Баг у мозгу

Poruka
38
Stručnjaci su pronašli da u ljudskom mozgu postoji defekt i nazvali su ga ljudski BUG!

Ovi testovi su genijalni, napravi ih bez upotrebe olovke i papira, nema potrebe da se zapisuje ništa, samo prati instrukcije koje slede..

Test br. 1



Za sledeći zadatak NIKAKO se ne sme upotrebljavati kalkulator ili papir i olovka:

Imaš 1000, dodaj 40.







Dodaj još 1000.







Dodaj 30 i opet 1000







Dodaj 20.







Dodaj još 1000 i onda još 10.


Koji je zbir?


Odgovor:

































Tačan odgovor je : 4100

Ako je tvoj rezultat 5000 i ne veruješ u tačnost rezultata proveri pomoću kalkulatora

Dešava se da ljudski mozak u jednom trenutku sabiranja pomeša decimale, tj. doda jednu nulu.


Test br. 2



Brzo i neverovatno:



Bez upotrebe miša kao pomoći izbroji koliko ima slova 'F' u sledećoj rečenici.




FINISHED FILES ARE THE RESULT OF YEARS OF SCIENTIF-IC STUDY COMBINED WITH THE EXPERIENCE OF YEARS













Koliko ih ima?




3 ???




ili 4 ???






















pogrešno!! Ima ih 6 !!!



Vrati se gore i pročitaj još jednom !

Objašnjenje je sledeće: ljudski mozak ne percipira reč 'OF'.


Test br. 3

Sigurno ste se već pitali: 'Jesam li ja različit ili svi mislimo na isti način ?

Pokušaj naći odgovor rešavajući ovaj test.

Test je vrlo interesantan i bitno je da mu ozbiljno pristupiš i pratiš instrukcije jer ga nije moguće ponoviti (kada jednom saznaš odgovore test više nema svrhe).

Odgovaraj na pitanje, jedno po jedno, naravno - NAPAMET i što brže (nemoj da razmišljaš, odgovaraj brzo)







Koliko je:







15+6







3+56







89+2







12+53







75+26







25+52







63+32







Da, računanje na pamet i nije tako lako. ali sada dolazi najbolji dio:







123+5







Brzo, misli na jedan alat i na jednu boju!







Misli.







Misli.







Još malo.









Pomislio si na crveni čekić, jel'da?










Ako nisi, onda si u 2% populacije koja je pomislila na nešto drugo.

98% populacije pomisli na crveni čekić kada rešava ovaj zadatak.
 
***, ne mogu da verujem da je ovo moguce??!!

Na prvom testu sam izracunao 5000. Na drugom zam izbrojao 6. Mozda ova fora pali sa ljudima sa engleskog govorog podrucja.
Ovaj treci test je najneverovatniji!!! Ja sam pomislio na zuti cekic :)

Ako je moguce ovako prosto manipulisanje ljudskim mozgom, ko zna sta je jos moguce?
 
MA KAKO MOZE BRE!?!??! NE MOGU DA VERUJEM!!! I SAD SE VRATIM I RACUNAM I ISPADNE MI 5000 OPET!!! A U DRUGOM SAM IZBROJAO 3 F!!!!!!!!!??!?! Mrzelo me da racunam ovo zadnje pa sam samo pogledao sta je, i sad mi je zao ***... ajde ako ima jos nesto ovako, daj...
 
Sto se treceg testa tice ne verujem da samo 2 % ljudi ne pomisli na crveni cekic (ja sam pomislio na zeleni cekic :) ) . Drugi test je OK , ali prvi nije nista specijalno,ne znam kako se neko moze ovim odusevljavati. Ako u prvom testu niste dobili 4100 to znaci da vam ne ide sabiranje , as simple as that.
 
Sto se treceg testa tice ne verujem da samo 2 % ljudi ne pomisli na crveni cekic (ja sam pomislio na zeleni cekic :) ) . Drugi test je OK , ali prvi nije nista specijalno,ne znam kako se neko moze ovim odusevljavati. Ako u prvom testu niste dobili 4100 to znaci da vam ne ide sabiranje , as simple as that.

