Plaža

Recicu ti ja za moj slucaj, dobio sam malo stomaka, a sad dusu da ispustim koliko trcim da to skinem, jednostavno, dobro gradjenim muskarcima dobro stoje kupace gace. A i devojka mi rekla da nosim sorts, kaze tako sam joj lepsi.:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:
Ali, ima tu i mode, kao stariji u kupacim gacama a mladi u sortsevima (ili bez :lol::lol::lol::lol:)
 
Kupace gace imaju prednost brzeg susenja i manje povrsine, pa se lepse pocrni.

Ali za likove poput mene sorc ima vise prednosti.
U sorcu mozes i da odes i da se vratis sa Lida, u njemu mozes da odigras fudbal na pesku, u njegov dzep mozes da stavis novac kad krenes u hlad na pivo i pasulj.
Izmedju ostalog, u sorcu se izgleda manje nesavrsen; pa cak i oni kojima kupace gace stoje savrseno, u sorcu izgledaju jos bolje, tj. manje gej.
A i ne ide da mator covek hoda unaokolo golih nogica u nekakvim gacicama, kao zena u toplesu, bozemeprosti.

A ja, pored svega sto vam nabrojah, moram da nosim sorc jer su mi vec dosadili zapanjeni pogledi i zenska smejuljenja koja sam primecivao dok sam nosio kupace gace, odnosno kad sam bio izlozen na izvolte.

Btw, ne mogu da zamislim da bilo ko ne moze da oceni kako neko izgleda kad ga vidi u sorcu, pa tek posto se skine zakljuci koliko je zaista odvratan.
Ono, ovo je glupost za anale. Propustena prilika da se nista ne kaze.
Ne idem u krevet sa onima koji su mi odvratni, a sve i da je tako, ne bih pricao o tome, makar da bih sacuvao samopostovanje.
 
odvratan si i ti julijane ... i bilo ko drugi ko skine shorc u kom se suncao :neutral:
.... ako si odvratnost iz komentara povezao sa fiziologijom, eh... sa projekcijama ti ne vec mogu pomoci....
 
Recicu ti ja za moj slucaj, dobio sam malo stomaka, a sad dusu da ispustim koliko trcim da to skinem, jednostavno, dobro gradjenim muskarcima dobro stoje kupace gace. A i devojka mi rekla da nosim sorts, kaze tako sam joj lepsi.:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:
Ali, ima tu i mode, kao stariji u kupacim gacama a mladi u sortsevima (ili bez :lol::lol::lol::lol:)

NIKOME ne stoje dobro kupaće gaće... Fuj...
 
Pa zar nije osim modnog trenda i cena u pitanju...
Jer kupace su min minimuma 900 i 1300 dinara, a kvalitetne su par hiljada....a sorts je 100din, 200din...max 400din...

A zar nije smesno ocenjivati velicinu patka preko stanja u kupacim....mislim imate osobe kojima se odnos IZD -NeIZD krece od 1,5 preko prosecnih 3 do 11,5....da 11,5 puta duzi u nabildovanom stanju...
I ti vidis 3,4 cm ili 7cm i sta mozes da zakljucis..? Nista....

Postoji problem sa kupacim kad se oraspolozis , jer onda hoce da proviri napolje, jer je valjda svakome duzi nego do pupka...a kupace su uvek krace od pupka...Zato je hladna voda ponekad delotvorna...postoje i tu izuzeci....
 

Back
Top