pisma...

Kada ste poslednji put rukom napisali pismo i poslali ga nekome?
Da li ste zaboravili da pisete olovkom?

Nisam... :)
Momku sam stalno pisala ceduljice i pisamca i pesmice... jer on nije bio iz NS-a, pa nam je i to bio vid komunikacije, posebno na početku veze, kad on još uvek nije imao internet...
I mnogo sam volela da mu pišem.. nikad to nije bilo ništa posebno.. jer smo se čuli telefonom i pričali, ali sam mnogo volela da mu eto samo tako ponekad napišem poneki red i pošaljem...
Znači, eto, neka bude da sam poslednji put napisala to nešto (pismo ili pesmu, ne sećam se više šta tačno) i poslala ga... pa.. pre malo više od pola godine... tako.. da...

A nekad mu ih nisam ni slala, nego samo pisala, danima tako ako sam osećala potrebu (kad se ne vidimo dve-tri nedelje) i onda kad se vidimo mu predam sve... tako na gomili...
 
Nisam odavno pisala pismo olovkom... do prije 6-7 godina sam se redovno dopisivala sa najboljom drugaricom iz djetinjstva... onda smo počele dopisivanje sms-om, i tako... prošle su one godine kad smo sedmične izvještaje slale jedna drugoj :) sad i nema toliko bitnih dešavanja da pišemo u detalje, i radije se čujemo povremeno telefonom... imam punu jednu kutiju od cipela njenih pisama... i čuvam bratova pisma iz vojske.... ijao, i sad se smijem do suza svaki put kad čitam te bisere. :lol:
Primila sam i jedno ili dva 'ljubavna' pisma, eeej... :rumenko: nekad davno... nemam ih više, to znam.
Sad se dopisujem sa nekim dragim ljudima elektronski, ali se obradujem svakoj kovertici u e-sandučetu, kao što bih se obradovala i poštaru (mislim, zbog pisma koje nosi, jelte). :)

Laie_13.gif
 
Mislim da je to jako lepo...kada ti neko napise nesto....bilo da je na ceduljici ili na vecem formatu...Rukopis je bitan....znaci ne stampano nego rucno pisano.Bolje je i tako nego putem sms-a ili e-maila...gubi se onaj predivan osecaj povezanosti....
Svesni smo toga da su mailovi i sms-ovi postali brzi i dostupniji nacin da nekome nesto saopstimo...ali se nikada u tim iskucanim porukama ne moze docarati ona toplina koliko bi se mogla docarati rukom napisanim pismom......
 

Back
Top