Istraživanje javnog mnjenja: Tomislav Nikolić jači od Tadića !!!

Вуја

Veoma poznat
Poruka
10.723
Агенција Политикум

субота, 30. мај 2009.

Izvor

(извод из истраживања)

Теренско истраживање

Време истраживања: 1-9. мај 2009.

репрезентативни узорак, 1000 испитаника

Средње оцене политичких личности



Вук Јеремић 3.19

Томислав Николић 3.04

Борис Тадић 3.02

Расим Љајић 3.02

Александар Вучић 2.80

Драган Ђилас 2.69

Војислав Коштуница 2.65

Драган Марковић Палма 2.48

Маја Гојковић 2.44

Велимир Илић 2.44

Божидар Ђелић 2.34

Војислав Шешељ 2.32

Мирко Цветковић 2.31

Милутин Мркоњић 2.29

Драган Шутановац 2.16

Бојан Пајтић 2.10

Ивица Дачић 2.10

Млађан Динкић 2.09

Ненад Чанак 2.06

Јован Кркобабић 1.98

Ненад Поповић 1.98

Драган Тодоровић 1.81

Чедомир Јовановић 1.75

Иштван Пастор 1.74


Dakle stvari su jasne. Djuka i kompanija su verovatno zaglavili u nekoj kafanchugi da proslave ovo istorijsko istrazivanje i buducnost koja je pocela danas! :hahaha::mrgreen::hahaha:
 
misioni , jel tebi rasim smeta samo zato sto je musliman ??:roll:
Evo,da vidiš koliko Srbi mrze Rasima.:roll:

Čitaoci Alo! za pobednika izabrali ministra rada i socijalne politike
Ljajić ubedljivo za premijera
Subota - 23.05.2009
Ministar za rad i socijalnu politiku Rasim Ljajić (45) bio bi najbolji premijer skraćene i efikasnije Vlade Srbije, odlučili su čitaoci „Alo!“ u završetku akcije „Izbacivanje iz kuće Velike Vlade“. Ljajić ne samo što je pobedio, nego je bukvalno oduvao sva tri protivkandidata. Naime, za njega je glasalo čak 97,5 odsto čitalaca „Alo!“.



Njegove kolege iz vlade koje su ušle u poslednji krug Milutin Mrkonjić, Milan Marković i Slobodan Milosavljević, zajedno su podelili preostalih 2,5 odsto glasova.
Rasim Ljajić u prvom momentu nije poverovao našem novinaru da je pobedio, a naročito sa tako izraženom prednošću.
- U svakom slučaju, godi kada toliko ljudi glasa za vas, a da ih nije neko instrumentalizovao da to čine. Prija kada ljudi cene vaš rad, to predstavlja satisfakciju za vaš trud - kaže Ljajić za „Alo!“, zahvaljujući se svakom ko je glasao za njega.

- Realno, ne smatram se ni sposobnim ni kompetentnim da budem premijer. Ni sada, a ni ubuduće. To nisu moje ambicije niti se tako osećam - pomalo skromno Ljajić komentariše rezultate izbora.
On smatra da je ideja da se vlada smanji dobra, kao i da bi sledeća vlada, pored premijera, trebalo da ima potpredsednika i samo 12 ministara.
- Mislim da je to prava mera, a bila bi efikasna - kaže Ljajić.
Pored Milutina Mrkonjića, Slobodana Milosavljevića i Milana Markovića, koji su došli do poslednjeg kruga, idealnu i jeftiniju vladu činili bi, prema glasovima čitalaca „Alo!“, ministri Snežana Malović, Saša Dragin, Žarko Obradović, Snežana Marković-Samardžić, Jasna Matić, Nebojša Bradić, Verica Kalanović, Goran Bogdanović, Bogoljub Šijaković, Srđan Srećković i Svetozar Čiplić.


Lekar, novinar, a na kraju političar

Rasim Ljajić je rođen 28. januara 1964. u Novom Pazaru, gde je završio osnovnu školu i gimnaziju. Medicinski fakultet završio je u Sarajevu. Od 1989. do 2000. radio je kao novinar za brojne listove u SFRJ. Politikom se bavi od 1990, kada je izabran za generalnog sekretara SDA Sandžaka. Od 1994. godine predsednik je Koalicije Sandžak, koja je 2000. preimenovana u Sandžačku demokratsku partiju. Posle petooktobarskih promena izabran je za ministra za nacionalne i etničke zajednice u Vladi SRJ, a od tada pa do danas obavljao je niz važnih državnih funkcija. Od jula 2004. predsednik je Nacionalnog saveta za saradnju sa Haškim sudom, a od jula 2006. koordinator za sprovođenje Akcionog plana za završetak saradnje sa tribunalom u Hagu.
 
