Moja najdraza i najlepsa biciklisticka putovanja

elendil:
Nina2:
Tjah...ja nisam u beogradu pa mi je glupo i da pisem..ali ok, tura od Ljubljane do Visnjice hmm...ili tako nekako, uglavnom sve kroz prirodu, duzine od oko 20-tak km u jednom pravcu. Predivno iskustvo.
Slovenija ima predivnu prirodu.Kranjska gore je divna.A i sve ostalo.Voleo bih da je drugo vreme da izvozim celu Sloveniju za desetak dana. :roll: :wink:

Upravo tako, i za prirodu a i za 10-tak dana 8)
 
HEH, 200 km ali u ravnici Apatin - NS - Apatin :)

Ovog leta nameravam da napravim turu kroz istocnu Srbiju do Studenice pa odatle na zapad u RS ( rep. srp. ), zatim na Jug u CG pa do HN-a i onda nazad na sever kroz CG i zapadnu Srbiju do NS-a naravno ( odatle nameravam i da krenem posto zaboravih da pomenem ) :). Sve u svemu ( zacin C ) oko 2000 km, mozda malo vise. Hehe promasio sam temu pitanje bese koliko sam prevezao :)
 
Lost_Warior-:
HEH, 200 km ali u ravnici Apatin - NS - Apatin :)

Ovog leta nameravam da napravim turu kroz istocnu Srbiju do Studenice pa odatle na zapad u RS ( rep. srp. ), zatim na Jug u CG pa do HN-a i onda nazad na sever kroz CG i zapadnu Srbiju do NS-a naravno ( odatle nameravam i da krenem posto zaboravih da pomenem ) :). Sve u svemu ( zacin C ) oko 2000 km, mozda malo vise. Hehe promasio sam temu pitanje bese koliko sam prevezao :)
Javi se kada dodjes u Istocnu srbiju da ti pokazem carolije na istoku. :wink:
 

Back
Top