Naziv firme

Jedan obican tata

Primećen član
Poruka
745
Planiram za par meseci da otvorim prodavnicu decije obuce i naziv bi trebao da bude
FM shoes & play

Ako je neko raspolozen i vican u crtanju u nekom programu da mi odradi reklamu ili da ideju kako bi moglo da izgleda na svetlecoj reklami.

Hvala unapred
 
Zašto pohlepni ?

Svako radi svoj posao za pare. Nismo mi to što znamo lako naučili, nego uz mnogo suza, krvi i znoja....


Tako da ...plati pa klati....
 
Tako da ...plati pa klati....

Nadam se da si osetio malo (nezlonamernog) sarkazma u mom postu. Ovo me podseti na onu staru diskusiju na elitsekjuritiju gde je vlasnik "ekskluzivnog restorana u Austriji", naš čovek, tražio dobrovoljca da mu napravi džaba web sajt i time stekne vrhunsku referencu. Naravno, bez para. Da ne prepričavam kakva je sprdnja nastala, gde su se revnosni programeri i dizajneri prosto utrkivali u najbesmislenijim ponudama, tipa da im on da besplatan ručak godinu dana u zamenu za referencu... i tako.

Naravno, ovo nije toliko posla tako da se nadam da će tata imati više sreće od tog "gazde"...
 
Ne vezano za temu, ali jesi li razmisljao da ti mozda naziv ne valja? Mislim, meni je licno ok, ali imas dosta ljudi koji ce tesko moci da to izgovore. A jako je bitno da ljudima naziv udje u usi. Ovo je samo moje misljenje, i dobronameran predlog da razmislis.
 
Ocigledno je da otvara u nas.
Da je druga destinacija i sistem razmisljanja bi bio drugaciji.
Predlazem naziv Sprint Center,to je velegradski..............Za gradjane,na cega se i paori zalepe..Prolazi brand defibnitivno :)
 
Otvaram kod nas.Inace akcenat je na FM a ono (shoes play) bi bilo samo kao dodatak,znaci onako kao Logo...

E da sram vas bilo sto naplacujete usluge za koje ste se skolovali :D

Mislio sam da ovde ima ljudi koji bi zelei da pomognu u ova krizna vremena...
 
Ovde se mogu dobiti besplatni saveti od i vise nego iskusnog i strucnog moderatora,i ucesnika koji su voljni da izadju u susret.Za konsalting postoje firme koje se bave pruzanjem i naplacivanjem usluga
 
Planiram za par meseci da otvorim prodavnicu decije obuce i naziv bi trebao da bude
FM shoes & play

Ako je neko raspolozen i vican u crtanju u nekom programu da mi odradi reklamu ili da ideju kako bi moglo da izgleda na svetlecoj reklami.

Hvala unapred

Ako je vezano za dečju obuću,obavezno moraš negde umetnuti reč "children".Moraju kupci da znaju o čemu se radi.To inače tebi ide u prilog. ;)
 
aj kad su svi rekli da napišem i ja da se ni meni ime ne sviđa od prvog vagona:)
mada bila jednom tema na d&p, forumasi su birali neko ime za baš neku prodavnicu dečje robe i na kraju izabrali neko koja mi se uopšte ne dopada....
a sto bas fm, inicijali neki? mene podseća na radio... :)
 
Cini se da je osnivac firme muzikofil:)
Naziv firme ne treba da zavisi od licne orijentacije osnivaca.Pogotovo ako nema veze sa robom koju ima nameru da plasira,sto su u ovom slucaju decije cipelice :)
 
Ok,da kazem da ste me ubedili!Ajde da pokusamo da zajedno osmislimo naziv...

Samo da napomenem da bi jednog dana ako sve bude ok,ovaj poslovni prostor prosirio i taj drugi deo pretvorio u igraonicu.

PS.Onaj deo FM sto ste pokusavali da odgonetnete odnosio se na prezime F=family a me je prvo slovo prezimena.

Nadam se nekom boljem predlogu.

Hvala svima
 
Lako se to naparavi. Kao što rekoše S.K.V.O. i LadyHyde bitan je radio. Radio u prvom planu nacrta se na rame nekog klinca koji pleše (play) i diže noge visoko da se vidi barem jedna cipela (u drugom planu).
 

Back
Top