Poslednja izmena:
ne znam da li je neko pogledao izvor, ali interesantno je ko je dobio najvise "petica" na toj anketi
Оцена Томислав Николић
24.91% [1]
14.36% [2]
19.03% [3]
15.22% [4]
26.47% [5]
Оцена Борис Тадић
25.92% [1]
13.13% [2]
17.86% [3]
19.61% [4]
23.47% [5]
Оцена Расим Љајић
18.62% [1]
15.60% [2]
25.89% [3]
24.47% [4]
15.43% [5]

solidan djak sa najvise "trojki" i "cetvorki"
a ovi koji imaju najvise "petica", imaju dosta i "jedinica"
 
Jedini čovek za koga u ovoj vladi mogu da kažem da:
- nije lopov
- nije lažov
- nije kriminalac
je:
Rasim Ljajić

Iskreno, cenim ga daleko više od Koštunjavog, Tadića i DOS boranije.

I ujedno Rasim Ljajić je jedini koga zaista mogu da nazovem gospodinom.
Nikada niej opsovao, slagao, uvredio ili ponizio nekog.

Eto da SNS pobedi na sledecim izborima,da se kladimo da ce Rasim biti na nekom mestu u Vladi ...Ako se secas lokalnih izbora u Prijepolju,na kome je SDP osvojila prvo mesto a SNS drugo,odmah nakon saopstavanja rezultata,Rasim je rekao da ga je Vucic zvao i cestitao mu pobedu ...Tu je vec jasno bilo ko ce biti u koaliciji...
 
Ma nije ni on cvecka neka,dobro obavlja svoj posao u Vladi Srbije,makar meni tako izgleda...A naravno da i on gleda svoj interes...Samo mi nije jasno kako je prihvatio da bude glavni za to za saradnju sa Haskim trubinalom ...Trebala su mu celicna mooda...I za njega takodje je zanimljivo da je bio u svakoj vladi od 2000-e...
Kad sam ja rekao da je cvećka?Nikad nije pobegao kad je dobio da odradi najgore poslove i zato je popularan.
 
Eto da SNS pobedi na sledecim izborima,da se kladimo da ce Rasim biti na nekom mestu u Vladi ...Ako se secas lokalnih izbora u Prijepolju,na kome je SDP osvojila prvo mesto a SNS drugo,odmah nakon saopstavanja rezultata,Rasim je rekao da ga je Vucic zvao i cestitao mu pobedu ...Tu je vec jasno bilo ko ce biti u koaliciji...

Не бих имао ништа против.
 
Kad sam ja rekao da je cvećka?Nikad nije pobegao kad je dobio da odradi najgore poslove i zato je popularan.

Љајић ради посао који су му одредили Коштуница и Тадић
Ако се сетимо, Коштуница је донео закон о сарадњи са Хагом и поставио Љајића да спроводи.

Са друге стране Љајић је учинио страшно пуно за Мајора Шишића као и за Шљиванчанина, што су саме породице признале и одале му почаст.
 
Da je on platio, on bi bio na prvom mestu.

Uvek je onaj sto plati na prvom mestu.

Kako da ne... Pa niko nije je... u mozak da ne zna da bi ljudi to provalili.

Toma je dosad najbolje izveden demokratski projekat.

Jedini nacin da se pokaze ko je i sta je, za one koji nisu provalili igru je da pobedi, a demokratama taman toliko jos i treba da dokrajce Srbiju, tako da posle moze da nam se svidja ili ne svidja; to nam je sto nam je... :thumbdown:
 
Љајић ради посао који су му одредили Коштуница и Тадић
Ако се сетимо, Коштуница је донео закон о сарадњи са Хагом и поставио Љајића да спроводи.

Са друге стране Љајић је учинио страшно пуно за Мајора Шишића као и за Шљиванчанина, што су саме породице признале и одале му почаст.
Uradio je sve što bi trebalo da uradi bilo koji srpski političar i sve što je mogao.
 
A šta misliš šta može da piše na sajtu NSPM? I misliš da bi na tom sajtu bila istraživanja neke druge agencije sem Vukadinovićeve? I misliš da su ti rezultati zato pouzdani? Ako misliš evo ja ću sad da ti prodam terazijsku česmu

Jesu i Galupove, Cesidove, Stratedzik marketinga i jos dosta njih.
http://www.nspm.rs/istrazivanja-javnog-mnjenja/
 

Back
Top