operacija nosa

  • Začetnik teme magi kosmonaut
  • Datum pokretanja
M

magi kosmonaut

Gost
Uskoro treba da operisem nosic. Ono sto me zanima jesu vasa iskustva. Kako je bilo? Kolliko su trajale modrice, podlivi i ostalo... gde ste operisani... ma sve[/b]
 
ja sam prije 2godine imala op. i sve je proteklo dobro, bez bolova ili drugih komplikacija. modrice su bile grozne, mada bezbolne.bilo je to u BL, a radio mi doktor iz CG.
Mogu reci da sam zadovoljna, mada nije sve bas idealno, ali tako je to kod op nosa, u oko 20% slucajeva je potrebna mala naknadna korekcija. kod mene je na jednoj strani vrha nosa ostavljen mali kao cosak, ali to je minimalno, i vjerujem da drugi to i ne promjecuju.
zelim ti sve najbolje i samo hrabro
 
hvala puno Dali!Trelo bi pocetkom jula da idem na operaciju. Ne plasim se TOLIKO operacije..... neko mi je rekao da modrice ostaju i do dva meseca.(???)
:shock: :shock: :shock:
 
dali72:
ja sam prije 2godine imala op. i sve je proteklo dobro, bez bolova ili drugih komplikacija. modrice su bile grozne, mada bezbolne.bilo je to u BL, a radio mi doktor iz CG.
Mogu reci da sam zadovoljna, mada nije sve bas idealno, ali tako je to kod op nosa, u oko 20% slucajeva je potrebna mala naknadna korekcija. kod mene je na jednoj strani vrha nosa ostavljen mali kao cosak, ali to je minimalno, i vjerujem da drugi to i ne promjecuju.
zelim ti sve najbolje i samo hrabro


I meni isto je ostavljen kao mali cosak...neverovatno..
A zasto to tako mora?
U principu se ne primeti ovako, ali na slikama obavzeno, pogotovo onima izbliza, jel da?

Jel ti mozes da prepoznas ljude koji su operisali nos? Ja mislim da mogu...ne 100% ali uglavnom :)
 
magi kosmonaut:
Uskoro treba da operisem nosic. Ono sto me zanima jesu vasa iskustva. Kako je bilo? Kolliko su trajale modrice, podlivi i ostalo... gde ste operisani... ma sve[/b]
Ja sam operisala nos pre nekih pet godina ovde u Austriji,niti sam imala bolove niti jednu mrvicu modrica,imala sam stvarno srecu,malo je grozan ukus u ustima od onih tampona sto imas u nosu ali kod mene je sve proslo ok i nije mi bila potrebna korektura.Pre svega sam se raspitala koji je doktor strucnjak na tom podrucju tako da mi je tog lekara preporucio moj zubar i stvarno je bilo onako kako je i rekao poznat je po tome pravi je strucnjak bio.Sutradan na prvoj viziti su prepoznali ostali lekari da je on radio op,jer kod njega samo uspeva operacija bez modrica.Kako god da bilo raspitaj se prvo dobro ko ce da ti radi,a onda uradi slobodno.Srecno
 
jagodica:
kako mogu da se prepoznaju ljudi sa operisanim nosem?
da ih zezamo :)
Sve zavisi koliko je na nosu radjeno ako je manja korektura u pitanju ne mozes da prepoznas,a ako je stvarno dosta toga radjeno prepoznaces po tome da su nozdrve nosa zategnute sa strane imas osecaj kao da su lepljene ne pomeraju se.
 
nosic... :oops: pa bice... :oops: :oops:
salim se, da je nosic svakako ga ne bih operisala. Imam mrsavo lice i nos dosta dolazi do izrazaja...
Hvala svima koji su mi odgovorili, dosta mi pomazete. :) :)
 
jagodica:
Ella:
da su nozdrve nosa zategnute sa strane imas osecaj kao da su lepljene ne pomeraju se.

pa to onda ne izgleda prirodno :?

e pa i keli je operisala nos
koliko kosta? da li se tarifira po vrsti nosa
:D Pa kazem ti ko je radio dosta toga na nosu kod njega se vrlo lako primeti,a to je recimo kad od nosine naprave nosic :lol: kod manjih korektura se ne primecuje uopste...
 
Cena zavisi od toga koliko cega rade. POsto sam, naravno, se dobro raspitala znam i cene(gotovo svih klinika kod nas)U sustini cena je svuda oko 1500 eura. Bili su mi smesni neki kada su mi odgovorili da je operacija nosa sada kod njih na popustu! :wink:
 
magi kosmonaut:
Pa mozes da odes mozda 2-3 puta zavisi gde i kako ides, a ovo je za ceo zivot. :wink:
Ma *ebes pare samo ti to uradi ako je tvoja odluka i tebi licno tvoj nos smeta,para nikad nece biti dosta potrosices tih 1500 eura na neke glupostoi a nos ce da ostane opet isti i ti ces da se nerviras,ja se nikad nisam pokajala sto sam to uradila mada sam dala skoro 4x vise od tebe al kazem ti ne kajem se i da sam dala jos toliko...srecno
 

Back
Top