и јесте место ге ће људи да се опусте и где правила треба да буду опуштена и блажа а не строжија. Или одредите једног модератора који ће да надгледа само кафану, мада нисам за то, више сам за то да у кафани буду најблажа правила и да се не обраћа пуно пажња на њу и на поједине свађе. Јер тако могу и неки нови чланови форума да дођу некад и у кафани да се посвађају па то није разлог да се затвара цела тема. Треба пустити људе да пишу а ако неко претера треба га опоменути. Не морате, ко што каже ЛБарбара, да гледате баш ко је први почео свађу већ опоменете свакога ко се свађа, али треба толерисати и игнорисати мале свађе и препирке а опомињати само оне који користе баш ружне речи, мада и те ружне речи брзо иду у заборав на тој теми јер се брзо пише на њој, па бих ја и то игнорисао.

На многим форумима постоје теме које су без правила, за потпуно слободно писање, а неки имају и посебне подфоруме који се зову "Свађаоница" и тамо је све дозвољено, нема правила. Зато и овај подфорум треба да има тако нешто.

Зато гласам за опстанак теме КЛУБ РЕЛИГИОН.
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top