problem sa dve zvucne kartice !! pomoc,pliz

markom993

Početnik
Poruka
30
ovako,,,imam integrisanu zvucnu 5.1 ali mi za virtual dj treba jos jedna zvucna kako bi razdvojio deckove da mi pusta jedan deck na zvucnike a drugi na slusalice..i uzeo sam zvucnu karticu najobicniju i stavim je,sve normalno radi u windowsu i u programu ali problem nastaje kada hocu da iskljucim racunar,kada stisnem dugme shut down on se pocne gasiti i izloguje se sacuva sve ali kada treba da se iskljuci napon on se upali kao da se restarovao je mu ta zvucna ne da da se ugasi,a bez nje se normalno gasi ..:S sta da radim.molim vas pomagajte ?? :dash: :confused:
 
U BIOSu, pod Power Menagment vec odavno postoji opcija Auto wake-up i jedan od nacina je paljenje kompa preko neke kartice na PCI slotu. Proveri tu stavku, iskljuci. To mi jedino pada na pamet.
Jesi probao uopste da ubodes kartu u drugi slot ili da probas sa drugom karticom, da li se isto desava?
I ti odgovori koje si naveo su u preko 90% slucajeva zaista realan odgovor. Mislim, mogu ja da ti kazem mozda sta je i tacno crklo i pravi takav i takav problem u tom slucaju, ali sta to tebi znaci, kad takvi kvarovi ne mogu da se poprave. Crklo - jbga, popravi ako mozes. Driveri nisu dobri - napisi bolje ako mozes. Mislim sta da ti kazem.
 
ok,probacu,pa cu javiti.....,msm ljudi nemojte se ljutiti ali stv vidim njih 30 pogledalo temu i niko ni da rec kaze.. koliko sam video slicnih tema nema,,,
ps...graficka mi je na prvom slotu a kuler koji je na njoj mi pokriva(smeta) jos 2 mesta,,i ostalo mi jos jedno na koju sam sad stavio zvucnu,,,probacu to u BIOSu...
 
Poslednja izmena:

Back
Top