Da li vaši roditelji znaju...

Хм... Не пушим цигарете, нити планирам. А за опијања...
Хехе, тата је једном приликом рекао "Боље да се напијеш пред нама, него негдје гдје ти не можемо помоћи".
Тако да је ситуација следећа:
Пијем повремено пред старцима код куће, ето, каже, чисто да се навикавам на алкохол :)
Јесам нека срећница, брате... =)
 
Хм... Не пушим цигарете, нити планирам. А за опијања...
Хехе, тата је једном приликом рекао "Боље да се напијеш пред нама, него негдје гдје ти не можемо помоћи".
Тако да је ситуација следећа:
Пијем повремено пред старцима код куће, ето, каже, чисто да се навикавам на алкохол :)
Јесам нека срећница, брате... =)

Tvoji roditelji su srecni sto te imaju :)

A tema pa ja sam nepusac a alkohol pijem retko bas a kada ga pijem to cinim kuci sa drustvom i naravno nazdravim sa mojima :D
 
naravno da znaju. znali su i kad je to kao trebalo da se lkrije i maže i sve nešto radi krišom, pa sramota, pa gde da se napije, pa šta ti ja znam. u principu normalan roditelj sve to zna i vidi. a ako ne vidi i tripuje da mu je dete "devica marija", e tu je početak problema...
 
Vidjeli su me jednom pijanog... ništa strašno :D
A što Milica reče, ja često sa starcima cugam :D
Još kad dođu sestre iz NS, kupim paket Bavarie, i ja popijem 70% toga :D
Ili drug neki kad dođe, litar vina za čas ode.
Jednom prilikom sam sjedio sa kevom i sestrom u dnevnom boravku, i uzeo sva pića koja imamo u kući da vidim kakva su...
Šta će keva, gleda me i smije se.
Odvalio sam se samo tako od mješanca, i otišao na spavanje. Naredna dva dana samo jogurt sam pio :lol:
 
Poslednja izmena:
Ne pusim ,ne pijem ,niti se drogiram....
Ali kad bih pocela da pusim ,ne bi mi nista rekli ,jer su na neki nacin i oni krivi....:P
U mom vokabularu rec "orgijanje" podrazumeva zestoko izjedanje hamburgera,sladoleda i kokica sa najboljim ortacima i ortakinjama....Do besvesti.....:hahaha:
 

Back
Top