mrdala je svojom guzicom

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

psoglav

Buduća legenda
Banovan
Poruka
27.122
idete svojim putem nekom ulicom i vidi vidi odjednom se tu ispred vas stvori zanosna pizza sa vrhunskom buljom koja hoda mnogo sporije od vaseg tempa... i sad pitanje je....da li cete usporiti po cenu da zakasnite tamo gde ste krenuli da bi uzivali u u njenoj bulji ili sta ?:rumenko:
 
idete svojim putem nekom ulicom i vidi vidi odjednom se tu ispred vas stvori zanosna pizza sa vrhunskom buljom koja hoda mnogo sporije od vaseg tempa... i sad pitanje je....da li cete usporiti po cenu da zakasnite tamo gde ste krenuli da bi uzivali u u njenoj bulji ili sta ?:rumenko:

Ja obicno kada idem negdje tako pjesice,zagledam se u neku finu goozu neko slatko djevoje i zaboravim se i dodjem i brze i lakse,smor je kad nemas u sto gledati,a obicno nigdje ne zurim uzmem si vremena :)
 
idete svojim putem nekom ulicom i vidi vidi odjednom se tu ispred vas stvori zanosna pizza sa vrhunskom buljom koja hoda mnogo sporije od vaseg tempa... i sad pitanje je....da li cete usporiti po cenu da zakasnite tamo gde ste krenuli da bi uzivali u u njenoj bulji ili sta ?:rumenko:

zanosna pica.... 4 stagioni? 4 formaggi? capricciosa?

vrhuska bulja..... ucinilo ti se od pechurki da su ochi koje bulje u tebe?

hoda sporije.... :eek: wtf

pa... ono, ako volis pecurke, ti uspori i pojedi picu..... ali sto ja znam, hrana koja se sama od sebe stvara i hoda po putu.... cudno je to, sinko :think:
 
idete svojim putem nekom ulicom i vidi vidi odjednom se tu ispred vas stvori zanosna pizza sa vrhunskom buljom koja hoda mnogo sporije od vaseg tempa... i sad pitanje je....da li cete usporiti po cenu da zakasnite tamo gde ste krenuli da bi uzivali u u njenoj bulji ili sta ?:rumenko:

za dobrom i lepom zenskom guzom uvek cu se okrenuti i da, uvek usporavam kada vidim zenku sa extra zadnjim trapom..
 
zanosna pica.... 4 stagioni? 4 formaggi? capricciosa?

vrhuska bulja..... ucinilo ti se od pechurki da su ochi koje bulje u tebe?

hoda sporije.... :eek: wtf

pa... ono, ako volis pecurke, ti uspori i pojedi picu..... ali sto ja znam, hrana koja se sama od sebe stvara i hoda po putu.... cudno je to, sinko :think:

rasclanila si me do jaja .....istumacila si me za medalju.... steta sto te niko ne placa za to :rumenko: ...mozda eventualno neka interna brejnmasturbacija :rumenko: ..mogla bi da pocnes da konzumiras konacno tu pizzu :mrgreen:...dizadjes iz ormana....
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top