kako ubaciti REG KEY

@benitez

Mislim da ti malo brkaš neke pojmove... Rezervna kopija sistema se NE instalira, pa samim tim nema potrebe ni za ubacivanjem tzv. Product Key-a, ona se jednostavno preslika kompletno na HDD i imaćeš sve ono što si imao i u trenutku pravljenja iste.

Međutim, ukoliko pak želiš da napraviš svoju instalacionu verziju Wina, tako što ćeš je malo modifikovati i prilagoditi svojim potrebama (ubaciti neki od Service pack-ova, programa, drajvera i ostalog), tako nešto se radi uz pomoć programa nLite.
 
@benitez

Mislim da ti malo brkaš neke pojmove... Rezervna kopija sistema se NE instalira, pa samim tim nema potrebe ni za ubacivanjem tzv. Product Key-a, ona se jednostavno preslika kompletno na HDD i imaćeš sve ono što si imao i u trenutku pravljenja iste.

Međutim, ukoliko pak želiš da napraviš svoju instalacionu verziju Wina, tako što ćeš je malo modifikovati i prilagoditi svojim potrebama (ubaciti neki od Service pack-ova, programa, drajvera i ostalog), tako nešto se radi uz pomoć programa nLite.

Hteo sam da napravim rezervnu kopiju winXP ali da ako je moguce ubacim registarski kluc (5x po 5 oznaka) to me najvise zamori kod instalacije
 
Деки ти је одговорио већ, користи ен лајт за такве ствари томе је намењен у већини случајева. Или користи из супорт`тулс`деплој кабинет фајла сетап мгр за деплој унатендед инсталација направи нови ансвер фајл, попуни инфое креирај скрипту и настави са радом, даље ћеш моћи сам. Томе је и намењена.
 
Енлајт апликација је једноставна за руковање и нуди доста могућности, користи њега.
На крају ће да ти се допадне па ћеш га користити по потреби даље.
 
@DekiM

Nije uopste strasan taj nLite program, pa me sad tera da radim dalje na njemu. Sad me interesuje : Ja imam Win XP sp2 i pomocu nLite hocu da ubacim sp3 a sto se tice zakrpa da li ubacujem one za sp2 ili sp3 ?
 

Back
Top