Ama kako!? Imaš 1000, dodaj 40.







Dodaj još 1000.







Dodaj 30 i opet 1000







Dodaj 20.







Dodaj još 1000 i onda još 10.


Znaci... 1000 + 40 = 1040... 1040 + 1000 = 2040... 2040 + 30 = 2070... 2070 +1000 = 3070... 3070 + 20 = 3090... 3090 + 1000 = 4090... 4090 + 10 = 4100!! OMG PA KAD SE PISE ISPADNE TACNO!!!!! NE RAZUMEM!!!!!
 
Да наставим да вам багујем мозгове,па да добијете БСОД (блу скрин оф дед :D ).Идемо даље:

Nsiam vrevoao da zpavrao mgou rzmaueti šot čtaim. Zaavljhuujći nobniečoj mćoi ljdksuog mgzoa, pemra irtažsiavnjima nučainka, njie vžano kjoim su roedsldoem npiasnaa slvoa u rčei, jdieno je važno da se pvro i psldeonje sovlo nlaaze na sovm msteu.

Otasla solva mgou btii u ptponuom nerdeu i bez ozibra na ovu oloknost, tkest mžeote čtiati bez pobrelma. Ovo je zobg tgoa sto ljduksi mzoak ne čtia savko slvoo poebsno, već rčei poramrta kao cleniu. Oavj preomećaj je šljiavo nzavan "tipoglikemija".

Kome su još vaanži grmaaitka i prapvois?
 
И нешто овако:
У ком се заправо смеру креће ова женска:
http://www.procreo.jp/labo/silhouette.swf

Кој сто од ова два је већи а кој дужи и дајте објашњење:
tabletops.gif
 
Да наставим да вам багујем мозгове,па да добијете БСОД (блу скрин оф дед :D ).Идемо даље:

Nsiam vrevoao da zpavrao mgou rzmaueti šot čtaim. Zaavljhuujći nobniečoj mćoi ljdksuog mgzoa, pemra irtažsiavnjima nučainka, njie vžano kjoim su roedsldoem npiasnaa slvoa u rčei, jdieno je važno da se pvro i psldeonje sovlo nlaaze na sovm msteu.

Otasla solva mgou btii u ptponuom nerdeu i bez ozibra na ovu oloknost, tkest mžeote čtiati bez pobrelma. Ovo je zobg tgoa sto ljduksi mzoak ne čtia savko slvoo poebsno, već rčei poramrta kao cleniu. Oavj preomećaj je šljiavo nzavan "tipoglikemija".

Kome su još vaanži grmaaitka i prapvois?

hahahahaha ovo je extra... sve razumem...aj jos nesto
 
Ama kako!? Imaš 1000, dodaj 40.







Dodaj još 1000.







Dodaj 30 i opet 1000







Dodaj 20.







Dodaj još 1000 i onda još 10.


Znaci... 1000 + 40 = 1040... 1040 + 1000 = 2040... 2040 + 30 = 2070... 2070 +1000 = 3070... 3070 + 20 = 3090... 3090 + 1000 = 4090... 4090 + 10 = 4100!! OMG PA KAD SE PISE ISPADNE TACNO!!!!! NE RAZUMEM!!!!!

Koja ispala! :hahaha: :hahaha: :hahaha: :hahaha: :hahaha: :hahaha: :hahaha::rotf: :rotf: :rotf:

@tema

U prvom mi jeste ispalo 5000, a u drugom testu sam izbrojao 6 slova F, a u trecem jesam pomislio na cveni cekic...:)
 
Ona fora sa alatkom je dobra, mada sam pomislio na crveni kljuc. Ipak, crveno je to sto smo zamislili onim brojkama.

Sto se tice siluete, naucio sam da je kontrolisem, okrecem je na koju god stranu hocu, jer se zapravo ona ne okrece.
 

Back
Top