blentavo pitanje, ali pitanje...

Becky Thatcher

Domaćin
Poruka
3.587
Kad napravim neku blentavu facu, tipa pomerim samo jednu stranu usne izbora mi se vrat a inače je normalan... Jel to predznak da će za koju godinu da mi se izbora vrat? :think:

Nisam to nikad ranije primetila, rekla bi da se posle porođaja pojavila sva ta smešna koža - uopšte se ne vidi ništa neobično dok ne napravim facu... Mislim znam, nema šanse da napravim tu facu dok je neko tu a neću je gledati više ni na ogledalu, i nije neka seksi faca... Nego je ono gore pitanje u stvari...

Kad žena dobija bore?
Kada se i zašto to dešava i jel treba preventivno da se mažu neke kreme oko očiju i na vratu?
Ako treba, koje?

Moja mama nema bore uopšte, ni moja baba nema bore... sad u stvari i ima ali je baš, baš matora - jel to znači da ni ja neću imati bore ili ne znači to uopšte... Ne mislim da su žene s borama ružne, ako su ružne to su sa i bez njih isto....

U čemu je fora s borama? :dash:
 
ja odavno imam bore i nemaju nikakve veze s porodjajem ....meni su dosle kad sam se udala....
SMAJLIKA.gif


@bitno je samo hraniti kožu kremama (makar bilo kakvim, ne moraju uvek da budu neke skupe kreme ili specijalno protiv bora)...i time joj ne dozvoliti da stari prirodnom brzinom... :manikir:
 
Ja sam svojih prvih bora oko očiju postala svesna tek pre mesec dana .... u firminom wc-u imamo neko neonsko osvetljenje .... i ja onako dok sam prala ruke, pogledam se i zaprepastim se ... nisu one nešto duboke, ni velike .... ali sam ih ja prvi put videla i postala svesna ''da starim''. Baš mi onako bilo bezveze ... heheheheh ..... mislim, zašto baš ja :)
 
I zene sa borama mogu da budu srecne i lepe. Takodje mogu da budu vrlo privlacne ako su svesne svoje zrele lepote... da budem iskrena, mene su devojcice pocele da smaraju, mnogo su mi lepse prave zene. To su one stvarne zene koje zive zivot punim plucima, a ne provode svoju mladost plaseci se starosti...
Majo, to je gubljenje vremena.
 
I zene sa borama mogu da budu srecne i lepe. Takodje mogu da budu vrlo privlacne ako su svesne svoje zrele lepote... da budem iskrena, mene su devojcice pocele da smaraju, mnogo su mi lepse prave zene. To su one stvarne zene koje zive zivot punim plucima, a ne provode svoju mladost plaseci se starosti...
Majo, to je gubljenje vremena.


Ta sam ali nemoj da te privlacim molim te.....:lol:
 
negdje sam procitala da bi se poslije 25 trebale preventivno koristiti kremice protiv bora, vjerovatno da se pocne koze priremeti, jace njegovati..sta znam! normalno je da ce se koza izborati sa godinama bez obzira na sve


ja sam jos uvijek na nivea visage young mada razmisljam kroz koju godinu poceti koristiti te kremice...

ima li neko iskustva sa nekim odredjenim proizvodima? koje uopste kreme protiv bora koristite?
da se razumijemo, bore se pojavljuju i koristeci te kreme, ali se vjerovatno sporije "razvijaju"..

mada, zenu po meni definitivno odaje vrat! on odaje godine
 
negdje sam procitala da bi se poslije 25 trebale preventivno koristiti kremice protiv bora, vjerovatno da se pocne koze priremeti, jace njegovati..sta znam! normalno je da ce se koza izborati sa godinama bez obzira na sve


ja sam jos uvijek na nivea visage young mada razmisljam kroz koju godinu poceti koristiti te kremice...

ima li neko iskustva sa nekim odredjenim proizvodima? koje uopste kreme protiv bora koristite?
da se razumijemo, bore se pojavljuju i koristeci te kreme, ali se vjerovatno sporije "razvijaju"..

mada, zenu po meni definitivno odaje vrat! on odaje godine
a muskarca?:think:erekcija?:think:
 
I manje ponašanja kao na teniskom meču. Tako se vrat iskrivi, pa posle boli ;)
je l to one sto tresu krpe
levo:komsinica izbacuje smece,gledaj da l ce nanisaniti kontejner ili ce pored
desno:komsija uvodi naku maloletnicu dok mu je zena kod mame u poseti
levo:deca se igraju loptom,prati dobro koje ce da razbije prozor
desno:tinejdzeri se ucutali na stepenicama,sigurno se drogiraju
pa posle kukate bore bore:dash:
 
je l to one sto tresu krpe
levo:komsinica izbacuje smece,gledaj da l ce nanisaniti kontejner ili ce pored
desno:komsija uvodi naku maloletnicu dok mu je zena kod mame u poseti
levo:deca se igraju loptom,prati dobro koje ce da razbije prozor
desno:tinejdzeri se ucutali na stepenicama,sigurno se drogiraju
pa posle kukate bore bore:dash:

Radoznalost je ubila mačku :cool:

Al imaš varijantu muž - deca, a nje nigde nema
 
I zene sa borama mogu da budu srecne i lepe. Takodje mogu da budu vrlo privlacne ako su svesne svoje zrele lepote... da budem iskrena, mene su devojcice pocele da smaraju, mnogo su mi lepse prave zene. To su one stvarne zene koje zive zivot punim plucima, a ne provode svoju mladost plaseci se starosti...
Majo, to je gubljenje vremena.

Mogu naravno... Na sve se čovek navikne... al meni se ne dopada to, etotako : (
Baš nekako oću da nikad nemam bore i da uvek imam 55 kila i sve to tako baš ovako... Zamisli, nije me prošlo čak ni sad kad sam keva... isto se gleduckam : (

Ne vredi.... izgleda da moraš da se rodiš tako gotivan pa da te zabole...

A zašto mlade žene provode mladost plašeći se starosti?
Taj deo nisam baš skontala...
 

Back
Top